Przebudowa patio przy wejściu na osiedle

Sprawy dotyczące mieszkańców obu Wspólnot
dudek
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 145
Rejestracja: 15 paź 2012, o 16:54
Budynek: 53

Re: Przebudowa patio przy wejściu na osiedle

Post autor: dudek »

marcinn06 pisze:Nie no naprawdę? To wszystko? I za taką elokwencję płacimy 1000 zł miesięcznie od osoby? Ostro dryfujecie drogi pseudo zarządzie... Można powiedzieć, iż temat został wyjaśniony całkowicie...
A czego oczekujesz? Szczegółowego, z podpunktami, wyjaśnienia jakich planów nie ma?
No dobra, można było to ująć ładniej :P
ziucia
Posty: 64
Rejestracja: 21 kwie 2015, o 17:02
Budynek: 53G

Re: Przebudowa patio przy wejściu na osiedle

Post autor: ziucia »

Na zebraniu majowym z zarządem i nowym zarządcą osiedla, dowiedzielismy się iz stojaki na rowery-zadaszona wiata rowerwa, powstanie pomiędzy blokami G i F .... w miejscu trawy :-(
ewa
Posty: 99
Rejestracja: 30 cze 2014, o 11:14
Budynek: 53F

Re: Przebudowa patio przy wejściu na osiedle

Post autor: ewa »

Wiata rowerowa powstanie między budynkami E i F. Postawi ją LCC w podzięce za to, że mogli się podpiąć do naszych stacji transformatorowych
synek
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 99
Rejestracja: 28 gru 2012, o 22:34
Budynek: 53C

Re: Przebudowa patio przy wejściu na osiedle

Post autor: synek »

Mily gest Lcc. Bedzie trzeba tylko przypilnowac sprawy, zeby zadaszenie nie bylo wykonane 'w standardzie Lcc'
Konkordat
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 592
Rejestracja: 12 cze 2013, o 23:25
Budynek: 53D

Re: Przebudowa patio przy wejściu na osiedle

Post autor: Konkordat »

synek pisze:Mily gest Lcc. Bedzie trzeba tylko przypilnowac sprawy, zeby zadaszenie nie bylo wykonane 'w standardzie Lcc'
dobre :) coś w tym jest
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Re: Przebudowa patio przy wejściu na osiedle

Post autor: osverdis.pl »

O tym samym pomyślałem. Zdecydowanie Zarząd powinien to od początku do końca monitorować, jak da się im wolną rękę, to będzie potworek.
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Re: Przebudowa patio przy wejściu na osiedle

Post autor: osverdis.pl »

Wie ktoś z Was, czy ta "podzięka" jest spisana w formie jakiejś umowy, czy LCC może postawić co zechce?
Nod
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 141
Rejestracja: 29 paź 2014, o 07:56
Budynek: 53E

Re: Przebudowa patio przy wejściu na osiedle

Post autor: Nod »

A ktoś to konsultował z mieszkańcami budynków E i F? Może ktoś nie chce mieć tego podziękowania od LC Corp pod oknem? Żeby też się nie okazało, że będziemy musieli jakiś dodatkowy podatek od tej wiaty płacić bo jakiś urzędnik uzna, że to "budowa".
ewa
Posty: 99
Rejestracja: 30 cze 2014, o 11:14
Budynek: 53F

Re: Przebudowa patio przy wejściu na osiedle

Post autor: ewa »

no i właśnie to jest najciekawsze - dlaczego nikt nie konsultował ani nawet nie informował. Jest porozumienie z LCC jeszcze ponoć z roku 2016. Do mnie ta informacja nigdy nie dotarła dlatego zapytałam nowego Administratora o co chodzi. Treści dokładnej porozumienia nie znam, mam tylko info jak wyżej - że "finansowanie leży po stronie sąsiadów. Po naszej stronie leży akceptacja projektu i pomoc w realizacji, niemniej poruszamy się w budżecie LCC (którego nota bene tak w 100% nie znamy)". Mam nadzieję, że Zarząd Wspólnoty o tym wie i coś w tej kwestii robi ...
M&M
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 10
Rejestracja: 18 wrz 2016, o 22:11

Re: Przebudowa patio przy wejściu na osiedle

Post autor: M&M »

Idę o zakład (chociaż mam nadzieję, że jestem w błędzie), że nikt nie pomyślał o zainstalowaniu dodatkowej kamery patrzącej dokładnie na wiatę. Biorąc pod uwagę liczbę ulotkarzy, kurierów i innych obcych kręcących się po osiedlu, pozostawienie w wiacie czegoś więcej niż starego składaka będzie nierozsądne.
ODPOWIEDZ