Drzwi i zamki dierre

Dział dla osób, które kupiły mieszkania w blokach 53-53D.
kampus88
Posty: 13
Rejestracja: 9 cze 2015, o 19:29

Re: Drzwi i zamki dierre

Post autor: kampus88 »

kampus88 pisze:Dzisiaj był u mnie serwisant Dierre, wyregulować skrzypiącą sprężynę, teraz wszystko ok, dodatkowo drzwi już same się nie zamykają i można spokojnie wnieść zakupy czy wjechać wózkiem z dzieckiem (wyłączyli opcję samo zamykania).
Pytałem się wymianę zamka na podwójny, koszt u dierre oficjalnie 1415 PLN brutto (później zadzwoniłem bezpośrednio do nich i potwierdzili cenę, chciałem aby zeszli z trochę przy większej ilości zamówień to Pani poinformowała mnie, iż absolutnie nie ma takiej opcji, a temat ten był poruszany kilka razy i takiej zniżki nie otrzymamy) ALE pogadałem trochę z serwisantem i powiedział, że on to wymienia prywatnie a gwarancji się nie traci info w nawiasie (orginalny zamek dierre z usługą o 200 zł mniej czyli 1200zł, sprawdzałem gościa figuruje na stronie dierre jako autoryzowany serwisant/montażysta dlatego gwarancja zostaje).

Zbieranie osób chętnych jakoś nie idzie, więc ja się tym zajmę, jeśli są chętni to proszę o info na priv z jakimś podstawowymi danymi (jakaś komórka aby dać info, bo może coś da się jeszcze utargować przy większej ilości osób, kontakt do siebie też podam na priv)


po konsultacji z żoną stwierdziliśmy jednak że 1200zł za dwa zamki w nowych drzwiach to trochę za dużo, więc raczej zdecydujemy się na tańsze rozwiązanie, jednak jeśli ktoś zdecyduje się na dierre mogę podesłać numer do montażysty który był u mnie w celu regulacji drzwi
ewa
Posty: 99
Rejestracja: 30 cze 2014, o 11:14
Budynek: 53F

Re: Drzwi i zamki dierre

Post autor: ewa »

rav pisze:Zamek gerdy został zamontowany u mnie. Wychodzi to zdecydowanie taniej niż przy usługach dierre. (...)
Rav, jak załatwiłeś zamek gerdy? Wrzucisz jakiś namiar...?? opcja jest zdecydowanie tańsza
rav
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 40
Rejestracja: 28 sty 2014, o 00:05

Re: Drzwi i zamki dierre

Post autor: rav »

Specjaliste gerdowego znalazłem w internecie.
Dane kontaktowe:
GRAMI
montaż zamków i wkładek
GERDA

Mirosław Cwalina
tel. 22 643 50 46
tel. kom. 606130226
email: mcwalina1@poczta.onet.pl

Pozdrawiam
kampus88
Posty: 13
Rejestracja: 9 cze 2015, o 19:29

Re: Drzwi i zamki dierre

Post autor: kampus88 »

Kolejne pytanie do mieszkańców bloku 53E (bud. F) odnośnie naszych fantastycznych drzwi. Mianowicie czy też słychać u was dosłownie wszystko co się dzieje na korytarzu przy zamkniętych drzwiach? (rozmowy i to nawet dokładnie ich treść, czy otwieranie zamków do innych mieszkań, raz przed wejściem do swojego mieszkania przed otworzeniem drzwi słyszałem rozmowę żony przez telefon i to bardzo dokładnie). Zastanawiam się czy to jest normalne, czy podlega jakiejś reklamacji, czy trzeba dołożyć uszczelki?
Kris
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1208
Rejestracja: 20 sie 2013, o 20:26
Budynek: 53D

Re: Drzwi i zamki dierre

Post autor: Kris »

Widzę na nowym etapie poszli w stronę oszczędności... szkoda... bo akurat drzwi LaPorte są naprawdę dobre...
Nod
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 141
Rejestracja: 29 paź 2014, o 07:56
Budynek: 53E

Re: Drzwi i zamki dierre

Post autor: Nod »

Akurat co to wytlumienia wszystkiego (sciany, okna, drzwi) to jestem naprawde pelen podziwu. Chociaz co do drzwi wejsciowych to ciezko powiedziec bo nie spedzam pewnie tyle czasu w przedpokoju, zeby moc to stwierdzic ... chociaz jak zamowie pizze i stoje przy drzwiach to slysza jak sie winda otwiera... pytanie tylko czy to rzeczywiscie taki problem? :)
kampus88
Posty: 13
Rejestracja: 9 cze 2015, o 19:29

Re: Drzwi i zamki dierre

Post autor: kampus88 »

o to chodzi, że nie spędzam czasu w przedpokoju, tylko w salonie albo sypialni, dlatego dziwię się, ze tak wszystko słychać głośno...dlatego moje pytanie, czy ktoś też zwrócił na to uwagę, może faktycznie mam problem z drzwiami i są źle osadzone
Andrew
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 256
Rejestracja: 18 gru 2013, o 22:41

Re: Drzwi i zamki dierre

Post autor: Andrew »

W budynku D jest cicho. Niestety to o czym piszesz, nie jest normalne.
podspodem
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 299
Rejestracja: 28 maja 2013, o 01:41
Budynek: 53D

Re: Drzwi i zamki dierre

Post autor: podspodem »

W budynku D przez drzwi praktycznie nic nie słychać.
piotress
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 45
Rejestracja: 23 lis 2014, o 21:59

Re: Drzwi i zamki dierre

Post autor: piotress »

Mam pytanie, może ktoś z Was się orientował czy przy montażu drugiego zamka nie przez serwis Dierre aktualna jest gwarancja na te drzwi?

Jak to zrywa gwarancję to jest to pozorna oszczędność, a pewnie inaczej rozmawiałoby się z Dierre, jakby zlecało im się 10+ lub 20+ montaży grupą.
ODPOWIEDZ