Parkowanie wzdłuż osiedla, stan ulic

Sprawy dotyczące mieszkańców obu Wspólnot
sasiad_number_1
Posty: 14
Rejestracja: 3 gru 2018, o 12:04

Re: Parkowanie wzdłuż osiedla, stan ulic

Post autor: sasiad_number_1 »

Oszczędność zerowa - gra nie warta narzekania wszystkich na brak przejścia.

Obowiązku pisania na forum nie ma, tak samo jak przychodzenia na zebrania,
ale jak zamieszcza się jedną informacje to wypadałoby, żeby ta sama osoba jeśli sytuacja
zmieniła się zamieściła ją.

A tak jak powyżej ludzie pisali wszyscy żyliśmy w przekonaniu, że przejście będzie
i że składamy się. A sytuacja uległa zmianie.

Takie postępowanie Zarządu budzi podejrzenia, i wprowadza w błąd.
Gdyby Etapy I i Etap II LC Corp same opłaciły by wykonanie przejścia dla pieszych to na Spotkaniu Rocznym
nasz Zarząd ogłosiłby to pewnie jako sukces, a już by nie dodał, że nie uczestniczyliśmy w tym sukcesie ????
Natomiast brak przejścia pewnie uzasadniałby niedoganianiem się z pozostałymi wspólnotami.

Jakbyśmy zmienili zdanie to po nowym roku mogą być nowe stawki,
ze względu na przetargi na wykonanie prac dla M.St Warszawy i cena za wykonanie przejścia wywindowałaby w górę.
Zmarnowana szansa. Nikt nie skorzystał, a wszyscy są pokrzywdzeni.

Podsumowując: jeśli chcemy przejście dla pieszych musimy wszyscy zakomunikować to naszemu Zarządowi, że chcemy się składać.
Pozostałe wspólnoty LC Corp nadal chcą. Najlepiej na Zebraniu rocznym zagłosować.
vedder
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 234
Rejestracja: 27 cze 2013, o 11:02
Budynek: 53

Re: Parkowanie wzdłuż osiedla, stan ulic

Post autor: vedder »

ja się chce składać. i mogę oficjalnie zadeklarować, że mogę się złożyć więcej niż te 2-3 PLN za mieszkanie. jak będzie jeszcze dwóch odważnych oprócz mnie to złóżmy się we trzech i zamknijmy temat. naprawdę to co robi Zarząd jest żenujące. i zgadzam się z przedmówcą, że jeśli na tym forum coś Zarząd ogłasza (a ogłaszał, że dogadał się w kwestii znaków i przejścia) to potem jak zmienia decyzję to też to powinien ogłosić.
Kris
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1208
Rejestracja: 20 sie 2013, o 20:26
Budynek: 53D

Re: Parkowanie wzdłuż osiedla, stan ulic

Post autor: Kris »

Taka jest właśnie jakość tego wszystkiego... ludzie zarabiają dodatkowe 1k brutto miesięcznie, a niestety nie widać z tego żadnego pożytku. Przynajmniej ja nie widzę, ale jeśli takie 'kwiatki' wychodzą, nikt nas o nic nie pyta i nikt o niczym nie informuje, to inaczej tego ocenić nie mogę. I proszę mnie nie odsyłać na dyżury/zebrania.

Wiem, powtarzam się, ale tak to widzę i jeśli dalej tak to ma wyglądać, to moim zdaniem cały ten Zarząd nie jest nam kompletnie potrzebny i damy sobie radę sami z firmą administrującą...


P.S. Również mogę dać więcej niż wspomniane 2 - 3 PLN... tyle zabiegaliśmy o bezpieczeństwo i kiedy w końcu mamy czystą jezdnię, to znów następny problem, bo jakiś 'ktoś' za mnie/nas zdecydował, że nie da moich/naszych pieniędzy na coś, co jest potrzebne.
moon
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 198
Rejestracja: 24 sie 2013, o 18:03

Re: Parkowanie wzdłuż osiedla, stan ulic

Post autor: moon »

Może niech Zarząd się wypowie na temat przejścia dla pieszych, na razie mamy informację od osoby zarejestrowanej 3.12.2018 i deklarację Zarządu, że przejście będzie. Jeżeli się coś zmieniło, Zarząd powinien o tym napisać.
rav
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 40
Rejestracja: 28 sty 2014, o 00:05

