Postęp prac - I etap

Dział dla osób, które kupiły mieszkania w blokach 53-53D.
JKP
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 37
Rejestracja: 12 wrz 2012, o 12:03

Re: Postęp prac

Post autor: JKP »

Ponoć inspektorów nie było. To nie jest kwestia uprawomocnienia się decyzji. Po prostu jej nie ma.
se7en
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 210
Rejestracja: 19 kwie 2012, o 20:54

Re: Postęp prac

Post autor: se7en »

Dzisiaj kilka osób chodziło z inżynierami mostostalu, o czym wcześniej informowali.
JKP
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 37
Rejestracja: 12 wrz 2012, o 12:03

Re: Postęp prac

Post autor: JKP »

Czy wiecie coś więcej na temat pozwolenia na użytkowanie? Jest to chyba temat bez końca. Dzisiaj ponoć jest wizyta inspektorów z PINB.
and
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 423
Rejestracja: 21 cze 2012, o 18:22
Budynek: 53B

Re: Postęp prac

Post autor: and »

To jakaś ściema z tymi inspektorami i całym PnU. Powinni wziąć datę złożenia i po 30 dniach jest PNU, a tutaj jest dużo kręcenia tzn chyba, że złożyli wniosek później i teraz nie chcą się przyznać. Ja miałem informację, że do wczoraj upływał termin na przeprowadzenie kontroli (jeśli w ciągu 30 dni PINB nie skontroluje to jest wydawane pnu bez kontroli). Teraz ktoś dostał info, że dziś kontrola. Na prawdę nie obchodzi mnie różnica kilku dni, zdenerwowało by mnie tylko jakby był to styczeń. Chyba, że będzie można zamieszkać tam bez pnu.
marcinn06
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 235
Rejestracja: 30 sie 2012, o 12:46

Re: Postęp prac

Post autor: marcinn06 »

Mi dziś wpadła osoba z ronsona do lokalu i zaczęła wyganiać ekipę wykończeniową. I do tego bezczelnie twierdziła że zostałem poinformowany o dacie przeprowadzenia inspekcji i tego dnia nie powinno być nikogo w lokalu... Szkoda że nie pamiętam żeby ktokolwiek chociaż do mnie zadzwonił.
JKP
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 37
Rejestracja: 12 wrz 2012, o 12:03

Re: Postęp prac

Post autor: JKP »

Mnie to też wkurza, bo to robienie z klientów idiotów. I nie chodzi o kilka dni przesunięcia, ale o ciągłą zmianę wersji obowiązującej. A informacja z PINB jest taka że wniosek złożono 21 listopada. Faktycznie trwa inspekcja i jeśli przeciwskazań nie będzie decyzja zostanie wydana w ciągu tygodnia.
indy
Posty: 1
Rejestracja: 6 gru 2012, o 18:52

Re: Postęp prac

Post autor: indy »

marna pociecha, ale ronson tak samo kręci w Gemini na ursynowie
and
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 423
Rejestracja: 21 cze 2012, o 18:22
Budynek: 53B

Re: Postęp prac

Post autor: and »

Jak patrzę na postęp prac i termin oddania budynku E to będzie ta sama historia :)
axdf
Posty: 18
Rejestracja: 26 sie 2012, o 16:00

Re: Postęp prac

Post autor: axdf »

Czy ktoś wie kiedy będzie w końcu to nieszczęsne pozwolenie na użytkowanie?
joanna
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 15
Rejestracja: 2 kwie 2012, o 09:57

Re: Postęp prac

Post autor: joanna »

Dostałam informację, że nadzór budowlany odebrał osiedle bez uwag i w tym tygodniu pozwolenie ma być.
ODPOWIEDZ