WAŻNE! Uchwała w sprawie firmy Dalkia

Dział dla osób, które kupiły mieszkania w blokach 53-53D.
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Re: WAŻNE! Uchwała w sprawie firmy Dalkia

Post autor: osverdis.pl »

A mamy chociaż czyste karty do głosowania?:)
Kris
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1208
Rejestracja: 20 sie 2013, o 20:26
Budynek: 53D

Re: WAŻNE! Uchwała w sprawie firmy Dalkia

Post autor: Kris »

Dokładnie jak Skydiver... również jestem ZA oddaniem... jak potem coś padnie... to dopiero będą koszty... pozostaje tylko kwestia uszczegółowienia ilości i jakości kamer... a w późniejszym terminie umiejscowienia by każdy był choć po części zadowolony...
moon
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 198
Rejestracja: 24 sie 2013, o 18:03

Re: WAŻNE! Uchwała w sprawie firmy Dalkia

Post autor: moon »

I wierzycie, ze uda sie zebrac w tak krotkim czasie wiekszosc? Szczerze mowiac nie wierze, tym bardziej, ze pewnie w bud, w ktorym glosy zbieral Konkordat wiekszosc zaglosowala na nie, tutaj tez byl trend i sugestia na nie i prwnie troche osob juz tak wlasnie zaglosowalo, a nagle, podejrzewam ze z powodu wlasnie negatywnych glosow, ronson wyskakuje z taka propozycja wiedzac ze to niemozliwe zeby w tak krotkim czasie te glosy uzbierac. To jest niepowazne z ich strony, traktuja nas jak polglowkow. Co to znaczy ze sa w gotowosci? Niech dadza rozsadny termin, np2-3 tyg a nie 4 dni w tym weekend. Nazbieraja troche glosow na tak, dorzuca swoje i powiedza ze nie zmiescilismy sie w terminie i tak monitoringu nie bedzie
and
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 423
Rejestracja: 21 cze 2012, o 18:22
Budynek: 53B

Re: WAŻNE! Uchwała w sprawie firmy Dalkia

Post autor: and »

Coś w tym jest, ale głosy zebrane przez Konkordata Patryk Borelowski zabrał dopiero dziś. Jeśli deweloper zechce to i tak się wykpi, ponieważ nie będziemy mieli na to umowy.

Ciekawe z czego wynika krótki termin. Ktoś na nich to wymógł.
tomekesz
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 53
Rejestracja: 2 lip 2013, o 21:17
Budynek: 53C

Re: WAŻNE! Uchwała w sprawie firmy Dalkia

Post autor: tomekesz »

Otrzymaliśmy już karty do głosowania w tej sprawie?
soltys100
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 133
Rejestracja: 15 lut 2012, o 20:29

Re: WAŻNE! Uchwała w sprawie firmy Dalkia

Post autor: soltys100 »

Co zatem proponujecie?

Ja uważam, że co do meritum propozycja jest dla nas korzystna. Pozostaje natmomiast do ustalenia z Ronsonem kwestia terminu zebrania głosów, ich zebrania oraz ustalenia takiej pisemnej formy zobowiązania Ronsona, co do której nie będzie wątpliwości, że może być nieskuteczna w momencie kiedy zbieżemy głosy na TAK.

W takim razie jakie są Wasze propozycje, wypadąłoby podjąć jakieś działanie?

pozdrawiam
Konkordat
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 592
Rejestracja: 12 cze 2013, o 23:25
Budynek: 53D

Re: WAŻNE! Uchwała w sprawie firmy Dalkia

Post autor: Konkordat »

moon pisze:I wierzycie, ze uda sie zebrac w tak krotkim czasie wiekszosc? Szczerze mowiac nie wierze, tym bardziej, ze pewnie w bud, w ktorym glosy zbieral Konkordat wiekszosc zaglosowala na nie, tutaj tez byl trend i sugestia na nie i prwnie troche osob juz tak wlasnie zaglosowalo, a nagle, podejrzewam ze z powodu wlasnie negatywnych glosow, ronson wyskakuje z taka propozycja wiedzac ze to niemozliwe zeby w tak krotkim czasie te glosy uzbierac. To jest niepowazne z ich strony, traktuja nas jak polglowkow. Co to znaczy ze sa w gotowosci? Niech dadza rozsadny termin, np2-3 tyg a nie 4 dni w tym weekend. Nazbieraja troche glosow na tak, dorzuca swoje i powiedza ze nie zmiescilismy sie w terminie i tak monitoringu nie bedzie
1. Ja zbierałem głosy dot. sklepu i pozwolenia na alko, nie było to głosowanie dot. RURY
2. w 3 dni zebrałem 75 % więc da się, trzeba tylko ruszyć 4 litery
3. czy teraz głosujemy wszyscy w sprawie rury czy tylko I etap??
soltys100
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 133
Rejestracja: 15 lut 2012, o 20:29

Re: WAŻNE! Uchwała w sprawie firmy Dalkia

Post autor: soltys100 »

Zgadzam się, że przy odpowiedniej mobilizacjie można to zrobić. Mam nadzieję, że w sprawie alko zbierałeś głosy na nie :)
Kris
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1208
Rejestracja: 20 sie 2013, o 20:26
Budynek: 53D

Re: WAŻNE! Uchwała w sprawie firmy Dalkia

Post autor: Kris »

Konkordat pisze:3. czy teraz głosujemy wszyscy w sprawie rury czy tylko I etap??
Wygląda na to, że tylko pierwszy etap...
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Re: WAŻNE! Uchwała w sprawie firmy Dalkia

Post autor: osverdis.pl »

Wysłałem do IM zapytanie o aktualny wynik głosowania, wyjaśnienie kwestii głosów II etapu, etc.
ODPOWIEDZ