Sugestia w kwestii komunikacji

Sprawy dotyczące mieszkańców obu Wspólnot
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Re: Sugestia w kwestii komunikacji

Post autor: osverdis.pl »

Skoro wiesz, to o czym się tu rozpisujesz?
Pilat
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 74
Rejestracja: 21 mar 2018, o 10:34

Re: Sugestia w kwestii komunikacji

Post autor: Pilat »

Uzurpujesz sobie prawo do moderowania wszystkich i wszystkiego i w konsekwencji wycinasz część mojego postu, umieszczonego na części ogólnej i przez to głos zarządu nie jest słyszany przez większość mieszkańców. To nie fair, nawet jeśli będziesz się trzymał wersji prowadzenia porządku w wątkach.
Jeżeli uważasz, że prawda może być nie wygodna dla kogoś to napisz to proszę, że banujesz autora bo jest niewygodny ale więcej rozsądku i dojrzałości społecznej proszę.
Z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego jak ważny był ten głos.
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Re: Sugestia w kwestii komunikacji

Post autor: osverdis.pl »

Po pierwsze, co ma piernik do wiatraka?

Po drugie, wklejasz ten sam wpis w 2 miejscach, ja po Tobie bez słowa sprzątam, a Ty jeszcze masz pretensje? Piszesz o malowaniu pasów na jezdni w wątku o komunikacji Zarządu z mieszkańcami - naprawdę uważasz to za rozsądne? Ani jedno słowo Twojego wpisu nie zniknęło z forum, został on jedynie podzielony zgodnie z tematyką miejsc, w których go zamieściłeś.

Nigdy nie dostałeś też na forum zbanowany, nie mam pojęcia, o czym piszesz. Prawda jest niewygodna? Ochłoń, Piotrek...
Pilat
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 74
Rejestracja: 21 mar 2018, o 10:34

Re: Sugestia w kwestii komunikacji

Post autor: Pilat »

Myślę, że dokładnie wiesz o co mi chodzi.
Napisałem jedną długa wypowiedź. Była szansa na to by przeczytało ją może nawet ponad sto osób. Wyciąłeś ją, pod pretekstem „posprzątania po mnie” i teraz można ją przeczytać tylko po zalogowaniu się. Nawet właśnie teraz zalogowane są raptem 2 osoby. Można było ją zostawić dla słuszności sprawy. Były tam treści, które powinny być przeczytane przez wszystkich.

Masz rację, jeszcze mnie ani razu nie zbanowałeś. Napisałem: „jeśli uważasz, że … to napisz, że banujesz…”

Z mojej strony pass w wątku.
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Re: Sugestia w kwestii komunikacji

Post autor: osverdis.pl »

Na forum jest prawie 10 000 wpisów, dbam o porządek, bo jeśli każdy zacznie pisać gdzie popadnie, to będzie kompletny bałagan. Wyraźnie oznaczyłem, swoim nickiem i na czerwono (w momencie wprowadzania zmian, nie teraz) miejsca, które moderowałem.

Niecałe 2 godziny temu martwiłeś się tu, że zarejestrować może się każdy, że wszystko jest dostępne dla wszystkich. Wytłumaczyłem Ci grzecznie, że są zamknięte działy, uznałeś to za "robienie z Ciebie głupka". Teraz nie pasuje Ci, że część treści jest tylko dla potwierdzonych mieszkańców.

Swoje uwagi opatrujesz wzmiankami o "niewygodnej prawdzie", za chwilę dojdziemy do smoleńskiej mgły...
Pilat
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 74
Rejestracja: 21 mar 2018, o 10:34

Re: Sugestia w kwestii komunikacji

Post autor: Pilat »

Nie dojdziemy.
Kris
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1208
Rejestracja: 20 sie 2013, o 20:26
Budynek: 53D

Re: Sugestia w kwestii komunikacji

Post autor: Kris »

Jeśli zaczniemy teraz, w tym ważnym momencie, skupiać się nad błędami proceduralnymi, zamiast nad istotą problemu, to nic dobrego z tego nie wyniknie.

W tamtym temacie było poruszonych wiele wątków, więc tego typu post nikomu nie zaszkodziłby. Zarówno tam, jak i tu. Najważniejsze abyśmy mieli jasną, szybką i dostępną odpowiedż na nurtujące nas tematy.
Konkordat
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 592
Rejestracja: 12 cze 2013, o 23:25
Budynek: 53D

Re: Sugestia w kwestii komunikacji

Post autor: Konkordat »

Słusznym wydaje się żeby wyjaśnienie było dostępne dla wszystkich... Może w innym wątku, jednak dla wszystkich
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Re: Sugestia w kwestii komunikacji

Post autor: osverdis.pl »

@Konkordat, proszę bardzo.
Konkordat
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 592
Rejestracja: 12 cze 2013, o 23:25
Budynek: 53D

Re: Sugestia w kwestii komunikacji

Post autor: Konkordat »

:)
ODPOWIEDZ