Silva Nieruchomości (nowy zarządca osiedla)

Sprawy dotyczące mieszkańców obu Wspólnot
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Silva Nieruchomości (nowy zarządca osiedla)

Post autor: osverdis.pl »

Cześć!

Jakie są Wasze opinie po pierwszym miesiącu działalności nowego zarządcy osiedla?

Ze swojej strony mogę powiedzieć, że 3 maja oficjalnie zaprosiłem SN do rejestracji i udzielania się na forum, dzień później dostałem odpowiedź, że proszą o chwilę czasu i... efekty(ów) sami (nie) widzicie... ;)
Andrew
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 256
Rejestracja: 18 gru 2013, o 22:41

Re: Silva Nieruchomości (nowy zarządca osiedla)

Post autor: Andrew »

Zglosilem problem z elewacja, odpowiedz dostalem ekspresowo. Zapowiada sie dobrze...
hehemon
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 42
Rejestracja: 2 lut 2014, o 16:17
Budynek: 53C

Re: Silva Nieruchomości (nowy zarządca osiedla)

Post autor: hehemon »

Nie jestem fanem maila z pogróżkami odnośnie trzymania rzeczy na korytarzach. Poprzez zawoalowanie, pomieszanie wielu przepisów dotyczących różnych sytuacji w moim odbiorze mail znajduje się w sferze negatywnych emocji, obaw, aniżeli racjonalnej komunikacji.

Jako przyczynę maila administrator podał "liczne skargi" firm od mediów. Dlaczego w poprzednich latach ta sprawa nie istniała, natomiast pojawiła się po zmianie administratora?
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Re: Silva Nieruchomości (nowy zarządca osiedla)

Post autor: osverdis.pl »

Istniała, istniała, nawet otarliśmy się kilka razy o kary finansowe.
hehemon
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 42
Rejestracja: 2 lut 2014, o 16:17
Budynek: 53C

Re: Silva Nieruchomości (nowy zarządca osiedla)

Post autor: hehemon »

Touché, nie wiedziałem. Może będziesz wiedział za co konkretnie te kary finansowe miały być nałożone i dlaczego ostatecznie ich nie było? I czy rower dziecka na korytarzu jest łatwopalny a w garażu nie?
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Re: Silva Nieruchomości (nowy zarządca osiedla)

Post autor: osverdis.pl »

Nie chodzi o łatwopalność, a o tarasowanie drogi ewakuacyjnej.

Anyway, nie o tym jest ten wątek.
hehemon
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 42
Rejestracja: 2 lut 2014, o 16:17
Budynek: 53C

Re: Silva Nieruchomości (nowy zarządca osiedla)

Post autor: hehemon »

No właśnie, ale nie dowiedziałem się z pisma administratora:
- jak ustawiony rower/wózek tarasuje drogę ewakuacyjną (abym mógł stwierdzić, czy mój tarasuje),
- co podpada pod ograniczanie dostępu do urządzeń i jakie urządzenia według prawa muszą być dostępne.

W rezultacie nie wiem jakie mam prawa w tym zakresie i czy cokolwiek muszę robić. Dlatego nie jestem fanem tego maila.
Topiu
Posty: 50
Rejestracja: 1 gru 2014, o 13:13
Budynek: 53F

Re: Silva Nieruchomości (nowy zarządca osiedla)

Post autor: Topiu »

Fanem też nie jestem, ale odpowiadając na Twoje pierwsze pytanie - każdy przedmiot na drodze ewakuacyjnej ją tarasuje :)
slider
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 106
Rejestracja: 14 lut 2013, o 09:58

Re: Silva Nieruchomości (nowy zarządca osiedla)

Post autor: slider »

hehemon - klatka schodowa służy do komunikacji i ewakuacji, a nie jako sień czy lamus. Nie mogą tam się znajdować jakiekolwiek przedmioty, w tym nawet najmniejsze rowerki. Miejscem do przechowywania swojej własności jest mieszkanie lub komórka lokatorska.
MarlenaN
Posty: 4
Rejestracja: 8 lis 2018, o 13:33

Re: Silva Nieruchomości (nowy zarządca osiedla)

Post autor: MarlenaN »

Nie wiem czy wątek jest nadal aktualny ale pisze dlatego ze moze powinien byc. Jesli chodzi o kontakt z obecna administracja to oceniam go na 3,w skali 10.
Kontakt z Administratorem bardzo kiepski
Na zadane pytania nigdy nie ma jasnej odp
Na wymianę zamka w drzwiach głównych w bloku 53F czekaliśmy 5 dni (co znaczy ze przez 5 dni każdy mógł wejść i wyjsć z naszego bloku bez kod itp)
Zapytany o niekaralność pracowników ekipy sprzątającej i ogrodu odp ze jest taki wymóg w zawartej z firma umówię,ale nikt tego nie spr(?!?!?!) W firmach zewnętrznych pracuje u nas 8 osób, całe 8 dokumentów do spr
Ogród jest w opłakanym stanie
Klatki nie sa myte tylko pryskanie odswierzaczi
I ten ogrodnik zatrudniony na popołudniowej zmianie jest wisienka na torcie ich rzetelnej pracy... przecież o 16-17 jest juz ciemno,to co nam po ogrodniki o tej porze????
ODPOWIEDZ