Zachowanie Dzieci na patio

Sprawy dotyczące mieszkańców obu Wspólnot
Awatar użytkownika
Tenant@Verdis
Posty: 11
Rejestracja: 18 sie 2016, o 19:32

Re: Zachowanie Dzieci na patio

Post autor: Tenant@Verdis »

kiwdul pisze:To wygląda na trollowanie na forum (baaaaardzo słabe), więc lepiej na te wpisy nie zwracać uwagi.
Czy utrzymanie czystości w części wspólnej jest słabe? Gratuluje hipokryzji na forum - rozumiem że osiedle jest przeznaczone tylko dla rodzin z małymi dziećmi którym wolno wszystko i nawet uwagi im nie wolno zwrócić? Poprosić (na tym etapie tylko poprosić) o minimum kultury osobistej i dbanie o część wspólną?
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Re: Zachowanie Dzieci na patio

Post autor: osverdis.pl »

osverdis.pl: wedle mojej wiedzy Tenant@Verdis (wcześniej Ronson@Verdis) nie ma nic wspólnego z Ronsonem. Wpisy obserwuję z uwagą.
Awatar użytkownika
Tenant@Verdis
Posty: 11
Rejestracja: 18 sie 2016, o 19:32

Re: Zachowanie Dzieci na patio

Post autor: Tenant@Verdis »

osverdis.pl pisze:osverdis.pl: wedle mojej wiedzy Tenant@Verdis (wcześniej Ronson@Verdis) nie ma nic wspólnego z Ronsonem. Wpisy obserwuję z uwagą.
Szanowny Panie,

Jeśli uważa się Pan na forum za cenzora i moderuje treści dyskusji zgodnie z Pańskim sumieniem, to prosiłbym o przedstawienie się. Niestety moje wiadomości prywatne do Pana pozostają bez odpowiedzi, jak również prośbę o dostęp do ZAMKNIĘTEGO FORUM. Rozumiem w związku z tym, że jest to forum prywatne - a nie jak w tytule FORUM MIESZKAŃCÓW, a wszelkie sprawy należy załatwiać bezpośrednio z administracją osiedla?
Konkordat
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 592
Rejestracja: 12 cze 2013, o 23:25
Budynek: 53D

Re: Zachowanie Dzieci na patio

Post autor: Konkordat »

O ile mnie pamięć nie myli to forum zawsze było prywatne. Zaś jego właścicielem jest osverdis.pl. Jego wola kogo wpuszcza i jak mu się pozwala wypowiadać. Tak to już jest w prywatnych miejscach - gada z kim chce, zaprasza kogo chce, cenzuruje kogo chce - dziwny taki ;)

:roll:
ziucia
Posty: 64
Rejestracja: 21 kwie 2015, o 17:02
Budynek: 53G

Re: Zachowanie Dzieci na patio

Post autor: ziucia »

Tenant@Verdi to już przesada do czego się doczepiasz, kreda, chodnik i szorowanie go! przeciez deszcz zaraz to zmyje, Ty to zadepczesz i te mazajki po dwóch dniach max sa nie widoczne. Rozumiem gdyby ktoś niszczył elewację zewn. budynków, wtedy jak najbardziej jest to nioszczenie mienia części wspólnej.
Masz dziecko jak rozumiem z wpisów. Czy twoja zasada wychowania to "uwiązać do kaloryfera żeby nie broiło"?
marika
Posty: 2
Rejestracja: 18 sie 2016, o 17:59

Re: Zachowanie Dzieci na patio

Post autor: marika »

Mi tez nie odpowiadają pomalowane chodniki kredą, to czy deszcz zmyje moze zmyje za dwa dni a może za tydzien zalezy jaka pogoda ;\ chodnik jest czescia wspolna tak jak korytarz i nalezy liczyc sie ze zdaniem osób ktorym takie rysunki nie odpowiadają, z punktu estetycznego bardzo brzydko to wygląda i szczerze nie widziałam takiego malowania kredą na innych osiedlach zamkniętych.
rdx123
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 80
Rejestracja: 10 lut 2012, o 08:39

Re: Zachowanie Dzieci na patio

Post autor: rdx123 »

Jeśli mówimy już o estetyce osiedla, to mi się również bardzo nie podobają brudne samochody stojące w części wspólnej, tj. w garażu. Również w tym przypadku nie wiadomo, kiedy deszcz zmyje brud z samochodu. Teraz mamy różne pogody. Dodatkowo nie można zwrócić uwagi kierowcy takiego samochodu, skoro nie siedzi w samochodzie, albo się w nim nie bawi ;). To taka moja dygresja ad hoc, skoro mówimy o poszanowaniu części wspólnych.
pozdrawiam
kiwdul
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 193
Rejestracja: 15 sie 2013, o 20:56
Budynek: 53C

Re: Zachowanie Dzieci na patio

Post autor: kiwdul »

Ja osobiście jestem zbulwersowany umieszczaniem wycieraczek w części wspólnej, w korytarzu przed wejściem do mieszkań. Chyba na to powinna być zgoda administracji? Każdy ma inną wycieraczkę, co niszczy estetykę klatki schodowej!!! Ciekawe czy administracja zmierzyła wszystkie wycieraczki i i odjęła ich powierzchnię w umowie z firmą sprzątającą - przeciez pod nimi nie jest myta podłoga!!!!
Konkordat
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 592
Rejestracja: 12 cze 2013, o 23:25
Budynek: 53D

Re: Zachowanie Dzieci na patio

Post autor: Konkordat »

@Tenants Verdi, żebyś nie wywołał burzy :)
http://warszawawpigulce.pl/cala-kreda-w ... yprzedana/
ODPOWIEDZ