Czego brakuje mieszkańcom - jakie mamy potrzeby

Dział dla osób, które kupiły mieszkania w blokach 53-53D.
Konkordat
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 592
Rejestracja: 12 cze 2013, o 23:25
Budynek: 53D

Re: Czego brakuje mieszkańcom - jakie mamy potrzeby

Post autor: Konkordat »

Kris pisze:a dwa, przydałoby się, aby drzwi w garażu otwierały się trochę lżej... szczególnie przy wnoszeniu zakupów jest to trochę kłopotliwe...
Zglosilem do regulacji...

Stojak na rowery - ok :D a nawet wiata ;)
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Re: Czego brakuje mieszkańcom - jakie mamy potrzeby

Post autor: osverdis.pl »

Miejcie litość dla samych siebie (na wypadek, gdybyście chcieli kiedyś coś na tym forum znaleźć) i nie rozpoczynajcie tych samych dyskusji w piątym miejscu ;P.

Rowery >>> do rowerowni.
Bankomaty >>> do bankomatowni.

Nieposłuszni się zdziwią, bo ich posty będą znikać ;).
podspodem
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 299
Rejestracja: 28 maja 2013, o 01:41
Budynek: 53D

Re: Czego brakuje mieszkańcom - jakie mamy potrzeby

Post autor: podspodem »

Tak tak, Obywatel ma używać jedynie słusznego wątku, wypowiedź Obywatela na ten sam temat w dwóch wątkach to jawny zamach na Ustanowiony Porządek. Użycie opcji "szukaj" będzie z całą surowością traktowane jako przejaw anarchii i działanie ewidentnie wywrotowe ;-)

A temat zamykania śmietników pewnie wróci jak pobudują się budynki F-G-H, które formalnie są inną wspólnotą. Szybko okaże się, że ktoś idąc do sklepu ma bliżej do śmietnika sąsiadów niż swojego, ktoś musi płacić za wywóz nie swoich śmieci i wtedy wyzwoliciele śmietników pędzikiem będą szukać kluczyków na dnie swoich zakurzonych szuflad... ;-)
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Re: Czego brakuje mieszkańcom - jakie mamy potrzeby

Post autor: osverdis.pl »

A jak już wyszukasz bankomaty (czy cokolwiek innego) w pięciu różnych wątkach i zechcesz się wypowiedzieć, to gdzie to zrobisz? W pierwszym i czwartym, drugim i trzecim, czy może we wszystkich pięciu?
Konkordat
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 592
Rejestracja: 12 cze 2013, o 23:25
Budynek: 53D

Re: Czego brakuje mieszkańcom - jakie mamy potrzeby

Post autor: Konkordat »

podspodem pisze: A temat zamykania śmietników pewnie wróci jak pobudują się budynki F-G-H, które formalnie są inną wspólnotą. Szybko okaże się, że ktoś idąc do sklepu ma bliżej do śmietnika sąsiadów niż swojego, ktoś musi płacić za wywóz nie swoich śmieci i wtedy wyzwoliciele śmietników pędzikiem będą szukać kluczyków na dnie swoich zakurzonych szuflad... ;-)
Teoretycznie nie masz racji, bo placa teraz wszyscy i nie ma znaczenia gdzie wyrzucisz smieci - placisz za to do Miasta.

Praktycznie masz racje, smietnik w 53 bedzie zasypany po sufit, bo wszyscy beda mieli po drodze.
malin
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 61
Rejestracja: 6 sie 2013, o 14:21
Budynek: 53

Re: Czego brakuje mieszkańcom - jakie mamy potrzeby

Post autor: malin »

Kris pisze:Zastanawiam się, jaki jest sens zamykania na klucz śmietnika, na zamkniętym osiedlu... czy ktoś z Was też ma takie spostrzeżenia i jest to dla niego równie niewygodne? .
Zdecydowanie się zgadzam. Dla mnie chronienie śmieci jest bez sensu. Ostatnio zapomniałem zamknąć i aż ochroniarz zwrócił mi uwagę.. Jak widać w ramach obowiązków mają nie tylko ochronę osiedla, ale również dbanie o zamykanie drzwi. Na dzień dobry mi jednak nie odpowiada, w związku z czym przestałem się wysilać.

Pozdr
Marcin
Kris
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1208
Rejestracja: 20 sie 2013, o 20:26
Budynek: 53D

Re: Czego brakuje mieszkańcom - jakie mamy potrzeby

Post autor: Kris »

malin pisze:Na dzień dobry mi jednak nie odpowiada, w związku z czym przestałem się wysilać.
A myślałem, że tylko mnie nie odpowiada na 'dzień dobry'... mamy ewidentnie pecha do tej załogi... nie pasuje do Naszego osiedla... również przestałem mówić 'dzień dobry'... w poprzednim osiedlu, aż miło było przejść koło ochrony... wszyscy uśmiechnięci, można było porozmawiać itp., a tu takie...
moon
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 198
Rejestracja: 24 sie 2013, o 18:03

Re: Czego brakuje mieszkańcom - jakie mamy potrzeby

Post autor: moon »

Ja też już nie mówię, szczególnie temu, który dyżurował wczoraj po południu. Mam wrażenie, że tą pracę jak karę traktuje...szkoda gadać...
ricardo
Posty: 19
Rejestracja: 29 sty 2013, o 11:04

Re: Czego brakuje mieszkańcom - jakie mamy potrzeby

Post autor: ricardo »

Nawiązując do tematu wątku...przydałbyby się daszki nad balkonami na ostatnich piętrach (najlepiej przeszklone) bo ostatnio cos sporo pada.
Skydiver
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 204
Rejestracja: 4 cze 2013, o 21:05

Re: Czego brakuje mieszkańcom - jakie mamy potrzeby

Post autor: Skydiver »

ricardo pisze:Nawiązując do tematu wątku...przydałbyby się daszki nad balkonami na ostatnich piętrach (najlepiej przeszklone) bo ostatnio cos sporo pada.
Sorry, taki mamy klimat :P
ODPOWIEDZ