Wózkownia / rowerownia, stojaki na rowery

Sprawy dotyczące mieszkańców obu Wspólnot
marcinn06
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 235
Rejestracja: 30 sie 2012, o 12:46

Re: Szybkie pytania i odpowiedzi

Post autor: marcinn06 »

brak jest jakichkolwiek uzgodnień odnośnie trzymania rowerów w wózkowni. Myślę, że jeżeli ktoś ma przy swoim miejscu garażowym odpowiednio dużą wnękę to postawienie w niej roweru skutera motocykla nie stanowi problemu, gdyż nikomu to nie przeszkadza. Ja sam obok swojego miejsca postojowego parkuje motocykl z uwagi na właśnie taką wnękę. Jakby ktoś potrzebował postawić skuter lub inny motocykl mogę własną wnęką podzielić się. Myślę, iż dwa pojazdy tego typu zmieszczą się tam bez problemu :)
papay
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 41
Rejestracja: 24 lut 2013, o 19:01

Re: Szybkie pytania i odpowiedzi

Post autor: papay »

Mam wrazenie ze troche stwarzamy sztuczne problemy. Nie mam dzieci a rower trzymam w mieszkaniu i tak naprawde nie przeszkadzaja mi wozki na korytarzu, ani rowery w wozkowni, czy zielony rowerek na patio, albo rozowy na balkonie... ludzie troche wiecej zrozuminia i wzajemniej akceptacji!!!
Kris
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1208
Rejestracja: 20 sie 2013, o 20:26
Budynek: 53D

Re: Szybkie pytania i odpowiedzi

Post autor: Kris »

papay pisze: albo rozowy na balkonie
To akurat jest zależne od pory... jeśli ktoś Ci wydziera się (rozmawia) o 2 w nocy na balkonie i nie możesz spać, to wybacz, ale tak być nie może...
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Re: Szybkie pytania i odpowiedzi

Post autor: osverdis.pl »

Nie sądziłem, że różowy jest krzykliwy sensu stricto ;).
Marinna
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 131
Rejestracja: 24 maja 2013, o 10:13

Re: Szybkie pytania i odpowiedzi

Post autor: Marinna »

sensu stricto nie, ale sensu largo już tak :)

Swoją drogą, przy zakupie mieszkania Pani reklamowała że obecna wózkownia to "wózkownia - rowerownia" więc nie dziwmy się, że wiele osób trzyma tu rowery, a wózki stoją na korytarzach. Zresztą chyba wózek na korytarzu mniej przeszkadza niz rower na korytarzu.
and
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 423
Rejestracja: 21 cze 2012, o 18:22
Budynek: 53B

Re: Szybkie pytania i odpowiedzi

Post autor: and »

Pani jak to pracowniczka biura sprzedaży mówiła co ktoś chciał usłyszeć :)
Marinna pisze:sensu stricto nie, ale sensu largo już tak :)

Swoją drogą, przy zakupie mieszkania Pani reklamowała że obecna wózkownia to "wózkownia - rowerownia" więc nie dziwmy się, że wiele osób trzyma tu rowery, a wózki stoją na korytarzach. Zresztą chyba wózek na korytarzu mniej przeszkadza niz rower na korytarzu.
Marinna
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 131
Rejestracja: 24 maja 2013, o 10:13

Re: Szybkie pytania i odpowiedzi

Post autor: Marinna »

Konkordat pisze:
2. Czy w naszej wózkownio.rowerowni w E są uchwyty do przypięcia roweru?
W moim bloku nie tylko nie ma uchwytów, ale przede wszystkim nie ma miejsca na mój rower :)
Kris
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1208
Rejestracja: 20 sie 2013, o 20:26
Budynek: 53D

Re: Szybkie pytania i odpowiedzi

Post autor: Kris »

... poza tym, czytałem już głosy przeciwników trzymania rowerów w wózkowni... :shock:
Konkordat
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 592
Rejestracja: 12 cze 2013, o 23:25
Budynek: 53D

Re: Szybkie pytania i odpowiedzi

Post autor: Konkordat »

prawdę mówiąc to nawet nie wiem jak dostać się do E żeby zobaczyć wózkownio-rowerownię, klucz mam, ale domofon zamknięty i na chipa nie reaguje

co do sprzeciwu - jak kupowałem mieszkanie mowa była o tym że jest pomieszczenie na rowery i wózki :|

eee lipa z takimi częściami wspólnymi

może warto kupić w kilka osób miejsce garażowe i pseudo komórki lokatorskie zrobić ...
Wola
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 60
Rejestracja: 27 paź 2012, o 23:01

Re: Szybkie pytania i odpowiedzi

Post autor: Wola »

Kurczę to jest jednak część wspólna, za którą każdy zapłacił kupując mieszkanie. Dlatego uważam ze powinna być możliwość trzymania i rowerów i wózków. A co z mieszkańcami, którzy dzieci nie mają? Nigdy nie będą mogli skorzystać z części wspólnej za którą zapłacili? To nie jest fair.
ODPOWIEDZ