[WAŻNE] Zmiany w Integrum Management

Dyskusja na temat wprowadzenia zarządu złożone z mieszkańców osiedla
piotress
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 45
Rejestracja: 23 lis 2014, o 21:59

Re: [WAŻNE] Zmiany w Integrum Management

Post autor: piotress »

Andrew pisze:Albo poprosic zarzadce o spotkanie w tej sprawie...
Napisze/zadzwonie, podpowiedzcie mi tylko z kim najlepiej rozmawiac.
Tutaj musimy się jakoś zebrać, aby nie działać chaotycznie i nie każdy na własną rękę.
Andrew
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 256
Rejestracja: 18 gru 2013, o 22:41

Re: [WAŻNE] Zmiany w Integrum Management

Post autor: Andrew »

Sluszna sugestia piotress.
Boje sie tylko, ze na wpisach na forum utkniemy i nic sie nie zadzieje.
marcinn06
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 235
Rejestracja: 30 sie 2012, o 12:46

Re: [WAŻNE] Zmiany w Integrum Management

Post autor: marcinn06 »

ja mogę przygotować ulotki wydrukować i roznieść po skrzynkach tylko ustalmy proszę treść. Może ostrzeżenie trafi do większej ilości osób i się tym zainteresują.
Nod
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 141
Rejestracja: 29 paź 2014, o 07:56
Budynek: 53E

Re: [WAŻNE] Zmiany w Integrum Management

Post autor: Nod »

To może zamiast ulotek przygotujmy pismo, przejdźmy się po mieszkaniach, zbierzmy ile się da podpisów i takie wyślijmy?
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Re: [WAŻNE] Zmiany w Integrum Management

Post autor: osverdis.pl »

Nie wiem, kto z kim jest w kontakcie, więc wrzucam garść informacji spoza forum. Mocno wstępny plan jest taki, by:

1. Przeanalizować dostępne opcje;
2. Wystosować pismo do IM;

równolegle do 2. (bo szanse na pozytywną reakcję z ich strony są znikome):

3. Roznieść ulotki żeby wstępnie poinformować o sprawie mieszkańców (żeby każdemu z osobna nie tłumaczyć pod drzwiami);
4. Przejść się po mieszkaniach i zebrać podpisy pod tym, co wybierzemy po analizie z punku 1.

Dla ułatwienia ("ulotkowego", ale i przy polecaniu sąsiadom) ustawiłem wygodny link do tego wątku - osverdis.pl/integrum.
Klara
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 44
Rejestracja: 21 cze 2015, o 08:46

Re: [WAŻNE] Zmiany w Integrum Management

Post autor: Klara »

Hej, na ulotki pewnie będzie słaby odzew- mam negatywne doświadczenie z naszą wspólnotą jeśli chodzi o tego typu akcje informacyjne.
Jestem zdania, żeby rozwiesić na klatkach krótki opis tego, co ma miejsce i poinformować, że tego i tego dnia będą składane podpisy pod pismem.
Coś na zasadzie.
Szanowni Sąsiedzi.
Z uwagi na udokumentowane wątpliwości co do uczciwości nowego Zarządcy naszego osiedla ( tu podać jakie) oraz na planowane zmiany ( zmiana agencji ochroniarskiej itd, itp) dnia ( tego i tego) będą zbierane podpisy pod pismem do firmy Integrum Management. W treści pisma wyrażamy naszą niezgodę na wyżej wymienione zmiany. Jeśli mają Państwo podobne zdanie, prosimy o składanie podpisów. Osoby zainteresowane bliżej sprawą zapraszamy na forum osiedla verdis.

I tyle.
Pozdrawiam
kiwdul
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 193
Rejestracja: 15 sie 2013, o 20:56
Budynek: 53C

Re: [WAŻNE] Zmiany w Integrum Management

Post autor: kiwdul »

Pomysł zacny. Proponuję jednak ostrożnie opisywać (na forum i w ulotkach) kwestie wątpliwości co do uczciwości nowego Zarządcy, aby sprawa nie skończyła się w sądzie za zniesławienie/naruszenie dobrego imienia itp.
Kris
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1208
Rejestracja: 20 sie 2013, o 20:26
Budynek: 53D

Re: [WAŻNE] Zmiany w Integrum Management

Post autor: Kris »

