Brama garażowa

Tutaj zgłaszamy i opisujemy wszelkie usterki zauważone na terenie osiedla.
tomekesz
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 53
Rejestracja: 2 lip 2013, o 21:17
Budynek: 53C

Re: Brama garażowa

Post autor: tomekesz »

Jako wspólnota powinniśmy zainwestować w pakiet karnych k..., do pobrania na klatce bądź w holu przy ochronie :)
podspodem
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 299
Rejestracja: 28 maja 2013, o 01:41
Budynek: 53D

Re: Brama garażowa

Post autor: podspodem »

Po co się ograniczać, rozdajmy od razu gwoździe do rysowania lakieru albo noże do cięcia opon ;-) A tak poważnie, trzeba z ludźmi rozmawiać i czytelnie artykułować nasze oczekiwania. Kilka kartek z prośbą o nieparkowanie rozwiązało problem nowego wjazdu do garażu. Od paru dni nie wiedziałem tam ani jednego parkującego samochodu. Może warto przygotować podobne kartki dla samochodów zastawiających przejazd na Sowińskiego czy Człuchowskiej? Prosta informacja może zadziałać równie skutecznie co słupki, betonowe donice czy inne zasieki.
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Re: Brama garażowa

Post autor: osverdis.pl »

Można też rozważyć opcję pośrednią - odnotowywać w zamkniętej części forum numery aut, które dostały karteczkę, a nad recydywistami pochylić się w szczególny sposób ;).
kiwdul
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 193
Rejestracja: 15 sie 2013, o 20:56
Budynek: 53C

Re: Brama garażowa

Post autor: kiwdul »

"Prosta informacja może zadziałać równie skutecznie co słupki, betonowe donice czy inne zasieki." Tej teorii przeczy zachowanie auta "Hochland", które przestało parkować na wjeździe do garażu dopiero jak postawiono tam donicę. Ja też jestem zwolennikiem grzecznego proszenia, ale czasami to nie dociera i wtedy czas na lekcję wychowawczą :-) W końcu człowiek uczy się całe życie.
Nod
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 141
Rejestracja: 29 paź 2014, o 07:56
Budynek: 53E

Re: Brama garażowa

Post autor: Nod »

Cos strasznie dlugo ta brama lezy na podjezdzie. Chyba juz caly miesiac. Jakies wieksze problemy?
podspodem
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 299
Rejestracja: 28 maja 2013, o 01:41
Budynek: 53D

Re: Brama garażowa

Post autor: podspodem »

z newslettera wysłanego wczoraj przez Administratora:

W dniu 7.11.2014 w wyniku kolizji z samochodem jednego z mieszkańców osiedla doszło do całkowitego zniszczenia bramy garażowej pod budynkiem Sowińskiego 53A. W chwili obecnej oczekujemy na dostawę nowej bramy garażowej. Koszty związane z zakupem oraz montażem nowej bramy zostaną pokryte z ubezpieczenia pojazdu, który uszkodził bramę. Koszt wymiany uszkodzonych części wynosi 14.368 zł. netto, natomiast koszt nowej bramy wraz z montażem wynosi 11.600 netto. Z uwagi na wysoki koszt bramy prosimy o rozwagę i ostrożność.
dudek
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 145
Rejestracja: 15 paź 2012, o 16:54
Budynek: 53

Re: Brama garażowa

Post autor: dudek »

Jak się na tego newslettera zapisać?
podspodem
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 299
Rejestracja: 28 maja 2013, o 01:41
Budynek: 53D

Re: Brama garażowa

Post autor: podspodem »

najprościej podsyłając p. Patrykowi swój adres: patryk.borelowski@integrummanagement.pl
Kris
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1208
Rejestracja: 20 sie 2013, o 20:26
Budynek: 53D

Re: Brama garażowa

Post autor: Kris »

Mam informacje z dziś od p. Patryka. Brama jest kompletowana i ma być w tym miesiącu. Ze względu na sezon urlopowy, nie ma więcej szczegółów...
Justa
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 423
Rejestracja: 17 gru 2012, o 19:24

Re: Brama garażowa

Post autor: Justa »

Podpinam temat pod bramę garażową, bo innego pasującego tematu nie znalazłam.

Nie wiem czy zauważyliście ale w garażu kładą osłonę karton gipsu na kable.
Nie ma w tym nic dziwnego, ale administrator nie uprzedził o tym i samochody są już zapylone i po ostatnim remoncie spodziewam się, że szlifowanie dostarczy nam kolejnych zabrudzeń :/

Poprzednim razem pył zatkał mi czasowo spryskiwacze nie wspominając o dodatkowym myciu...

Wydaje mi się, że wywieszenie kartki i informacji czy przykrycie chwilowo dwóch czy trzech samochodów nie stanowi większego problemu dla administracji... Poza tym czyszczenie garazu będzie sponsorowane przez naszą Wspólnotę czy wykonawcę tej zabudowy? :roll:
Pozdrawiam

Justa
ODPOWIEDZ