Ogrzewanie w mieszkaniu

Dział dla osób, które kupiły mieszkania w blokach 53E-53G.
lin3e
Posty: 33
Rejestracja: 4 sty 2016, o 08:41
Budynek: 53E

Re: Ogrzewanie w mieszkaniu

Post autor: lin3e »

Sprawa ruszyła, ściągali wykonawcę. Z tego co się dowiedziałem to między innymi była rozregulowana instalacja przez budowlańców, małe ciśnienie. Dodatkowo w bloku F jest jakiś wyciek na parterze.. Wykonawca ma przyjechać w czwartek i jeszcze coś robić.
Tak czy inaczej kaloryfery cieplutkie od samego dołu po samą górę. Teraz mogę napić się zimnego piwa ;)
MAJ40i4
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 182
Rejestracja: 23 sty 2014, o 00:31
Budynek: 53E

Re: Ogrzewanie w mieszkaniu

Post autor: MAJ40i4 »

Sprawa jest troszkę poważniejsza. Okazuje sie ze SM nie zarezerwowała odpowiedniej mocy grzewczej dla bud Ei F czego skutki czujemy...( większa moc to też większe opłaty stałe w okresie nie grzania) teraz trwa proces zwiększania- niestety to trochę potrwa- duzo papierkowej roboty. Może być tak że mrozy ustąpią, moc zwiększą a opłata pójdzie w górę( i my nie skorzystamy na tym)...- oby nie!
lin3e
Posty: 33
Rejestracja: 4 sty 2016, o 08:41
Budynek: 53E

Re: Ogrzewanie w mieszkaniu

Post autor: lin3e »

Tak mówił Pan konserwator, jeśli nawet to prawda to proces zwiększania nie będzie trwał do marca. Zatem na chwilę obecną nie martwił bym się na zapas.
kiwdul
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 193
Rejestracja: 15 sie 2013, o 20:56
Budynek: 53C

Re: Ogrzewanie w mieszkaniu

Post autor: kiwdul »

na pocieszenie dla wszystkich marznących ;-)
www.youtube.com/watch?v=7G2Lrd6ZvfI
Ghosta
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 18
Rejestracja: 1 lut 2016, o 09:09

Re: Ogrzewanie w mieszkaniu

Post autor: Ghosta »

Witam
Czy mieszkańcy w budynku G mają problemy z ogrzewaniem? Cały weekend grzejniki były zimne mimo rozkręcenia "na maksa" :-( Czy coś komuś wiadomo o jakiejś awarii?
Lara
Posty: 29
Rejestracja: 8 sty 2014, o 16:30
Budynek: 53F

Re: Ogrzewanie w mieszkaniu

Post autor: Lara »

Ghosta pisze:Witam
Czy mieszkańcy w budynku G mają problemy z ogrzewaniem? Cały weekend grzejniki były zimne mimo rozkręcenia "na maksa" :-( Czy coś komuś wiadomo o jakiejś awarii?
Mieszkam w G i u mnie w weekend było wszystko ok.
Ghosta
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 18
Rejestracja: 1 lut 2016, o 09:09

Re: Ogrzewanie w mieszkaniu

Post autor: Ghosta »

Dziękuję za odpowiedź. Ja się kilka dni temu wprowadziłam, ale w trakcie remontu na początku stycznia i tuż po nim grzejniki aż parzyły. Teraz zaś są lodowate, więc nie wiem, o co chodzi...
Aga_Lk
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 76
Rejestracja: 18 maja 2014, o 16:22
Budynek: 53F

Re: Ogrzewanie w mieszkaniu

Post autor: Aga_Lk »

Ghosta pisze:Witam
Czy mieszkańcy w budynku G mają problemy z ogrzewaniem? Cały weekend grzejniki były zimne mimo rozkręcenia "na maksa" :-( Czy coś komuś wiadomo o jakiejś awarii?
Ja też mieszkam w budynku G i zarówno w weekend jak i teraz jest ok.
Sprawdź czy masz odkręcone zawory w szachtach (tam są dwa zawory od ogrzewania- jeden przy liczniku wejściowy a drugi wyjściowy). Ewentualnie dzwoń pod numer do zgłaszania tego typu usterek tel 728 565 016 mają 3 godziny na reakcję.
Seba
Posty: 8
Rejestracja: 28 wrz 2015, o 23:11

Re: Ogrzewanie w mieszkaniu

Post autor: Seba »

Od rana nie działa u nas w mieszkaniu ogrzewanie. Wszystkie grzejniki zimne :(. Czy u Was to samo?
Topiu
Posty: 50
Rejestracja: 1 gru 2014, o 13:13
Budynek: 53F

Re: Ogrzewanie w mieszkaniu

Post autor: Topiu »

U nas (53F) to samo. 30 minut temu był ktoś z administracji i ma zgłosić dalej.
ODPOWIEDZ