Ogrzewanie w mieszkaniu

Dział dla osób, które kupiły mieszkania w blokach 53E-53G.
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Re: Ogrzewanie w mieszkaniu

Post autor: osverdis.pl »

Aga_Lk
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 76
Rejestracja: 18 maja 2014, o 16:22
Budynek: 53F

Re: Ogrzewanie w mieszkaniu

Post autor: Aga_Lk »

Topiu pisze:Ja to już zgłaszałem w grudniu pod ten awaryjny numer telefonu, a ta Pani obiecała, że sprawdzi co się dzieje i oddzwoni. Oczywiście nie oddzwoniła. Czy mogę Cię poprosić o kontakt do P. Patryka? Chętnie i jemu to Zgłoszę...
Puściłam Ci wiadomość na priv:)
Topiu
Posty: 50
Rejestracja: 1 gru 2014, o 13:13
Budynek: 53F

Re: Ogrzewanie w mieszkaniu

Post autor: Topiu »

Os. Verdis, niestety nie mam dostępu do tego działu.

Aga, dziękuję Ci bardzo!:) jeżeli możesz również napisać, byłoby super. Ostatnio dwie osoby to zgłosiły i olali sprawę. Im więcej tym lepiej :)
Lara
Posty: 29
Rejestracja: 8 sty 2014, o 16:30
Budynek: 53F

Re: Ogrzewanie w mieszkaniu

Post autor: Lara »

U nas niestety to samo, czekałam do poniedziałku by to zgłosić. Grzejniki są ciepłe co przy tej pogodzie nie jest wystarczające, rano na mieszkaniu było 19,8 przy wszystkich grzejnikach odkręconych na 5. Jutro bedziemy tez zgłaszać.
Aga_Lk
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 76
Rejestracja: 18 maja 2014, o 16:22
Budynek: 53F

Re: Ogrzewanie w mieszkaniu

Post autor: Aga_Lk »

Topiu pisze:Os. Verdis, niestety nie mam dostępu do tego działu.

Aga, dziękuję Ci bardzo!:) jeżeli możesz również napisać, byłoby super. Ostatnio dwie osoby to zgłosiły i olali sprawę. Im więcej tym lepiej :)
Ja już dziś zgłosiłam mailem problem z ogrzewaniem. Spróbuję jeszcze jutro zadzwonić do p. Patryka bo naprawdę dziś chłod w mieszkaniu jest dość mocno odczuwalny a nie ma aż takich mega dużych mrozów...
Aga_Lk
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 76
Rejestracja: 18 maja 2014, o 16:22
Budynek: 53F

Re: Ogrzewanie w mieszkaniu

Post autor: Aga_Lk »

Lara pisze:U nas niestety to samo, czekałam do poniedziałku by to zgłosić. Grzejniki są ciepłe co przy tej pogodzie nie jest wystarczające, rano na mieszkaniu było 19,8 przy wszystkich grzejnikach odkręconych na 5. Jutro bedziemy tez zgłaszać.
U mnie trochę lepiej, przy odkręconych wszystkich grzejnikach na 5 mam 20,1-20,7 stopnia w zależności od pomieszczenia... tak czy siak grzejniki są lekko ciepłe i zakładając dopływ świeżego powierza z nawiewników których nie można całkowicie zamknąć odczuwalna temperatura jest raczej niższa...
lin3e
Posty: 33
Rejestracja: 4 sty 2016, o 08:41
Budynek: 53E

Re: Ogrzewanie w mieszkaniu

Post autor: lin3e »

Witajcie,

Na pewno nie jest to kwestią zapowietrzonych grzejników. Sprawdziłem na wejściu do mieszkania temperaturę i jest taka sama jak temperatura grzejnika odkręconego na wartość "5".
Ciekawe jest to, że np. w dniu 31 Grudnia około godziny 17.00 temperatura dostarczanego ciepła była większa. Kaloryfery ustawione na "3" były bardzo ciepłe. To może świadczyć o problemie z węzłem. Również zadzwonię do Pana Patryka. Mieszkam w budynku F.
Nod
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 141
Rejestracja: 29 paź 2014, o 07:56
Budynek: 53E

Re: Ogrzewanie w mieszkaniu

Post autor: Nod »

No to prawda, cos jest nie tak. Grzejniki nie sa zapowietrzone, zapowietrzony grzejnik charakteryzuje sie chyba tym, ze jest rozny rozklad temperatur w roznych jego czesciach. A tutaj grzejniki odkrecone na maksimum sa poprostu tylko letnie. Budynek 53E.
To jaki jest kontakt do P. Patryka?
Kris
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1208
Rejestracja: 20 sie 2013, o 20:26
Budynek: 53D

Re: Ogrzewanie w mieszkaniu

Post autor: Kris »

510 085 323
lin3e
Posty: 33
Rejestracja: 4 sty 2016, o 08:41
Budynek: 53E

Re: Ogrzewanie w mieszkaniu

Post autor: lin3e »

Rozmawiałem z Panem Patrykiem, podobno już ktoś walczy z ogrzewaniem. Nadmienił, że mamy całodobowy serwis łącznie ze świętami. W gablotkach numer ten jest oznaczony jako alarmowy.
ODPOWIEDZ