Klub Malucha

Dział dla osób, które kupiły mieszkania w blokach 53-53D.
and
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 423
Rejestracja: 21 cze 2012, o 18:22
Budynek: 53B

Re: Klub Malucha

Post autor: and »

To ciekawe. Jak opowiemy się przeciw KM to go zamkną?
slider
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 106
Rejestracja: 14 lut 2013, o 09:58

Re: Klub Malucha

Post autor: slider »

Cała ta akcja to prosty przekręt, który jest zgrabnie grany na emocjach/dzieciach i ma na celu włączenie Wspólnoty we współfinansowanie reklamy. Jedno "NIE" już zgłoszone.
Justa
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 423
Rejestracja: 17 gru 2012, o 19:24

Re: Klub Malucha

Post autor: Justa »

My korzystaliśmy raz z KM. Jakie kompetencje i jak zachowuje się Pani pilnująca dzieci nie wiem.

Generalnie inicjatywa dla mnie jest ok, ale ;)
-nie fair jest reklama Ronsona, że klub jest bezpłatny dla Mieszkańców ( wabik bez pokrycia)
-zastanawia mnie dlaczego w opłaty są włączone garaże, o ile powierzchnia mieszkania jest dobrym wyznacznikiem opłat o tyle garażu nie rozumiem ;)
- jak nasz zarządca będze zmieniał koszty w momencie kolejnej partii przyjęcia Nowych Mieszkańców? Co pół roku będzie korekta, czy opłata pozostanie bez zmian i KM będzie dochodowym interesem??

Rozwiązanieniem na odkrycie tej bezpłatnej atrakcji dla Mieszkańców jest wywieszenie w naszej nowej tablicy ogłoszeń informacji o naszym forum. Może potencjali Mieszkańcy zajrzą przed zakupem, a przy okazji może wzrośnie popularność forum.

Mam jeszcze pomysł na późniejszy rozwój KM jeżeli będziemy wiedzieli jakie Maluchy w jakim wieku uczestniczą w zajęciach może udałoby się zrobić im zajęcia zorganizowane?
Pozdrawiam

Justa
Konkordat
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 592
Rejestracja: 12 cze 2013, o 23:25
Budynek: 53D

Re: Klub Malucha

Post autor: Konkordat »

może opcją jest, że dla Verdisowych maluchów bezpłatne, albo z obniżonymi "czesnym", a dla zewnętrznych pełnopłatne, tak aby pokryć maksymalnie koszty
ludziki
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 74
Rejestracja: 24 kwie 2012, o 13:35

Re: Klub Malucha

Post autor: ludziki »

Drugie NIE też zgłoszone. Zbyt duże pieniądze zapłaciliśmy za mieszkanie, żeby jeszcze współfinansować reklamę Ronsona :)
Konkordat
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 592
Rejestracja: 12 cze 2013, o 23:25
Budynek: 53D

Re: Klub Malucha

Post autor: Konkordat »

czy Ten Klubik ma jakąś stronę internetową? Czy ktoś z Was z niego korzysta?
tom
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 141
Rejestracja: 10 paź 2012, o 22:35
Budynek: 53B

Re: Klub Malucha

Post autor: tom »

o stronie nic nie wiem ale my korzystamy. Co by kto nie mowil jest to duzy benefit dla osob ktore maja dzieci. ( szczegolnie ze panie pracujace tam sa mile na tyle ze biora nawet dzieci z pieluchami ponizej 3 lat, z nocnikiem itp )

co nie mile to te dyskusje dokola ze mam za to placic. przez nastepne 100 lat - wtedy taniej wyszlo by prywatny zlobek sobie wynajac na 2 lata ...
malin
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 61
Rejestracja: 6 sie 2013, o 14:21
Budynek: 53

Re: Klub Malucha

Post autor: malin »

Podobnież Klub Malucha został zlikwidowany? Ktoś coś wie? Co się stało?

Pozdr
Marcin
Skydiver
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 204
Rejestracja: 4 cze 2013, o 21:05

Re: Klub Malucha

Post autor: Skydiver »

malin pisze:Podobnież Klub Malucha został zlikwidowany? Ktoś coś wie? Co się stało?

Pozdr
Marcin
Tak, deweloper sprzedał prawie wszystkie mieszkania, więc po co go dalej utrzymywać? ;)
Klara
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 44
Rejestracja: 21 cze 2015, o 08:46

Re: Klub Malucha

Post autor: Klara »

Hej, wróćmy na chwilę do tematu. Ostatnio pytałam Panią w biurze sprzedaży, co z Klubem, odpowiedziała mi, że są prowadzone negocjacje z kimś ze wspólnoty na temat Klubu i że pod koniec miesiąca będzie coś wiadomo. Nie to, że naiwnie wierzę, że Klub będzie nadal finansowany przez dewelopera, ale pytanie, czy rzeczywiście ktoś coś z was wie na temat prowadzonych rozmów, bo coś mi tu ... śmierdzi.
ODPOWIEDZ