Martwe muchy

Sprawy dotyczące mieszkańców obu Wspólnot
C-Bass
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 10
Rejestracja: 9 maja 2014, o 15:36
Budynek: 53C

Martwe muchy

Post autor: C-Bass »

Czołem,

Wraz z nadejściem ciepłych miesięcy (późna wiosna, apogeum latem) borykam się w mieszkaniu z tematem padłych (padniętych?) much.
Praktycznie codziennie znajduję nowe sztuki w okolicach okien, drzwi balkonowych i na parapetach (wewnątrz mieszkania).

Czy ktoś z Was ma podobny problem? Czy ktoś ma pomysł z czym to może być związane?

Pozdrawiam.
Niech się mury pną do góry, niech kominy mają pion...
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Re: Martwe muchy

Post autor: osverdis.pl »

U mnie much brak.
kiwdul
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 193
Rejestracja: 15 sie 2013, o 20:56
Budynek: 53C

Re: Martwe muchy

Post autor: kiwdul »

Bez egzorcyzmów się nie obejdzie - zły duch w mieszkaniu jak nic. Może Ronson budowsł na starym indiańskim cmentarzysku... ;-)
C-Bass
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 10
Rejestracja: 9 maja 2014, o 15:36
Budynek: 53C

Re: Martwe muchy

Post autor: C-Bass »

Hehe... Tak czułem, że bez podobnej odpowiedzi sie nie obędzie. Miałem napisać od razu, że w mieszkaniu nie ma też składu śmiercionośnych chemikaliów, ani nie są prowadzone eksperymenty alchemiczne :).

Sprawa jest o tyle dziwna, że okna są otwarte praktycznie całą dobę, więc to nie jest tak, że taka much wpada, a potem nie może wylecieć, tłucze dyńką o szybę i w końcu pada...

Kompletnie nie wiem o co chodzi... :/ Chyba faktycznie next step -> ten egzorcyzm...
Niech się mury pną do góry, niech kominy mają pion...
dudek
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 145
Rejestracja: 15 paź 2012, o 16:54
Budynek: 53

Re: Martwe muchy

Post autor: dudek »

U mnie też spokój. Generalnie wysokie piętro (V) jest dość wolne od wszelkiego rodzaju robactwa.
ewa
Posty: 99
Rejestracja: 30 cze 2014, o 11:14
Budynek: 53F

Re: Martwe muchy

Post autor: ewa »

ja też nie mam tego problemu
MCL
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 50
Rejestracja: 11 kwie 2015, o 01:58
Budynek: 53G
Lokalizacja: Warszawa

Re: Martwe muchy

Post autor: MCL »

A ja temat ten przerabiałem - w okolicach nawietrzników była masa drobnych martwych muszek. Dziwne jest to o tyle, że trwało to kilkanaście dni i tyle je widziałem.
Drive tastefully
ODPOWIEDZ