Nowy zarząd

Dyskusja na temat wprowadzenia zarządu złożone z mieszkańców osiedla
and
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 423
Rejestracja: 21 cze 2012, o 18:22
Budynek: 53B

Re: Nowy zarząd

Post autor: and »

Są od lutego, ale wiedzą o tym od dawna i nie chodzi o pieniądze. Jeśli ktoś ma coś robić to dla mnie może zarobić więcej niż 1000 zł. Po co wprowadzać zmianę, której nie ma. Pierwsze podstawowe informacje, które powinny wyjść:
1. Skoro jest lista mailingowa IM, to czemu nie wysłać maila o treści w uproszczeniu "Witamy jesteśmy nowym zarządem w składzie......., dziękujemy za oddanie głosu. Będziemy odpowiedzialni za...."
2. Skoro jest lista kontaktów w gablocie to dlaczego jej nie zmodyfikowano o nowy zarząd.

Skoro zrobili zmianę i nastraszyli IM zmianą administratora i konserwatora to nie obchodzi mnie ile czasu działają. W chwili obecnej mamy czas bezkrólewia. Zgłosiłem usterkę domofonu (uciązliwy stukot) i nikt się nie skontaktował od tygodnia, a porada od konserwatora: "to proszę odłączyć , naprawimy". Od ochrony dowiedziałem się, że IM jest delikatnie zniechęcone do współpracy ze wspólnotą. Jasna sprawa czekają aż ich odwołają,

Sąsiednia wspólnota przy Olbrachta zrezygnowała z zarządu lokatorskiego i zmieniła firmę zarządzającą na IM :)
Andrew
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 256
Rejestracja: 18 gru 2013, o 22:41

Re: Nowy zarząd

Post autor: Andrew »

Bylo dobrze, mi zadna zmiana do szczescia nie byla potrzebna. Ale moze po prostu nie wiem, ze moze byc lepiej (za to wiem, ze moze byc gorzej).
marcinn06
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 235
Rejestracja: 30 sie 2012, o 12:46

Re: Nowy zarząd

Post autor: marcinn06 »

Proponuję powołać grupę inicjatywną(to dość modne jest) i powrócić do poprzedniego sposobu sprawowania zarządu skoro aktualnie obecny zarząd nie jest w stanie nawet się przedstawić i wskazać skrzynki e-mail na którą lokator może przesłać zgłoszenie...
Kris
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1208
Rejestracja: 20 sie 2013, o 20:26
Budynek: 53D

Re: Nowy zarząd

Post autor: Kris »

Dokładnie... kombinacje, ktoś sobie zarobi, a efektów będzie brak... bo jak widać poważnie do tej funkcji nie podchodzą, skoro nawet na głupim forum nie raczyli się przedstawić...
Banita
Potwierdzony mieszkaniec (+Pawelek)
Posty: 4
Rejestracja: 4 lut 2013, o 18:24

Re: Nowy zarząd

Post autor: Banita »

Ciekawa jestem ilu z Państwa siedzących w domku przed kompem i narzekających na nowy zarząd pofatygowało się na coroczne zebranie wspólnoty? No ilu ?! Obecnych była garstka - a nowy zarząd cały !!! Faktycznie może nie maja czasu aby na "głupim forum" się prezentować, ale zrobili to osobiście na zebraniu , o którym wszyscy "narzekający" byliście poinformowani.
and
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 423
Rejestracja: 21 cze 2012, o 18:22
Budynek: 53B

Re: Nowy zarząd

Post autor: and »

Banita - Jeśli mają zamiar przemawiać raz w roku to bardzo miło z ich strony.
Kris
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1208
Rejestracja: 20 sie 2013, o 20:26
Budynek: 53D

Re: Nowy zarząd

Post autor: Kris »

Banita, są różne formy kontaktu i skoro mamy 21 wiek, to może warto także z nich skorzystać np. 'głupie forum'... to wszystko. Proszę nie traktować mojej wypowiedzi jako atak personalny na kogokolwiek, po prostu przedstawiłem swoje spostrzeżenia i mam do tego pełne prawo. Ze swojej strony jednak kibicuję, aby wszystkie założenia się udały i wszyscy byli zadowoleni... zarówno 'zawodowi malkontenci', jak i lokalni 'społecznicy'.
Konkordat
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 592
Rejestracja: 12 cze 2013, o 23:25
Budynek: 53D

Zarzad VERDIS I

Post autor: Konkordat »

Cześć,

dzisiaj rozmawiałem z Piotrem Pilacińskim (Członkiem Zarządu) i poruszyliśmy temat Forum, oraz aktywności Zarządu.

Piotr obiecał, że Zarząd będzie aktywnie uczestniczył w dyskusji na forum - z jednym zastrzeżeniem - proszą o czas i cierpliwość.
Zarząd pojawi się na Forum po Świętach i będzie do naszej dyspozycji. 8-)
Pilat
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 74
Rejestracja: 21 mar 2018, o 10:34

Re: Nowy zarząd

Post autor: Pilat »

and pisze:Są od lutego, ale wiedzą o tym od dawna i nie chodzi o pieniądze. Jeśli ktoś ma coś robić to dla mnie może zarobić więcej niż 1000 zł. Po co wprowadzać zmianę, której nie ma. Pierwsze podstawowe informacje, które powinny wyjść:
1. Skoro jest lista mailingowa IM, to czemu nie wysłać maila o treści w uproszczeniu "Witamy jesteśmy nowym zarządem w składzie......., dziękujemy za oddanie głosu. Będziemy odpowiedzialni za...."
2. Skoro jest lista kontaktów w gablocie to dlaczego jej nie zmodyfikowano o nowy zarząd.

Skoro zrobili zmianę i nastraszyli IM zmianą administratora i konserwatora to nie obchodzi mnie ile czasu działają. W chwili obecnej mamy czas bezkrólewia. Zgłosiłem usterkę domofonu (uciązliwy stukot) i nikt się nie skontaktował od tygodnia, a porada od konserwatora: "to proszę odłączyć , naprawimy". Od ochrony dowiedziałem się, że IM jest delikatnie zniechęcone do współpracy ze wspólnotą. Jasna sprawa czekają aż ich odwołają,

Sąsiednia wspólnota przy Olbrachta zrezygnowała z zarządu lokatorskiego i zmieniła firmę zarządzającą na IM :)
And, ja też zgłaszałem do Pawła Wańka "gadający w nocy" videodomofon" i mi też powiedzieli, że naprawią jakiś moduł i będzie w porządku.
Dziś dostałem od Pawła sms-a z informacją, że już jest wymieniony i powinno być już ok. Sprawdzę wieczorem :)
and
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 423
Rejestracja: 21 cze 2012, o 18:22
Budynek: 53B

Re: Nowy zarząd

Post autor: and »

Dzięki, podłączyłem i domofon nie stuka, nie sprawdziłem jeszcze czy działa.
ODPOWIEDZ