Strój osób w oknie

Sprawy dotyczące mieszkańców obu Wspólnot
Lc Corp Etap II
Posty: 2
Rejestracja: 21 lip 2016, o 23:11

Strój osób w oknie

Post autor: Lc Corp Etap II »

Szanowni sasiedzi z bloku na przeciwko od Szulborkiej. Proszę zwracać uwagę na kulturę osobistą i nie chodzić/ nie przebierac sie nago przy odslonietych oknach, zapalonym swietle. Naraozacie innych na nie miłe widoki, nawet jak robią to osoby dbajace o siebie. Na przykład dzis ok 22:40 XXX dziewczyna chodziła po pokoju nago i ubierala się. Nie było to jedyne zdarzenie i jedyny lokal. Przy odslonietych oknach i nawet slabym oswietleniu wszystko widac, a nie każdy kto z bloku na przeciwko akurat spojrzy przez okno chce być na takie coś narażony. Proszę dbać o własną godność. lc corp etap2

osverdis.pl: usunąłem dokładny namiar na lokal
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Re: Strój osób w oknie

Post autor: osverdis.pl »

Ja mam za to zupełnie odwrotny apel do sąsiadek z LC Corp ;-).

A bardziej serio, usuwam z wpisu dokładny namiar na lokal w/w dziewczyny. Proszę to sobie ewentualnie wyjaśniać z nią osobiście, a nie przez forum.
Nod
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 141
Rejestracja: 29 paź 2014, o 07:56
Budynek: 53E

Re: Strój osób w oknie

Post autor: Nod »

Ale gdzie lezy problem? :D Jak to mowia, niech sie wstydzi, ten co widzi ;]
Lc Corp Etap II
Posty: 2
Rejestracja: 21 lip 2016, o 23:11

Re: Strój osób w oknie

Post autor: Lc Corp Etap II »

Ok rozumiem usunięcie namiaru. Problem leży w tym, że nie każdy chce to oglądać. Nie wiem jaki to lokal nie mogę skontaktować się osobiście to raz a dwa to był przykład!
and
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 423
Rejestracja: 21 cze 2012, o 18:22
Budynek: 53B

Re: Strój osób w oknie

Post autor: and »

Lc Corp Etap II to prawdopodobnie kobieta, zaniepokojona ilością czasu, którą mąż spędza w oknie :)
Kris
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1208
Rejestracja: 20 sie 2013, o 20:26
Budynek: 53D

Re: Strój osób w oknie

Post autor: Kris »

To musiała napisać kobieta :) :) :) Mnie tam takie widoki płci przeciwnej kompletnie nie przeszkadzają... ja wychodzę z założenia jak mój ojciec... 'jak komuś to sprawia przyjemność, to niech się patrzy' :)
konstanty
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 15
Rejestracja: 20 gru 2014, o 19:58

Re: Strój osób w oknie

Post autor: konstanty »

A ja uważam, że to już przesada, żeby ingerować w to co ktoś może robić we własnym domu, czy może zapalać światło i odsłaniać rolety, etc.

Jeśli ktoś widzi taką sytuację i przeszkadza mu to, to niech odwróci głowę i pozwoli komuś czuć się komfortowo we własnym mieszkaniu.

Mieszkamy na dużych osiedlach, gdzie wciąż jesteśmy obserwowani - nie utrudniajmy sobie życia i nie przesadzajmy z reakcjami na normalne ludzkie sprawy.

pozdrawiam
vellamo
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 85
Rejestracja: 17 lut 2013, o 12:20

Re: Strój osób w oknie

Post autor: vellamo »

Ja z kolei uważam, że może można coś niechcący zauważyć, ale każdy chyba ma władzę nad oczami i nie patrzy na coś, czego oglądać nie chce?
My mamy mieszkanie na parterze, z ogródkiem. Teraz, jak jest ciepło, drzwi balkonowe są często szeroko otwarte i notorycznie ktoś stoi nam przed oknami i zagląda, dorośli i dzieci, albo dorośli z dziećmi, a bo kotek, a bo piesek, a bo myszka... Wydaje mi się, że powinniśmy uczyć dzieci, że sąsiadom do ogródka, mieszkania się nie zagląda. Ja notorycznie wstydzę się chodzić po własnym mieszkaniu właśnie przez takich 'gapiów'. Czasami naprawdę mam ochotę zwrócić uwagę...
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Re: Strój osób w oknie

Post autor: osverdis.pl »

Ronson@Verdis (nick zmieniony na Tenant@Verdis), ukrywam Twój post. Żarty żartami, ale to nie jest miejsce do wyżywania się na kimś.
Twój nick również jest do zmiany.
Awatar użytkownika
Tenant@Verdis
Posty: 11
Rejestracja: 18 sie 2016, o 19:32

Re: Strój osób w oknie

Post autor: Tenant@Verdis »

Szanowna Pani,

Podglądanie osób ma znamiona czynu zabronionego.

Niestety moje rady co powinna Pani zrobić ze swoim życiem, aby nie musiała Pani podglądać sąsiadów zostały ukryte przez cenzurę moderatora osiedla.

Współczując Państwu

Z poważaniem

Mieszkaniec osiedla
ODPOWIEDZ