Re: Parkowanie wzdłuż osiedla, stan ulic

Post autor: rav »

Podzielam zdanie moon, póki co poznaliśmy wersję wydarzeń z jednej strony. Zanim przez następne parę stron będziemy "grillować" zarząd może warto poczekać na ich wersję zdarzeń.
Konkordat
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 592
Rejestracja: 12 cze 2013, o 23:25
Budynek: 53D

Re: Parkowanie wzdłuż osiedla, stan ulic

Post autor: Konkordat »

też podzielam, swoją drogą dziwi mnie troszkę, że widać tu tylko jednego członka zarządu czyli Piotra (a jest ich razem 6), inni jakoś nawet nie próbują się komunikować tym kanałem, forum chyba przez pozostałych jest postrzegane jako grupa mało istotna

szkoda, że nie ma ze strony wszystkich osób chęci chociaż do przedstawiania suchych faktów informacyjnych nawet bez podejmowania decyzji o wdawaniu się w jakąkolwiek dyskusję z osobami z forum

nie oczekuję pyskówki, ale oczekuję informacji rzetelnych i argumentów

dodatkowo jeśli znajdą się osoby chętne aktywniej zajmować się naszą wspólnotą (np. na forum i nie tylko ;)) niż obecny zarząd może warto chociaż zgłosić swoją osobę jako alternatywę dla obecnych członków :D - uchwała i wymieniamy starego na nowego, członkostwo w zarządzie rzecz nabyta, można zmienić
rav
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 40
Rejestracja: 28 sty 2014, o 00:05

Re: Parkowanie wzdłuż osiedla, stan ulic

Post autor: rav »

Ja to bym chciał na zebraniu rocznym dokładnie zapoznać się z dokonaniami nie tyle Zarządu co każdego członka Zarządu z osobna. Jednak to już temat na inny wątek..
Konkordat
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 592
Rejestracja: 12 cze 2013, o 23:25
Budynek: 53D

Re: Parkowanie wzdłuż osiedla, stan ulic

Post autor: Konkordat »

O i to jest bardzo słuszne podejście...

zaraz Maciek nas przeflancuje do innego wątku ;)
sasiad_number_1
Posty: 14
Rejestracja: 3 gru 2018, o 12:04

Re: Parkowanie wzdłuż osiedla, stan ulic

Post autor: sasiad_number_1 »

Cała historia:

1. Była oficjalna wiadomość na forum, że składamy się na przejście, a znak zakazu parkowania ma pojawić się.
2. Znak zakazu pojawił się, przejścia nie ma zacząłem szukać. Chce aby przejście powstało, dlatego postanowiłem poszukać i wziąć głos w sprawie.
3. Nasz Zarząd umieścił informacje, że składamy się, a potem zmienił zdanie i nie umieścił informacji, że odwołuje składkę.
4. Na forum do tej pory nie miałem potrzeby wypowiadania się (mieszkam ponad 2 lata Verdis I), a jako gość nie można zamieszczać wiadomości więc założyłem konto. Przejście dla pieszych to spowodowało.
5. Słyszałam informacje, że jednak nie składamy się - to nie były oficjalne informacje "plotki", które należy zweryfikować. Tu odpowiedzi naszego Zarządu nie znalazłem.
6. Z tego powodu napisałem do Administratora z Etap i i Etap II LC Corp, aby poznać jak wygląda oficjalne stanowisko drugiej strony.
7. Od Administratora LC Corp osoby wiarygodnej -w tym znaczeniu, że ten Pan uczestniczył w spotkaniu i rozmawiał z Naszym Zarządem, dostałem jasny opis sytuacji, który zamieściłem na poprzedniej stronie - jest to oficjalne stanowisko, widomość z pierwszej ręki. Taka odpowiedź jest dla mnie wystraczająca - człowiek nie ma potrzeby kłamać, pewnie liczy się z tym, że jego odpowiedź, gdzie zostanie opublikowana.

Proponuje by ktoś inny napisał do Naszego Zarządu i także tu zamieścił odpowiedź. Skoro chcemy wszyscy poznać odpowiedź przyczyńmy się do tego razem - niech mi ktoś pomoże.
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Re: Parkowanie wzdłuż osiedla, stan ulic

Post autor: osverdis.pl »

@Zarząd, @Administracja, @Pilat ?
ODPOWIEDZ