Ogrzewanie w mieszkaniu

Dział dla osób, które kupiły mieszkania w blokach 53E-53G.
lin3e
Posty: 33
Rejestracja: 4 sty 2016, o 08:41
Budynek: 53E

Re: Ogrzewanie w mieszkaniu

Post autor: lin3e »

Sołtys100 nie za bardzo widzę związek.. zwyczajnie jest problem ale martwię się, że mimo zgłoszeń nic z tym nie robią.
Nod
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 141
Rejestracja: 29 paź 2014, o 07:56
Budynek: 53E

Re: Ogrzewanie w mieszkaniu

Post autor: Nod »

Robili, robili. Dzwonilem wieczorem i mila Pani powiedziala mi kto, gdzie i nad czym pracuje. Dzis rano grzejniki sa gorace :) Hura :)
lin3e
Posty: 33
Rejestracja: 4 sty 2016, o 08:41
Budynek: 53E

Re: Ogrzewanie w mieszkaniu

Post autor: lin3e »

@Nod podziel się jeszcze informacją gdzie robili. Ja rano sprawdziłem i jest bez zmian.. no chyba, że przed chwilą sprawdzałeś.
Jeśli zrobili a u mnie nadal jest słabo to znaczy, że jest większy problem. Czy ktoś z bloku "F" mógłby sprawdzić jak jest w mieszkaniu?
Topiu
Posty: 50
Rejestracja: 1 gru 2014, o 13:13
Budynek: 53F

Re: Ogrzewanie w mieszkaniu

Post autor: Topiu »

Wczoraj męczyłem tę miłą Panią kilka razy telefonami. Był u mnie również jakiś fachowiec, który zajrzał do szachty, sprawdził temperaturę grzejnika w łazience i stwierdził, że jest jakiś problem. Zszedł na dół, do głównej rury i siedział tam kilka godzin. W tym czasie kilka razy kaloryfery robiły się chłodne/ciepłe. Dzisiaj rano były bardzo ciepłe, choć mam nadzieję, że nie jest to temperatura docelowa i będzie lepiej ;)
Aga_Lk
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 76
Rejestracja: 18 maja 2014, o 16:22
Budynek: 53F

Re: Ogrzewanie w mieszkaniu

Post autor: Aga_Lk »

U mnie w budynku G (53F) grzejniki są cieplejsze ale tylko w górnej części, niestety temperatura w mieszkaniu bez zmian 19,9 przy wszystkich grzejnikach rozkręconych maksymalnie
KubaS
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 5
Rejestracja: 30 lis 2015, o 17:53

Re: Ogrzewanie w mieszkaniu

Post autor: KubaS »

U mnie rano było zimno, teraz jak wróciłem grzejniki są gorące i temp wzrosła do 22 stopni
Aga_Lk
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 76
Rejestracja: 18 maja 2014, o 16:22
Budynek: 53F

Re: Ogrzewanie w mieszkaniu

Post autor: Aga_Lk »

a w którym bloku mieszkasz? u mnie w 53F nadal 20 stopni przy grzejnikach rozkręconych maksymalnie a grzejnik łazienkowy działa tylko do połowy :( dzwoniłam na podany telefon od zgłaszania usterek- ma się ktoś pojawić podumać nad problemem.
Topiu
Posty: 50
Rejestracja: 1 gru 2014, o 13:13
Budynek: 53F

Re: Ogrzewanie w mieszkaniu

Post autor: Topiu »

My mieszkamy własnie w 53F na 1 piętrze i dzisiaj było znacznie lepiej niż wczoraj, ale wyglądało to tak, jakby grzejniki sukcesywnie się rozgrzewały.
KubaS
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 5
Rejestracja: 30 lis 2015, o 17:53

Re: Ogrzewanie w mieszkaniu

Post autor: KubaS »

53F 6 piętro
Aga_Lk
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 76
Rejestracja: 18 maja 2014, o 16:22
Budynek: 53F

Re: Ogrzewanie w mieszkaniu

Post autor: Aga_Lk »

U mnie byli technicy, posprawdzali coś w szachtach, posprawdzali czy grzejniki nie są zapowietrzone i będą dalej walczyć.. Temperatura bez większych zmian :(
ODPOWIEDZ