Śmieci przed śmietnikiem w budynku E

Dział dla osób, które kupiły mieszkania w blokach 53E-53G.
julkaa
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 8
Rejestracja: 26 sty 2015, o 21:14

Śmieci przed śmietnikiem w budynku E

Post autor: julkaa »

Drodzy Sąsiedzi,

Nie wiem, czy mieliście okazje już zobaczyć owe pozostawione przed śmietnikiem worki ze śmieciami - ja miałam okazje już 3 razy więc chciałabym zwrócić uwagę na ten problem.

Od kiedy śmietnik zaczął być zamykany na klucz ( co jest raczej normą ) któryś z leniwych sąsiadów ( nie mając pewnie klucza przy sobie ) zostawia śmieci przed wejściem... dzisiaj 3 worki ze śmieciami+ butelka po alko.

Rozumiem, że raz może się tak zdarzyć, nie mamy kluczy a gdzieś pędzimy, ale litości .. nie za każdym razem !!

Gorąco wierzę, że to nikt z Was - osobom,wypowiadającym się tutaj raczej zależy żeby mieszkało się nam tutaj wszystkim dobrze, dlatego proszę jeżeli złapiecie taką osobę na gorącym uczynku zwróćcie jej uwagę.

pzdr
J
rav
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 40
Rejestracja: 28 sty 2014, o 00:05

Re: Śmieci przed śmietnikiem w budynku E

Post autor: rav »

Po co zamykać ten śmietnik?
Andrew
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 256
Rejestracja: 18 gru 2013, o 22:41

Re: Śmieci przed śmietnikiem w budynku E

Post autor: Andrew »

Podpisuję się pod pytaniem 'rav'.
Aczkolwiek zostawianie smieci przed smietnikiem jest niepoważne/niedopuszczalne.
Kris
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1208
Rejestracja: 20 sie 2013, o 20:26
Budynek: 53D

Re: Śmieci przed śmietnikiem w budynku E

Post autor: Kris »

Ja również i sam celowo nie zamykam już śmietnika w 'D'. To tylko utrudnia wszystkim życie na zamkniętym osiedlu!
Nod
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 141
Rejestracja: 29 paź 2014, o 07:56
Budynek: 53E

Re: Śmieci przed śmietnikiem w budynku E

Post autor: Nod »

Z drugiej strony jakby drzwi byly zamkniete to zapewnie nie zostalyby zniszczone nie tak dawno (nie wiem czy to wiatr czy czlowiek). Co za problem wziac klucz razem z workiem?
Andrew
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 256
Rejestracja: 18 gru 2013, o 22:41

Re: Śmieci przed śmietnikiem w budynku E

Post autor: Andrew »

Wiatr tych drzwi na pewno nie otworzy. Poza tym idac Twoim tropem, drzwi wejsciowe na klatke (przed domofonem) tez powinnismy zamykac :)
julkaa
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 8
Rejestracja: 26 sty 2015, o 21:14

Re: Śmieci przed śmietnikiem w budynku E

Post autor: julkaa »

Drodzy :)

Ten post nie miał na celu zwrócenia uwagi na konieczność zamykania śmietnika - jak dla mnie może być zamykany lub nie.

Chciałabym tylko, żeby śmieci lądowały w śmietniku a nie przed nim.
Kasia i Kamil
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 35
Rejestracja: 22 lip 2015, o 18:36
Budynek: 53E

Re: Śmieci przed śmietnikiem w budynku E

Post autor: Kasia i Kamil »

Zgadzam się w zupełności z tym, że należy zwracać uwagę na tego typu zachowania. To już nawet nie dotyczy samego w sobie śmietnika, bo już kilkukrotnie worki zostały pozostawione na klatce schodowej...
Nod
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 141
Rejestracja: 29 paź 2014, o 07:56
Budynek: 53E

Re: Śmieci przed śmietnikiem w budynku E

Post autor: Nod »

A dzis rano znowu smieci staly przed smietnikiem bo przeciez drzwi byly zamkniete, a ktos nie bedzie wracal po klucz bo to kilka pieter ... winda.... Zalosne. Szkoda, ze prawdopodobienstwo zlapania kogos za reke jest nikle.
ODPOWIEDZ