Ogród osiedlowy

Sprawy dotyczące mieszkańców obu Wspólnot
Marinna
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 131
Rejestracja: 24 maja 2013, o 10:13

Ogród osiedlowy

Post autor: Marinna »

Odwiedzam różne osiedla i muszę przyznać, że nasz osiedlowy ogród jest nieco monotonny. Fajnie wygląda np. patio u naszych sąsiadów Sawa Dom, gdzie firma pielęgnująca ogród co jakiś czas dokonuje drobnych modyfikacji, dosadzeń kwiatów itp.
Czy chcieliby Państwo, żeby w naszym ogrodzie osiedlowym nastąpiły pewne zmiany, ożywienie? Zeby posadzić nieco sezonowych kwiatów?
malin
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 61
Rejestracja: 6 sie 2013, o 14:21
Budynek: 53

Re: Ogród osiedlowy

Post autor: malin »

Ja jestem za. Fajnie by było, gdyby coś się zmieniało..

Pozdr
Marcin
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Re: Ogród osiedlowy

Post autor: osverdis.pl »

Ja też uważam, że to fajny pomysł.
Marinna
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 131
Rejestracja: 24 maja 2013, o 10:13

Re: Ogród osiedlowy

Post autor: Marinna »

Poddałam taki pomysł, ale kompletnie nie wiem jak dalej to ruszyć? Może macie jakieś sugestie?
Aga_Lk
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 76
Rejestracja: 18 maja 2014, o 16:22
Budynek: 53F

Re: Ogród osiedlowy

Post autor: Aga_Lk »

Wg mnie najprostszą opcją urozmaicenia w kwestii kwiatów byłoby dostawienie donic na murkach na których są położone ławki. Wystarczyłoby kilka takich donic (nie mówię o plastikach tylko jakichś pasujących do całości) i wsadzenie tam właśnie sezonowych roślin. Oczywiście pozostaje temat podlewania tych roślin aczkolwiek skoro rosną na klombach miejskich to i u nas zapewne dałyby radę :)
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Re: Ogród osiedlowy

Post autor: osverdis.pl »

Marinna pisze:kompletnie nie wiem jak dalej to ruszyć? Może macie jakieś sugestie?
Z tego, co mi wiadomo, właściciel firmy, która zajmuje się naszym patio jest jednocześnie mieszkańcem osiedla. Myślę, że kontakt z nim (np. za pośrednictwem Integrum) to dobry pomysł na pierwszy krok.
ODPOWIEDZ