Porządek na klatkach, patio

Sprawy dotyczące mieszkańców obu Wspólnot
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Re: Porządek na klatkach, patio

Post autor: osverdis.pl »

Ja napisałem w środę wieczorem zarówno do Silva Nieruchmości, jak i do zarządu. Odpowiedzi brak.
Zarząd
Posty: 13
Rejestracja: 9 kwie 2018, o 15:42

Re: Porządek na klatkach, patio

Post autor: Zarząd »

Maćku,
Szybkość odpowiedzi Zarządu na interwencję mieszkańców liczona jest w godzinach, w niektórych przypadkach w minutach. Nie ma z tym problemu, ponieważ Zarząd jest mobilny. Twój mail nie dotarł na skrzynkę Zarządu, w przeciwnym układzie dostałbyś odpowiedź od nas. Zapewniam. Nie wiem co jest tego powodem ale wiem, że skrzynka działa i maile od mieszkańców dochodzą.
Odpowiadając Ci w kwestii sprzątania.
Na dwa tygodnie przed tym jak odświeżyłeś (04.09.2018) wątek sprzątania, nowa firma sprzątająca została upomniana w temacie rzetelności swojej pracy. Stało się tak po kilku mailach od mieszkańców, po naszych codziennych spostrzeżeniach, jak i po niezadowoleniu jakie płynie z forum.
Nastąpiły zmiany kadrowe. Firma zapowiedziała poprawę więc czekamy. Przekazaliśmy też informację o okresie próby (wrzesień). Uwierz mi Maćku, jak się nie zreflektują - krótka piłka.
Są u nas od 01 lipca br. Może to kwestia „do dotarcia”? Zobaczymy.

Piotr Pilaciński
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Re: Porządek na klatkach, patio

Post autor: osverdis.pl »

Miło, że zwracasz się bezpośrednio do mnie, ale jak widać wyżej - nie ja jeden podnoszę temat.

Zmiany kadrowe, o ile mi wiadomo, nastąpiły po tym jak część towarzystwa przychodziła do roboty zrobiona jak po wiejskim weselu. Poprawy jakości sprzątania jak dotąd zbiorowo chyba nie odnotowaliśmy (?), ale oczywiście czekamy...

A co maila, który rzekomo nie dotarł:

Obrazek

Przy czym akurat w tej sprawie bardziej dziwi mnie brak odpowiedzi Silvy, niż zarządu.
Zarząd
Posty: 13
Rejestracja: 9 kwie 2018, o 15:42

Re: Porządek na klatkach, patio

Post autor: Zarząd »

Tak jest, są też inni lecz to Ty napisałeś, że nie dostałeś odpowiedzi na email stąd post skierowany do Ciebie.
Odnośnie emaila do Zarządu.
Po analizie screen-ów podpowiadam, że email do Zarządu (zgodnie z tym co napisaliśmy na forum w maju oraz z tym co od kilku miesięcy widnieje w windach i gablotach) to: zarzad.verdis@gmail.com
Prosimy o kontakt z Zarządem pod tym właśnie adresem.

Piotr Pilaciński
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Re: Porządek na klatkach, patio

Post autor: osverdis.pl »

Wobec tego mój błąd w części dotyczącej zarządu, aczkolwiek wcześniej posługiwaliście się tamtym adresem - może warto ustawić przekierowanie?

Adresy Silvy się chyba jednak zgadzają.
Zarząd
Posty: 13
Rejestracja: 9 kwie 2018, o 15:42

Re: Porządek na klatkach, patio

Post autor: Zarząd »

Tak. Adresy na domenie silvanieruchomosci są ok. Brak odpowiedzi z ich strony do naszej diagnozy. Adres osiedleverdis@gmail.com (tak jak jest podane na klatkach i w gablotach) służy sprawom administracyjnym i jest w dyspozycji Pana Bartka.

Piotr Pilaciński
Kris
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1208
Rejestracja: 20 sie 2013, o 20:26
Budynek: 53D

Re: Porządek na klatkach, patio

Post autor: Kris »

Szanowny Zarządzie.

Prócz wszędobylskiego brudu na klatkach/windach, dochodzi do tego marna jakość mycia podłóg w garażach. Kiedyś było to wszystko myte naprawdę na błysk, a teraz jest jakieś nieporozumienie. Pomijam kwestie dogadania się z człowiekiem, który myje i mało co rozumie po .pl. Kiedyś były myte także całe ciągi komunikacyjne. Teraz same miejsca i to jeszcze słabo. Proszę zobaczyć co się dzieje koło miejsca 214, tam, gdzie sobie zaczęto parkować rowery. Nikt tego miejsca nie sprząta, a stawianie tam sobie rowerów, robi się naprawdę brudno. O poobcieranych ścianach przez te rowery nie wspomnę.

Wysyłam poniższą wiadomość także na Waszą skrzynkę...
pawelVerdis
Posty: 18
Rejestracja: 4 sie 2017, o 08:52

Re: Porządek na klatkach, patio

Post autor: pawelVerdis »

Potwierdzam zmiana firmy sprzątającej to zmiana na gorsze.
Kilka zaobserwowanych uwag:
- przy poprzedniej firmie jak wychodziłem z budynku G przed godziną 7 podłoga na dole już była umyta lub w trakcie mycia. Obecnie widuje tylko panie sprzątające na patio jak z papierosem wpatrują się w telefony.
- kolejny weekend i winda znowu brudna
- jakość zmywania podłogi zostawia sporo do życzenia
- miejsca postojowe umyte od linii do linii i tyle. Wszystko co poza już się nie liczy. Pod rurami na poziomie -1 powoli można przymierzać się do sadzenia roślin bo ilości brudu na to spokojnie pozwala. Chyba że to jakiś nowy wspólny plan z ogrodnikiem na wprowadzenie tam zieleni.
- szyby w drzwiach wejściowych na osiedle jak i do klatki również brudne.
Co do samej czystości osiedla , równie mocno rażące są elewacje przystrojone przez psy. Wyjście z budynku G wygląda jak wyście z pijackiej meliny.
Kris
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1208
Rejestracja: 20 sie 2013, o 20:26
Budynek: 53D

Re: Porządek na klatkach, patio

Post autor: Kris »

Piszcie na podane maile, aby zostało to zarejestrowane i nie było zarzutu, że forum nikt nie ma obowiązku czytać...
Zarząd
Posty: 13
Rejestracja: 9 kwie 2018, o 15:42

Re: Porządek na klatkach, patio

Post autor: Zarząd »

Bardzo dziękuję za powyższy post.
Prosimy pisać również emaile by pozostawał trwały ślad.
Potrzebujemy takich skarg w formie pisemnej aczkolwiek wszyscy byśmy sobie życzyli by nie było podstaw do ich składania. Forum jest czytane i z niezadawalajacego sprzątania Zarząd zdaje sobie sprawę.

Piotr Pilaciński
ODPOWIEDZ