Porządek na klatkach, patio

Sprawy dotyczące mieszkańców obu Wspólnot
and
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 423
Rejestracja: 21 cze 2012, o 18:22
Budynek: 53B

Re: Porządek na klatkach

Post autor: and »

Wydaje się, że nie tylko okna.Chyba ogólnie mniej teraz sprzątają (chyba raz w tygodniu) i zmywają parking.
Swoją drogą to klatki trochę się już zasyfiły i porysowały. Zrozumiałe, bo każdy robił wykończenie, ale jak gdzieś jest pęknięcie to chyba podlega zgłoszeniu do dewelopera ?
soltys100
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 133
Rejestracja: 15 lut 2012, o 20:29

Re: Porządek na klatkach

Post autor: soltys100 »

Witam,

jeżeli chodzi o okna to jak najbardziej jest możliwość ich otwarcia (co sam sprawdziłem) i umycia. NAtomiast dziwi mnie, że mimo próśb nie umyto tych okien.

W takim wypadku ja również zwrócę się do Adinistratora z taką prośbą.

Pozdrawiam
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Re: Porządek na klatkach

Post autor: osverdis.pl »

Chciałbym złożyć gratulacje zarządcy osiedla, któremu już w 236 dniu wykonywania obowiązków udało się doprowadzić do pierwszego, inauguracyjnego umycia okien na klatkach schodowych w budynku C (53A). Respect.
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Re: Porządek na klatkach, patio

Post autor: osverdis.pl »

Okna udało im się umyć, ale porządek na patio pozostawiam, moim zdaniem, wiele do życzenia. Rozumiem, że obok trwa budowa, która "robi swoje", ale jeżeli teraz pozwolimy wszystko zapuścić, to nikt tego później nie odczyści. Poza tym są rzeczy, które z budową nie mają nic wspólnego. Tak np. wyglądają śmietniki na naszym osiedlu. Albo sprzątający nie zostali przeszkoleni w zakresie zakładania worków, albo ktoś oszczędza na ich (worków, nie sprzątających :D) rozmiarze. No i te wkłady też by mogli umyć.

Obrazek
Skydiver
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 204
Rejestracja: 4 cze 2013, o 21:05

Re: Porządek na klatkach, patio

Post autor: Skydiver »

Czy ktoś poza mną zwrócił uwagę na jakość sprzątania budynków?, niby jest czysto, ale nie do końca, ostatnio przekonałem się że firma nie wywiązuje się ze swoich obowiązków. Klatki powinny być zamiatane codziennie i myte 2 razy w tygodniu, jakiś czas temu przed drzwiami z butów wypadło mi trochę ziemi która została posprzątana dopiero po 3 dniach. Drzwi windy powinny być myte codziennie a od ponad miesiąca są te same zacieki zarówno wewnątrz jaki i na zewnątrz (parter), a na poziomie garażu od 2, może nawet 3 miesięcy. Nie chodzi o to czy te zacieki są bardzo widoczne czy nie, ale jeśli coś powinno być myte codziennie a od ponad miesiąca lub kilku nie jest, to uważam to za kpinę. Sprawę zgłaszałem 2 razy, ale sytuacja się nie poprawiła. Może czas zmienić firmę sprzątającą?
emka
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 121
Rejestracja: 26 kwie 2013, o 15:46

Re: Porządek na klatkach, patio

Post autor: emka »

U mnie na piętrze była podobna sytuacja. Na posadzce przed wejściem do windy była jakaś lepka plama wielkości dłoni. Zastanawiałam się kiedy pani sprzątająca ją wytrze. Czekałam 2 tygodnie i nic. Sądziłam, że może to jakiś klej albo smar trudny do usunięcia, a pani sprzątająca nie dysponuje odpowiednim rozpuszczalnikiem (plama pojawiła się po wizycie ekipy składającej meble sąsiadom). No to wzięłam się za czyszczenie. I co? Wystarczyło zwilżyć płynem do mycia szyb i nieco mocniej przetrzeć ręcznikiem papierowym! A wymazana winda to już standard :|
abel
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 164
Rejestracja: 4 gru 2012, o 18:41

Re: Porządek na klatkach, patio

Post autor: abel »

Jeszcze do niedawna widywaliśmy panią sprzątającą niemal codziennie, teraz to jest rzadkość. Czy pracują już tylko raz w tygodniu?
zieloni
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 124
Rejestracja: 29 paź 2013, o 13:57
Budynek: 53D

Re: Porządek na klatkach, patio

Post autor: zieloni »

ja widzę Panią codziennie. Wydaje mi się, że jedna osoba to chyba trochę za mało na takie osiedle. Za takie pieniądze miesięcznie oczekuję czegoś więcej.
marcinn06
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 235
Rejestracja: 30 sie 2012, o 12:46

Re: Porządek na klatkach, patio

Post autor: marcinn06 »

Pozdrawiam właściciela pieska z osiedla.
Załączniki
20150416_182701.jpg
Skydiver
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 204
Rejestracja: 4 cze 2013, o 21:05

Re: Porządek na klatkach, patio

Post autor: Skydiver »

W psich odchodach są bakterie, a dzieci się bawią na patio.
Ja pozdrawiam właściciela małego szarego psa z Kl. 1 bud. D który notorycznie wyprowadza psa na patio.
ODPOWIEDZ