Malowanie klatek schodowych

Sprawy dotyczące mieszkańców obu Wspólnot
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Malowanie klatek schodowych

Post autor: osverdis.pl »

Zgodnie z zaktualizowaną treścią uchwały 5/2019 mamy wydać w tym roku na malowanie klatek schodowych 60 000 zł (o 40 000 więcej niż w pierwotnej wersji uchwały).

Nie wiem, jak wyglądają poszczególne klatki - możliwe, że niektóre wymagają remontu, ale być może warto rozważyć, czy tych ścian (przynajmniej części) nie da się po prostu... umyć. Obstawiam, że większość zabrudzeń pochodzi z otarć kół rowerów, wózków, itp. - powinny łatwo przegrać z mokrą szmatką.
Nod
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 141
Rejestracja: 29 paź 2014, o 07:56
Budynek: 53E

Re: Malowanie klatek schodowych

Post autor: Nod »

Spokojnie. 700 zł z paczkomatu pokryje koszty ....
Andrew
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 256
Rejestracja: 18 gru 2013, o 22:41

Re: Malowanie klatek schodowych

Post autor: Andrew »

Na ostatnim spotkaniu bylo glosowanie w tej sprawie i wiekszosc opowiedziala sie za, wiec temat mamy zamkniety (ja akurat bylem przeciw).
Dla scislosci - to jest kwota max, nie jest to rownoznaczne z jej pelnym wykorzystaniem. Potrzeby ma ocenic zarzad, nowa farba ma byc zmywalna/trwalsza.
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Re: Malowanie klatek schodowych

Post autor: osverdis.pl »

Nic nie jest zamknięte, bo na zebraniu nie było kworum.

Obecna farba też jest zmywalna. Wiem, bo osobiście u siebie zmywałem i wszystkie zabrudzenia pięknie zeszły pod mokrą ścierką. Stąd sugeruję rozsądek w wydawaniu kilkudziesięciu tysięcy (co nie zmienia faktu, że mogą być miejsca, gdzie malowanie jest potrzebne).
Andrew
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 256
Rejestracja: 18 gru 2013, o 22:41

Re: Malowanie klatek schodowych

Post autor: Andrew »

Nieprecyzyjnie sie wypowiedzialem, masz racje ;)
hehemon
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 42
Rejestracja: 2 lut 2014, o 16:17
Budynek: 53C

Re: Malowanie klatek schodowych

Post autor: hehemon »

Ja również potwierdzam, że zabrudzenia, w moim przypadku od kół roweru, da się zmyć mokrą ściereczką. Ściereczka musi być czysta :)
ODPOWIEDZ