[WAŻNE] Niepokojące zmiany w składzie ochrony

Sprawy dotyczące mieszkańców obu Wspólnot
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

[WAŻNE] Niepokojące zmiany w składzie ochrony

Post autor: osverdis.pl »

Dotarła do mnie informacja, że ze składu ochrony na naszym osiedlu został usunięty p. Leszek, koordynujący dotąd prace całej ekipy.

Jest do dla mnie wiadomość niezwykle oburzająca, jako że jest to człowiek, który jak mało kto (wliczając w to, niestety, dużą część mieszkańców) interesuje się i dba o sprawy naszej wspólnoty. Pan Leszek zna z imienia chyba każde dziecko na osiedlu, interesuje się wszystkim od monitoringu po sprzątanie i coś mi podpowiada, że to właśnie jego ponadprzeciętna aktywność mogła co niektórym przeszkadzać, ale jest ona, w moim głębokim przekonaniu, w interesie mieszkańców.

Warto też przypomnieć, że to p. Leszek skompletował zespół, który u nas pracuje, po licznych problemach z wcześniejszym personelem, wprowadził pewne standardy.

Post ten piszę, by informacja dotarła do jak najszerszego grona odbiorców, ale nie zamierzam się w tej sprawie ograniczać do aktywności na forum.
jaswil
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 16
Rejestracja: 8 maja 2013, o 15:05

Re: [WAŻNE] Niepokojące zmiany w składzie ochrony

Post autor: jaswil »

Zgadzam sie z Tobą calkowicie.Czekam na oficjalna odpowiedz Zarządu w tej sprawie.
Z pewnością Pan Leszek był zaangażowany w życie wspólnoty i mieszkańców, a tego nie mozna zastąpić nawet wieloma innymi zaletami dobrego pracowńika ochrony.
MAJ40i4
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 182
Rejestracja: 23 sty 2014, o 00:31
Budynek: 53E

Re: [WAŻNE] Niepokojące zmiany w składzie ochrony

Post autor: MAJ40i4 »

Podesłałem inforację do Piotra z zarządu 2 wspólnoty- poprosiłem o szerszą informację w tej sprawie tutaj.
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Re: [WAŻNE] Niepokojące zmiany w składzie ochrony

Post autor: osverdis.pl »

Ja wraz z grupą kilku osób wystosowaliśmy do zarządów obu wspólnot pismo z prośbą o wyjaśnienie sytuacji, ale nieoficjalnie wiem, że zarząd o sprawie wie i nie widzi w niej problemu (a może wręcz przeciwnie).
otomichal
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 65
Rejestracja: 30 sty 2014, o 10:47
Budynek: 53C

Re: [WAŻNE] Niepokojące zmiany w składzie ochrony

Post autor: otomichal »

Ja rownież chętnie dowiem sie skąd taki ruch.
--------------
Pozdrawiam,
Michał
Kris
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1208
Rejestracja: 20 sie 2013, o 20:26
Budynek: 53D

Re: [WAŻNE] Niepokojące zmiany w składzie ochrony

Post autor: Kris »

No właśnie. Również chętnie się dowiem kto wpadł na tak genialny pomysł i co było jego genezą...
radek53f
Posty: 7
Rejestracja: 15 kwie 2018, o 17:57
Budynek: 53F
Numer mieszkania: 69
Lokalizacja: rado10@wp.pl

Re: [WAŻNE] Niepokojące zmiany w składzie ochrony

Post autor: radek53f »

Taki pomysł mógł zrodzić się tylko w naszym cudownym zarządzie!!
Pan Leszek był osobą która nie zgodziła się na zamontowanie kamery w pomieszczeniu dla ochrony.
Osobiście sugerowałbym zamontować takową nad głowami jaśnie panującego Zarządu może wtedy zrozumieliby co znaczy prawo pracownika.
Z drugiej strony wciąż nie rozumiem po co na tak małym osiedlu dwie wspólnoty i dwa zarządy!!! za 36 tyś każdy.
My też wstajemy z kolan???
Nod
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 141
Rejestracja: 29 paź 2014, o 07:56
Budynek: 53E

Re: [WAŻNE] Niepokojące zmiany w składzie ochrony

Post autor: Nod »

Jakie 36 tys? Przecież zarządy miały dostawać w sumie po 3 tys zł. Może to jest kwota z kosztem firmy administrującej?

A wracając do tematu - jakieś nowe wiadomości w tej sprawie? Coś się udało zdziałać? Co jeszcze możemy zrobić?
dudek
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 145
Rejestracja: 15 paź 2012, o 16:54
Budynek: 53

Re: [WAŻNE] Niepokojące zmiany w składzie ochrony

Post autor: dudek »

Nie, roczna ;)
radek53f
Posty: 7
Rejestracja: 15 kwie 2018, o 17:57
Budynek: 53F
Numer mieszkania: 69
Lokalizacja: rado10@wp.pl

Re: [WAŻNE] Niepokojące zmiany w składzie ochrony

Post autor: radek53f »

Jeśli dobrze pamiętam koszt zarządu wspólnoty to 3000 miesięcznie, dwie wspólnoty na tak małym osiedlu x 12 miesięcy to daje mi 72 klocki rocznie.
ODPOWIEDZ