Pełna mobilizacja :) Głosowanie :)

Dział dla osób, które kupiły mieszkania w blokach 53-53D.
Justa
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 423
Rejestracja: 17 gru 2012, o 19:24

Pełna mobilizacja :) Głosowanie :)

Post autor: Justa »

Drodzy Sąsiedzi :)

Od 16-26.06. 2016 trwa głosowanie w budżecie partycypacyjnym Warszawy.

Zachęcam Was do zapoznania się ze wszystkimi projektami i po oddaniu na Intergracyjny plac zabaw w Parku Powstańców Warszawy głosów dopełnijcie tymi projektami, które uzupełnią pulę przeznaczonych na Wolę pieniędzy. Jest o co powalczyć :) wybór duży.

Bardzo serdecznie prosimy o wsparcie naszego projektu - placu zabaw :) Maluchy zasługują na bezpieczne, kreatywne i fajne miejsce do zabawy :)

Gdyby ktoś miał problem z głosowaniem proszę o kontakt - pomogę. Szczegółowe informacje znajdziecie TUTAJ

Ogłoszenia, które jutro zawisną na klatkach zostaną usunięte 23.06. Osobiście dopilnuję :)


Drodzy Sąsiedzi - liczymy na Wasze głosy i pomoc w promocji projektu wśród znajomych. Pamiętajcie, że głosować mogą wszyscy mieszkańcy Warszawy ( niekoniecznie zamledowani) jak również dzieci.
Każdy głos jest na wagę złota.

Z góry dziękujemy :)
Załączniki
glosowanie_promocja_1_1a.jpg
Pozdrawiam

Justa
moon
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 198
Rejestracja: 24 sie 2013, o 18:03

Re: Pełna mobilizacja :) Głosowanie :)

Post autor: moon »

Pamietajcie, ze dzieci tez moga glosowac
Konkordat
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 592
Rejestracja: 12 cze 2013, o 23:25
Budynek: 53D

Re: Pełna mobilizacja :) Głosowanie :)

Post autor: Konkordat »

4 głosy oddane - może pozbędziemy się tej rozwrzeszczanej zgrai patio :lol:

trzymamy kciuki za projekt
Konkordat
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 592
Rejestracja: 12 cze 2013, o 23:25
Budynek: 53D

Re: Pełna mobilizacja :) Głosowanie :)

Post autor: Konkordat »

A gdy już oddacie swój głos na najważniejszy projekt nr 10 to rozważcie zagłosowanie jeszcze na:

Ogólnodzielnicowy:
5. DZIECKO W ŻŁOBKU BEZPIECZNE I AKTYWNE - najbliższy nam żłobek i m.in. naprawa niebezpiecznych elementów wyposażenia

Ulrychów + Odolany:
17. BEZPIECZNY PRZEDSZKOLNY PLAC ZABAW - bezpieczna nawierzchnia



w imieniu Dzieci dziękuję za każdy głos
Justa
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 423
Rejestracja: 17 gru 2012, o 19:24

Re: Pełna mobilizacja :) Głosowanie :)

Post autor: Justa »

Jak macie możliwość przekazania informacji na osiedla po drugiej stroie Wolskiej to proszę o pomoc. Spotkałam kilka Mam w parku, ale nie wiem czy uda się dotrzeć w tamte rejony.
Robimy co możemy, żeby promować projekt, jak macie pomysły gdzie jeszcze uderzyć z ulotkami i plakatami, żeby promocja była skuteczna dajcie znać :)


A jak pomyślicie przyszłościowo to szkoła 238 na Redutowej też stara się o projekty. Tutaj link do projektów


Tylko nie głosujcie na remont boiska, bo szkoła dostanie na ten cel pieniądze z Urzędu Miasta. Projekt tego remontu widnieje w formularzu głosowania, ale informacja o przyznanych środkach jest pewna - od Rady Rodziców Szkoły.
Pozdrawiam

Justa
katja
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 130
Rejestracja: 17 sty 2013, o 15:24

Re: Pełna mobilizacja :) Głosowanie :)

Post autor: katja »

Justa pisze:Jak macie możliwość przekazania informacji na osiedla po drugiej stroie Wolskiej to proszę o pomoc. Spotkałam kilka Mam w parku, ale nie wiem czy uda się dotrzeć w tamte rejony.
Robimy co możemy, żeby promować projekt, jak macie pomysły gdzie jeszcze uderzyć z ulotkami i plakatami, żeby promocja była skuteczna dajcie znać :)
.
Ja w zeszłym roku plakaty zachęcające do głosowania na remont Sowińskiego porozwieszałam przy okolicznych sklepach (sklep na rogu Szulborskiej, Delikatesy Centrum), wejściach do klatek okolicznych bloków. Projekt przeszedł, więc może to poskutkowało :)
MAJ40i4
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 182
Rejestracja: 23 sty 2014, o 00:31
Budynek: 53E

Re: Pełna mobilizacja :) Głosowanie :)

Post autor: MAJ40i4 »

Głos oddany, dzięki za poświęcony czas na ten społeczny cel!
Justa
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 423
Rejestracja: 17 gru 2012, o 19:24

Re: Pełna mobilizacja :) Głosowanie :)

Post autor: Justa »

Dziękuje Wam za zaangażowanie :)

Zostały 4 dni. nadal promujemy projekt i mam nadzieję, że będziemy mieli co świętować :)

Przy okazji nie złośćcie się na moje pytania na patio "czy już Państwo zagłosowali?" ;) przypominam bo czasami w natłoku spraw to umyka :)
Pozdrawiam

Justa
zieloni
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 124
Rejestracja: 29 paź 2013, o 13:57
Budynek: 53D

Re: Pełna mobilizacja :) Głosowanie :)

Post autor: zieloni »

Przypominamy o głosowaniu!!
Justa
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 423
Rejestracja: 17 gru 2012, o 19:24

Re: Pełna mobilizacja :) Głosowanie :)

Post autor: Justa »

Drodzy Sąsiedzi ☺️

Chciałam Wam serdecznie podziękować za głosowanie i zaangażowanie :) mam nadzieje ze do 10 lipca zdążę przekazać pozytywna dla naszych Maluchów wiadomość :)) kciuki nadal wskazane ;)

Cieszę się, że możemy na siebie liczyć :) to bardzo budujące :)


Dziękuje raz jeszcze :))
Pozdrawiam

Justa
ODPOWIEDZ