wykończenie mieszkania, kogo polecacie?

Dział dla osób, które kupiły mieszkania w blokach 53-53D.
rav
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 40
Rejestracja: 28 sty 2014, o 00:05

wykończenie mieszkania, kogo polecacie?

Post autor: rav »

Witam,

jestem w trakcie poszukiwania osoby/ekipy, która dokładnie i solidnie wykończy mieszkanie. (zrobienie łazienek, położenie podłóg, sufitów podwieszanych, oświetlenia itp itd )

Biorąc pod uwagę, że większość użytkowników forum ma już to za sobą to mam nadzieję, że znajdą się osoby, które będą mogły kogoś polecić :)

Pozdrawiam
zieloni
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 124
Rejestracja: 29 paź 2013, o 13:57
Budynek: 53D

Re: wykończenie mieszkania, kogo polecacie?

Post autor: zieloni »

do wykończenia (nie siebie) - Pan Mirek 660 582 540 solidnie, uczciwie i z głową dobrych pomysłów
do mebli - Paweł (mój brat) - solidnie, konkurencyjna cena i dużym doświadczeniem 602 761 262 (u mnie w mieszkaniu można obejrzeć kuchnię, szafy, szafki, które wykonywał)
0ffsik
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 19
Rejestracja: 17 cze 2013, o 20:57

Re: wykończenie mieszkania, kogo polecacie?

Post autor: 0ffsik »

Pan Jurek (601 962 903)

Głównie glazurnik, ale u mnie zrobił wszystko włączając elektrykę (przenoszenie gniazdek i kontaktów), podłogi, malowanie ścian, itd. Mieliśmy też lekko zmieniany układ ścian pomiędzy łazienkami - ogarnął. Jedynie do przenoszeniu kaloryferów uczciwie powiedział, że nie zna tego systemu i ściągnęliśmy hydraulika, którego nam polecił.

96 metrów z dwoma łazienkami zrobił w 3 miesiące. Nie jest to jakoś super szybko, ale wszystko było zrobione super porządnie. W sumie zero reklamacji po ponad roku i cenowo też byliśmy zadowoleni.

Do mebli też mam namiar, ale nie jestem w 100% zadowolony, więc nie wrzucam kontaktu ;)

Jeśli jakieś dokładniejsze informacje to na priv ;)
soltys100
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 133
Rejestracja: 15 lut 2012, o 20:29

Re: wykończenie mieszkania, kogo polecacie?

Post autor: soltys100 »

Ja polecam znajomego który robił remont u mnie a później jeszcze u sąsiadki. Uczciwy dokładny, robi pełna wykończeniowe łącznie z hydraulika elektryka etc. Tel 504 412 212
Marinna
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 131
Rejestracja: 24 maja 2013, o 10:13

Re: wykończenie mieszkania, kogo polecacie?

Post autor: Marinna »

U mnie chłopaki zrobili expresowy remont od A do Z: hydraulika, elektryka, ściany działowe, płytki, podłogi etc. Bardzo dobrze i solidnie. Potrafili doradzić. Cena przystępna - należny ustalić na początku zakres prac i cenę całkowitą. Chłopaki spoza Warszawy więc mieszkali w remontowanym mieszkaniu. 785-137-377
ewa
Posty: 99
Rejestracja: 30 cze 2014, o 11:14
Budynek: 53F

Re: wykończenie mieszkania, kogo polecacie?

Post autor: ewa »

0ffsik pisze:Pan Jurek (601 962 903)

Głównie glazurnik, ale u mnie zrobił wszystko włączając elektrykę (przenoszenie gniazdek i kontaktów), podłogi, malowanie ścian, itd. Mieliśmy też lekko zmieniany układ ścian pomiędzy łazienkami - ogarnął. Jedynie do przenoszeniu kaloryferów uczciwie powiedział, że nie zna tego systemu i ściągnęliśmy hydraulika, którego nam polecił.

96 metrów z dwoma łazienkami zrobił w 3 miesiące. Nie jest to jakoś super szybko, ale wszystko było zrobione super porządnie. W sumie zero reklamacji po ponad roku i cenowo też byliśmy zadowoleni.

Do mebli też mam namiar, ale nie jestem w 100% zadowolony, więc nie wrzucam kontaktu ;)

Jeśli jakieś dokładniejsze informacje to na priv ;)
Czy ten pan robił wykończenie sam, czy miał ekipkę? Nie ukrywam, że zależy mi na czasie ...
sosenka1978
Posty: 1
Rejestracja: 14 kwie 2015, o 20:12

Wykończenie mieszkania przez firmę

Post autor: sosenka1978 »

Witam kupiłam właśnie mieszkanie.
Deweloper polecił mi 2 firmy wykończeniowe.
Czy macie jakieś doświadczenia?
Proszę o opinię osoby które już wykończyły mieszkania.
Bartosz1
Posty: 1
Rejestracja: 15 kwie 2015, o 16:36

Re: wykończenie mieszkania, kogo polecacie?

Post autor: Bartosz1 »

podpisałem umowę z firmą RED NET DOM na etapie projektowym wszystko super, pomogli mi odebrać mieszkanie. czekam na wykończenie
Marinna
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 131
Rejestracja: 24 maja 2013, o 10:13

Re: wykończenie mieszkania, kogo polecacie?

Post autor: Marinna »

Pan Paweł głównie glazurnik, ale robił mi też ściany działowe, gładź, malowanie. bardzo czysty, ładnie i porządnie zrobił . Polecam i jego!!
607090604
ODPOWIEDZ