Etap III, mieszkania G- postępy prac, opinie, newsy i inne

Dział dla osób, które kupiły mieszkania w blokach 53-53D.
Ania
Posty: 5
Rejestracja: 12 sty 2015, o 09:11
Budynek: 53F

Re: Etap III, mieszkania G- postępy prac, opinie, newsy i inne

Post autor: Ania »

faktycznie to mleczne szkło nie jest najbardziej trafione...
Aga_Lk
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 76
Rejestracja: 18 maja 2014, o 16:22
Budynek: 53F

Re: Etap III, mieszkania G- postępy prac, opinie, newsy i inne

Post autor: Aga_Lk »

Byłam dziś zobaczyć co dzieje się na budowie. Przeszklenia są już w większości mieszkań. Wszędzie są mleczne przeszklenia i trochę klawo to wygląda bo nie widać połowy okien. Pytanie jak to wewnętrz wygląda i jak z przepuszczaniem słońca/ światła. Czy ktoś ma projekt elewacji bądź informację jak zgodnie z planami miały wyglądać te przeszklenia? Obawiam się, że efekt jasności pomieszczeń wywołany przez te duże okna pryśnie przez te mleczne przeszklenia połowy okna:(
Efka
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 40
Rejestracja: 12 sty 2015, o 15:59

Re: Etap III, mieszkania G- postępy prac, opinie, newsy i inne

Post autor: Efka »

Moje odczucia co do tych mlecznych szyb w oknach sa b podobne. Sprawdzalam w dokumentach, które dostaliśmy przy zakupie mieszkania, ale nic nie znalazłam.... Poczytam raz jeszcze, ale dokładniej. Myślałam ze te szyby bedą takie same jak w blokach juz wybudowanych......
Sylwia
Posty: 2
Rejestracja: 17 sty 2015, o 20:22

Re: Etap III, mieszkania G- postępy prac, opinie, newsy i inne

Post autor: Sylwia »

Witajcie sasiedzi. Mnie tez zaniepokoily te mleczne szyby a moze to tylko folia ochronna?? napisalam wiadomosc do Pani z Ronsona z tym problemem.
Aga_Lk
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 76
Rejestracja: 18 maja 2014, o 16:22
Budynek: 53F

Re: Etap III, mieszkania G- postępy prac, opinie, newsy i inne

Post autor: Aga_Lk »

Sylwia pisze:Witajcie sasiedzi. Mnie tez zaniepokoily te mleczne szyby a moze to tylko folia ochronna?? napisalam wiadomosc do Pani z Ronsona z tym problemem.
Jak dziś przyglądałam się na żywo tym przeszkleniom to nie wyglądało to na folie ochronne... w sumie kamień spadłby mi z serca gdyby to okazało się jakieś zabezpieczenie tych przeszkleń ale raczej niestety wyglądają na mleczne przeszklenie.
Trochę bez sensu jak część bloków ma mieć jeden rodzaj przeszkleń a pozostałe inne przeszklenia.
Sylwia daj znać jak otrzymasz odpowiedź. Trzymajmy kciuki, że to jakaś forma zabezpieczeń i że duże okna będą dużymi oknami:)
Aga_Lk
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 76
Rejestracja: 18 maja 2014, o 16:22
Budynek: 53F

Re: Etap III, mieszkania G- postępy prac, opinie, newsy i inne

Post autor: Aga_Lk »

Apropo informacji, które są w umowie to jest tylko z prospekcie z wykończeniem informacja:
BALUSTRADA: STAL LAKIEROWANA PROSZKOWO LUB ALUMINIUM/ ŻELBETOWE / SZKŁO BEZPIECZNE
konstanty
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 15
Rejestracja: 20 gru 2014, o 19:58

Re: Etap III, mieszkania G- postępy prac, opinie, newsy i inne

Post autor: konstanty »

Witam
Niestety te przeszklenia są mleczne - potwierdziła mi to Pani z Ronsona.
Kris
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1208
Rejestracja: 20 sie 2013, o 20:26
Budynek: 53D

Re: Etap III, mieszkania G- postępy prac, opinie, newsy i inne

Post autor: Kris »

Cegły także macie inaczej położone niż my... nie wiem jaki ktoś miał w tym cel... osiedle powinno prezentować się jednolicie...
Aga_Lk
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 76
Rejestracja: 18 maja 2014, o 16:22
Budynek: 53F

Re: Etap III, mieszkania G- postępy prac, opinie, newsy i inne

Post autor: Aga_Lk »

konstanty pisze:Witam
Niestety te przeszklenia są mleczne - potwierdziła mi to Pani z Ronsona.
Dzięki za potwierdzenie.
W takim razie zastanawiam się po co nam takie wielkie okna skoro połowa jest zakryta... bez sensu...
Aga_Lk
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 76
Rejestracja: 18 maja 2014, o 16:22
Budynek: 53F

Re: Etap III, mieszkania G- postępy prac, opinie, newsy i inne

Post autor: Aga_Lk »

Kris pisze:Cegły także macie inaczej położone niż my... nie wiem jaki ktoś miał w tym cel... osiedle powinno prezentować się jednolicie...
Przy zakupie kierowałam się tą samą wytyczną- że będzie blok wyglądał tak jak wcześniejszy... a tu zonk. Ciekawe jak będzie się prezentował 3 blok:P
ODPOWIEDZ