Porządek na klatkach, patio

Sprawy dotyczące mieszkańców obu Wspólnot
Administracja
Administrator osiedla (Silva Nieruchomości)
Posty: 3
Rejestracja: 11 wrz 2018, o 00:53
Budynek: 53E
Numer mieszkania: 4
Kontakt:

Re: Porządek na klatkach, patio

Post autor: Administracja »

Szanowni Państwo,

W ślad za na naszymi obserwacjami oraz przekazywanymi przez Państwa sygnałami związanymi z jakością sprzątania na osiedlu chcielibyśmy poinformować iż:

- wszystkie Państwa zgłoszenia są na bieżąco przekazywane koordynatorowi serwisu i w miarę możliwości weryfikowane co do wykonania;

- od początku współpracy kadra serwisu sprzątającego jest uważnie obserwowana, a od sierpnia na nasze zlecenie wprowadzane są pierwsze zmiany w obsadzie;

- z racji omyłkowego niedoszacowania środków i czasu niezbędnego na umycie garaży, zlecono serwisowi zmianę maszyn stosowanych przy tej okazji, domycie ciągów komunikacyjnych oraz poprawki w obrębie miejsc postojowych; planowany termin zakończenia w/w to 21 września;

- z uwagi na mnogość niedociągnięć i zastrzeżeń, Zarządy wspólnot tworzących osiedle Verdis podjęły już kroki w celu uzyskania rekompensaty za powstały przy współpracy z serwisem zamęt, nie wykluczając jednocześnie wznowienia procedury konkursowej na okoliczność bezzwłocznej zmiany kontrahenta odpowiedzialnego na utrzymanie czystości i zieleni na osiedlu;

W dniu dzisiejszym odbyło się spotkanie dyscyplinujące firmę sprzątającą z udziałem administracji i przedstawicieli Zarządów Osiedla. Z optymizmem podchodzimy do poczynionych ustaleń i niezmiennie nadzorujemy wykonywanie przez serwis zleconych zadań.
Efka
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 40
Rejestracja: 12 sty 2015, o 15:59

Re: Porządek na klatkach, patio

Post autor: Efka »

Trochę pozytywnego ;) W garażu pod budynkiem G na poziomie -1 po ostatnim myciu znacznie poprawiła się jakość czystości posadzek. Natomiast jeśli chodzi o klatke to w zeszłym tygodniu były sprzątane tylko raz :(
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Re: Porządek na klatkach, patio

Post autor: osverdis.pl »

A może te panie ktoś powinien przeszkolić? Mówię to zupełnie serio, zero złośliwości.

Spotkałem jedną z nich ok. 12:00 sprzątającą moją klatkę schodową. O 13:00 podłoga w windzie wyglądała tak:

Obrazek
emka
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 121
Rejestracja: 26 kwie 2013, o 15:46

Re: Porządek na klatkach, patio

Post autor: emka »

W mojej klatce poprawa w sprzątaniu jest niewielka - może na ścianach i drzwiach windy nie ma już tak efektownych smug jak dotychczas, ale powierzchnie są czyszczone głównie na środku. Krawędzie i naroża nadal są brudne (tak wyglądają drzwi od kilku tygodni) :
Załączniki
winda4.jpg
Efka
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 40
Rejestracja: 12 sty 2015, o 15:59

Re: Porządek na klatkach, patio

Post autor: Efka »

Powinny częściej wodę zmieniać. Konieczne przeszkolenie.....
Aga_Lk
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 76
Rejestracja: 18 maja 2014, o 16:22
Budynek: 53F

Re: Porządek na klatkach, patio

Post autor: Aga_Lk »

Dorzucę swoje trzy grosze- uważam, ze garaż pod 53F wygląda tragicznie, dziś był Pan próbujący trochę doszorować garaż ale... ciągi komunikacyjne są aż czarne i szczerze mówiąc ciekawe czy da radę to w ogóle domyć.
puszek_anusi
Posty: 1
Rejestracja: 14 wrz 2018, o 09:49

Re: Porządek na klatkach, patio

Post autor: puszek_anusi »

W windzie w bloku 53 bardzo często strasznie śmierdzi, a wrecz cuchnie po obecności Pani sprzątającej, a dziś czuc to nawet bylo na klatce na parterze. Zapewne to smród czarnej, brudnej wody, którą myte jest chyba całe osiedle ale takze jest to połączenie chyba skiszonego smrodu tytoniu i potu. Ostatnio kilka razy równie przyjemny zapach napotkany zostal w sieni przy ochronie. Porażka.
Pozdrawiam. :roll: :roll:
dudek
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 145
Rejestracja: 15 paź 2012, o 16:54
Budynek: 53

Re: Porządek na klatkach, patio

Post autor: dudek »

puszek_anusi pisze:W windzie w bloku 53 bardzo często strasznie śmierdzi, a wrecz cuchnie
Prawda. Od kilku dni zastanawiałem się, czy coś nie zdechło w szybie windy. Klatka 1.
MCL
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 50
Rejestracja: 11 kwie 2015, o 01:58
Budynek: 53G
Lokalizacja: Warszawa

Re: Porządek na klatkach, patio

Post autor: MCL »

Skoro mowa o porządkach na osiedlu - nie chcę wyjść na "tego podłego, co nie rozumie rodziców z dziećmi", ale byłoby miło, gdyby opiekunowie zabierali zabawki po swoich pociechach i odkładali je na plac zabaw lub gdzieś na bok. Wieczorami, gdy plac zabaw pustoszeje, wejście do budynku 53G jest często zawalone porozrzucanymi ciężarówkami do piaskownicy, pozostawionymi rowerami, zabawkami, formami i innymi rzeczami. Czy naprawdę tak ciężko jest to podnieść i odłożyć w jednym miejscu, aby nie było bałaganu?
Drive tastefully
ewelina
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 70
Rejestracja: 20 sie 2014, o 23:13
Budynek: 53F

Re: Porządek na klatkach, patio

Post autor: ewelina »

popieram przedmówcę.
dodam, że jest to także niebezpieczne.
Osobiście prawie zaliczyłam glebę pod klatką stając po zmroku na jakiś samochodzik czy coś.
teraz będę "odprowadzać" zguby do pobliskiej altany śmieciowej.
ODPOWIEDZ