Drzwi i zamki dierre

Dział dla osób, które kupiły mieszkania w blokach 53-53D.
Bravo
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 11
Rejestracja: 8 kwie 2015, o 20:09

Re: Drzwi i zamki dierre

Post autor: Bravo »

Dopisuję się też do listy
kampus88
Posty: 13
Rejestracja: 9 cze 2015, o 19:29

Re: Drzwi i zamki dierre

Post autor: kampus88 »

Ostatni znalazłem w skrzynce informacje o dodatkowym zamku z gerdy, ale pewnie montaż innego zamka wiąże się z utratą gwarancji (pytanie czy kiedyś się komuś przydała? to są tylko drzwi) ktoś może sobie zamontował ten zamek gerdy?
rav
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 40
Rejestracja: 28 sty 2014, o 00:05

Re: Drzwi i zamki dierre

Post autor: rav »

Zamek gerdy został zamontowany u mnie. Wychodzi to zdecydowanie taniej niż przy usługach dierre. Czy straciłem gwarancję na drzwi? Być może.. Wychodzę z założenia, że złodziej prędzej zainteresuje się mieszkaniem gdzie jest jeden zamek niż drzwiami gdzie jest ich więcej. Dodatkowo w prosty i bezpieczny sposób mogę zamknąć drzwi od wewnątrz. Jakby ktoś miał wątpliwości to zamykanie drzwi na noc na łańcuch nie jest rozwiązaniem bezpiecznym. Takowy łańcuch jest zdejmowalny od zewnątrz w czasie poniżej 10 sekund. Montaż dodatkowego zamka gerdy to koszt 350 zł.

Jeszcze dodam, że zamek gerdy montowany jest pomiędzy łańcuchem, a zamkiem piórowym co za tym idzie jest umiejscowiony na dużo bardziej przyjaznej wysokości niżeli zamek dierry, który montowany jest pod zamkiem piórowym.

Pozdrawiam.
Aga_Lk
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 76
Rejestracja: 18 maja 2014, o 16:22
Budynek: 53F

Re: Drzwi i zamki dierre

Post autor: Aga_Lk »

Ja też byłabym chętna gdyby udało zrobić się takie zbiorcze zamówienie:)
bodzio_dr
Posty: 9
Rejestracja: 18 lis 2014, o 22:21
Budynek: 53E

Re: Drzwi i zamki dierre

Post autor: bodzio_dr »

Ja też byłbym chętny na zamek dierre.
kampus88
Posty: 13
Rejestracja: 9 cze 2015, o 19:29

Re: Drzwi i zamki dierre

Post autor: kampus88 »

W poniedziałek przychodzi do nas serwisant dierre, wybadam sprawę z montażem dodatkowego zamka, ile to dokładnie kosztuje i od ilu osób mogą dać nam upust i jął duży. ..bo powiem szczerze że ponad 1000zl za dodatkowy zamek to przegięcie i w tym zestawieniu Gerda wygląda bardziej atrakcyjne
ziucia
Posty: 64
Rejestracja: 21 kwie 2015, o 17:02
Budynek: 53G

Re: Drzwi i zamki dierre

Post autor: ziucia »

kampuss88
z jakiego powodu wzywasz serwisanta dierre? czy cos sie z drzwiami działo? jakaś wada/usterka?
pytam z ciekawości :-)
kampus88
Posty: 13
Rejestracja: 9 cze 2015, o 19:29

Re: Drzwi i zamki dierre

Post autor: kampus88 »

Sprężyna hałasuje przy zamykaniu i otwieraniu drzwi...serwis ma je wyregulować
julkaa
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 8
Rejestracja: 26 sty 2015, o 21:14

Re: Drzwi i zamki dierre

Post autor: julkaa »

Również jesteśmy zainteresowani.
Pls o dopisanie do listy.
kampus88
Posty: 13
Rejestracja: 9 cze 2015, o 19:29

Re: Drzwi i zamki dierre

Post autor: kampus88 »

Dzisiaj był u mnie serwisant Dierre, wyregulować skrzypiącą sprężynę, teraz wszystko ok, dodatkowo drzwi już same się nie zamykają i można spokojnie wnieść zakupy czy wjechać wózkiem z dzieckiem (wyłączyli opcję samo zamykania).
Pytałem się wymianę zamka na podwójny, koszt u dierre oficjalnie 1415 PLN brutto (później zadzwoniłem bezpośrednio do nich i potwierdzili cenę, chciałem aby zeszli z trochę przy większej ilości zamówień to Pani poinformowała mnie, iż absolutnie nie ma takiej opcji, a temat ten był poruszany kilka razy i takiej zniżki nie otrzymamy) ALE pogadałem trochę z serwisantem i powiedział, że on to wymienia prywatnie a gwarancji się nie traci info w nawiasie (orginalny zamek dierre z usługą o 200 zł mniej czyli 1200zł, sprawdzałem gościa figuruje na stronie dierre jako autoryzowany serwisant/montażysta dlatego gwarancja zostaje).

Zbieranie osób chętnych jakoś nie idzie, więc ja się tym zajmę, jeśli są chętni to proszę o info na priv z jakimś podstawowymi danymi (jakaś komórka aby dać info, bo może coś da się jeszcze utargować przy większej ilości osób, kontakt do siebie też podam na priv)
ODPOWIEDZ