To samo chciałem napisać... niestety Internet, to nie jest '(...) udokumentowane wątpliwości (...)'. Tacy ludzie mimo wątpliwych powodów, uwielbiają straszyć ciąganiem po sądach, za wygłaszanie takich opinii publicznie... a zapewne takim należy uznać umieszczenie tego typu ogłoszeń, o zbliżonej treści...
Klara
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 44
Rejestracja: 21 cze 2015, o 08:46

Re: [WAŻNE] Zmiany w Integrum Management

Post autor: Klara »

Ostatnia korespondencja mailowa od Pana nowego Zarzadcy, dotarła również do mnie ( chodzi o zalanie pod blokami E i F). Nieopatrznie, myśląc , że odpisuję osobie, która forwardowała do mnie maila, wysłałam tego maila w świat i dotarł też do Zarządcy. W moim mailu padły słowa o przekrętach itd. Dostałam od niego odpowiedź.
Szanowna Pani
Nie wiem z jakiego powodu określa Pani obecne zdarzenie jako ,,kolejny wałek”. Awaria nastąpiła w sposób niezależny od nikogo. Zgadzam się, że koszty są ogromne, ale firmy dźwigowe , mają swego rodzaju monopol. Dźwigi mamy na gwarancji i musimy zlecić naprawę wyłącznie firmie Schindler. Jutro ze strony ubezpieczyciela będzie osoba, która ponownie będzie weryfikowała te koszty, jeżeli ma Pani tylko czas zapraszam serdecznie.
Przykro mi, że obraża Pani moją osobę określając, że mam na koncie przekręty finansowe. Oświadczam, świadomy odpowiedzialności karnej, że nie mam na koncie żadnych przekrętów finansowych czy żadnych innych i Pani ocena, tym bardziej, że się nawet nie znamy uważam za wysoce krzywdzącą.
Pozdrawiam
No i potem ja, żeby ten bigos odkręcić, nieważne PRZEPROSIŁAM i wytłumaczyłam moje motywacje i ilość różnych nagromadzonych wokół osiedla spraw.

ODPOWIEDŹ ZARZĄDCY:
Szanowna Pani
Tak nie znam jeszcze wszystkiego, to fakt i dopiero wchodzę w temat. Jednak chciałbym Panią zapewnić, iż jako zarządca z przeszło 15 letnim doświadczeniem zrobię wszystko, aby Państwa interesy były najlepiej chronione. Nie wiem nic o postępowaniach w sądzie, ale ustalę wszystko w tej materii.
Co do mojej osoby, wykonując ten zawód jestem narażony na różne oszczerstwa również ze strony konkurencji. Pragnę jednak Panią zapewnić, iż nie dokonałem żadnych przekrętów finansowych czy żadnych innych. Prawda jest taka, że w dzisiejszych czasach w Internecie tak naprawdę bezkarnie można z kogoś zrobić świętego lub bandytę bo nikt nie musi się podpisywać pod postami. Proszę Panią, aby oceniała mnie Pani po mojej pracy za co z góry bardzo dziękuję i zapewniam Panią, że dołożę wszelkich starań, aby była Pani zadowolona z nowego zarządcy.
Z tego co wiem, nie ma żadnych planów co do wymiany Panów z ochrony tak więc proszę się nie denerwować tą kwestią.
Jeśli nie ma Pani nic przeciwko, chciałbym zaproponować spotkanie, bo uważam że zawsze najlepiej porozmawiać, gdyż głos Mieszkańców jest dla mnie najważniejszy i chętnie wysłucham wszelkich uwag. Oczywiście koledzy mi to z pewnością przekażą, ale i tak opinia Właściciela lokalu jest najważniejsza. W związku z powyższym gdyby mogła Pani wskazać dogodny dla siebie czas i gdybyśmy mogli się spotkać np. w pomieszczeniu ochrony będę zobowiązany.
Pozdrawiam
p.s. skończyłem spotkanie z drugim rzeczoznawcą i pracujemy nad tym aby jak najszybciej uruchomić windy
KOMENTARZ ODE MNIE: Może zamiast pisać tu, zbierzcie się i pogadajcie, skoro proponuje.

Pozdrawiam
Kris
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1208
Rejestracja: 20 sie 2013, o 20:26
Budynek: 53D

Re: [WAŻNE] Zmiany w Integrum Management

Post autor: Kris »

Klara, no to 'dowaliłaś' trochę... ;)
ODPOWIEDZ