Nowy zarząd

Dyskusja na temat wprowadzenia zarządu złożone z mieszkańców osiedla
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Re: Nowy zarząd

Post autor: osverdis.pl »

Panowie, o problemach z domofonem dyskutujcie proszę tutaj. To jest wątek o zarządzie.
hasarel
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 57
Rejestracja: 30 paź 2015, o 16:34
Budynek: 53F

Re: Nowy zarząd

Post autor: hasarel »

A drugi zarząd coś milczy...
Efka
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 40
Rejestracja: 12 sty 2015, o 15:59

Re: Nowy zarząd

Post autor: Efka »

A pierwszy zarząd odezwał się?
hasarel
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 57
Rejestracja: 30 paź 2015, o 16:34
Budynek: 53F

Re: Nowy zarząd

Post autor: hasarel »

Przynajmniej go wymienili ;)
ziucia
Posty: 64
Rejestracja: 21 kwie 2015, o 17:02
Budynek: 53G

Re: [WAŻNE] Niepokojące zmiany w składzie ochrony

Post autor: ziucia »

3 mieszkańców ze wspólnoty drugiej po 1000 zł. Każdy x 12 m-cy=36 000 zł. I to samo na pierwszej wspólnocie =72 000 zł. Rocznie.

Ale kochani, sami glosowaliscie na tak przy uchwale o wynagrodzeniu dla zarządu!! To skąd to zdziwienie że tyle wychodzi.
Kris
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1208
Rejestracja: 20 sie 2013, o 20:26
Budynek: 53D

Re: Nowy zarząd

Post autor: Kris »

Ja na nic nie głosowałem. Chciałem aby zostało tak jak było...
Kris
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1208
Rejestracja: 20 sie 2013, o 20:26
Budynek: 53D

Re: Podwyżka opłat za 2018 rok

Post autor: Kris »

Fajnie, że poświęcicie trochę prywatnego czasu dla nas wszystkich. Bardzo dziękuję w swoim imieniu.

Mam takie wolne przemyślenia, absolutnie nic nie insynuuję, ale nagle znalazła się tajemnicza grupka ludzi, którzy podsunęli pomysł zarządu, przeprowadzili głosowanie i od razu po wyborze szybko zmienili firmę zarządzającą (nie pytając nikogo ani na jaką chcą zmienić, ani czy ludzie są zadowoleni z obecnej), ochronę, teraz te nieszczęsne podwyżki. Dziwne to wszystko jak dla mnie. Ile razy już prosiliśmy aby Zarząd się komunikował z nami także via forum... nic z tego. Post factum informują o swoich działaniach jak np. zmiana firmy zarządzającej itd... tak to wygląda dla mnie - właściciela mieszkania. Czuję, że ci ludzie mają mnie kompletnie w du..., ale na ich wypłatę mam się składać, a to już budzi mój mocny sprzeciw. Wystarczy mi, że utrzymuję państwowych darmozjadów.

Chyba niezbyt dobry obraz, jak na tak krótki czas rządów?

osverdis.pl: Ten post został przeniesiony z innego wątku i podziękowania z pierwszego zdania odnoszą się do tamtej treści, jednak większość wpisu jest na temat zarządu, stąd przenoszę tutaj.
Nod
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 141
Rejestracja: 29 paź 2014, o 07:56
Budynek: 53E

Re: Podwyżka opłat za 2018 rok

Post autor: Nod »

Spoko, teraz żeby odwołać zarząd to byłoby trzeba cudu. Ewentualnie pospolitego ruszenia. Sam się zarząd nie powołał, tylko ludzie na niego glosowali.

A co to za zebrania?
Kris
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1208
Rejestracja: 20 sie 2013, o 20:26
Budynek: 53D

Re: Podwyżka opłat za 2018 rok

Post autor: Kris »

Nod, głosowali, ale pytanie czy nie musiało być jakiegoś quorum? >50%?
Andrew
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 256
Rejestracja: 18 gru 2013, o 22:41

Re: Podwyżka opłat za 2018 rok

Post autor: Andrew »

O ile sie nie myle, Zarzad (w tym liczba osob w Zarzadzie) okresla sie uchwala, ktora wymaga powyzej 50% "glosow" (waga glosu zalezna od ilosci udzialow).
Podobnie jest ze zmiana/odwolaniem Zarzadu (w tym jego poszczegolnych czlonkow).
ODPOWIEDZ