Strój osób w oknie

Sprawy dotyczące mieszkańców obu Wspólnot
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Re: Strój osób w oknie

Post autor: osverdis.pl »

Chamstwo, którym Twój post kipiał (a które Ty zapewne uważasz za błyskotliwe poczucie humoru) faktycznie będzie na tym forum cenzurowane. Na tym kończymy dyskusję na Twój temat, ale nie martw się - mam Cię na oku.
Awatar użytkownika
Tenant@Verdis
Posty: 11
Rejestracja: 18 sie 2016, o 19:32

Re: Strój osób w oknie

Post autor: Tenant@Verdis »

Doskonale - widzę groźby pod moim adresem. Czy mogę w takim razie dowiedzieć się z imienia i nazwiska kto mnie ma na oku? Jestem pełnoprawnym (w senie prawnym, podatkowym i moralnym) członkiem tej wspólnoty, więc strasznie mnie ma znamiona czynu zabronionego.
vedder
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 234
Rejestracja: 27 cze 2013, o 11:02
Budynek: 53

Re: Strój osób w oknie

Post autor: vedder »

ja bym mimo wszystko chciał telefon do dealera tego Pana/Pani.
może ma taniej niż na mieście a kopie zdrowo.
Awatar użytkownika
Tenant@Verdis
Posty: 11
Rejestracja: 18 sie 2016, o 19:32

Re: Strój osób w oknie

Post autor: Tenant@Verdis »

vedder pisze:ja bym mimo wszystko chciał telefon do dealera tego Pana/Pani.
może ma taniej niż na mieście a kopie zdrowo.
Widzę, że poziom intelektualny na tym forum jest tożsamy z problemami mieszkańców.

Wyjaśniając gdybym korzystał z dilera, to pewnie moja pensja starczałaby mi tylko na spędzanie czasu na tym osiedlu i moje życie byłoby równie nudne co forumowicza, który aby zobaczyć coś ładnego/ciekawego musi podglądać innych przez okna w ich mieszkaniach.
vedder
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 234
Rejestracja: 27 cze 2013, o 11:02
Budynek: 53

Re: Strój osób w oknie

Post autor: vedder »

nie wierze normalnie :-) nie wierze :-). myślałem że takie rzeczy tylko w amerykańskich albo mongolskich filmach a tu proszę :-)
kończę, bo muszę iść obejrzeć quady - widać właściciele takowych mają ciekawsze życie niż ja i chciałbym dorównać albo chociaż pretendować do tego poziomu :-)
na razie :-)
kiwdul
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 193
Rejestracja: 15 sie 2013, o 20:56
Budynek: 53C

Re: Strój osób w oknie

Post autor: kiwdul »

otomichal
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 65
Rejestracja: 30 sty 2014, o 10:47
Budynek: 53C

Re: Strój osób w oknie

Post autor: otomichal »

Tenant@Verdis pisze:Doskonale - widzę groźby pod moim adresem. Czy mogę w takim razie dowiedzieć się z imienia i nazwiska kto mnie ma na oku? Jestem pełnoprawnym (w senie prawnym, podatkowym i moralnym) członkiem tej wspólnoty, więc strasznie mnie ma znamiona czynu zabronionego.
Proponuję, aby w takim razie członek naszej wspólnoty dał dobry przykład i na początek sam się ujawnił, z imienia i nazwiska.
--------------
Pozdrawiam,
Michał
Awatar użytkownika
Tenant@Verdis
Posty: 11
Rejestracja: 18 sie 2016, o 19:32

Re: Strój osób w oknie

Post autor: Tenant@Verdis »

otomichal pisze:Proponuję, aby w takim razie członek naszej wspólnoty dał dobry przykład i na początek sam się ujawnił, z imienia i nazwiska.
Administrator tego forum ma moje dane. Niestety od niego nie mogę uzyskać ani odpowiedzi ani dopisania do "ukrytego forum".

Administracja Osiedla oraz firma Ronson Development poinformowały mnie, że nie jest to forum jakkolwiek związane z firmą RONSON, ani Administratorami Osiedla Verdis.

Zastanawiam się dlaczego osoba mieniąca się Administratorem "Forum mieszkańców osiedla VERDIS" ukrywa się przed mieszkańcami?
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Re: Strój osób w oknie

Post autor: osverdis.pl »

Widzę, że nie jestem odosobniony w ocenie sytuacji.
PROSZĘ wszystkich o, od tej pory, wyłącznie merytoryczne i dotyczące tematu wątku wpisy.
ODPOWIEDZ