Antena zbiorcza, dostawcy Internetu / kablówki

Sprawy dotyczące mieszkańców obu Wspólnot
Andrew
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 256
Rejestracja: 18 gru 2013, o 22:41

Re: oferta Supermedia

Post autor: Andrew »

UPC traktuje klientow jak smieci i ma najdrozsza oferte + zalosne dekodery - odradzam.
Co do Supermedia, czesto nie dotrzymuja predkosci internetu a TV rzadko, ale czasami potrafi sie przyciac. Za to dekoder jest bardzo szybki i daje mozliwosc nagrywania na pendrivea. Router w pakiecie jest sredniej jakosci jezeli chodzi o zasieg sygnalu. To by bylo na tyle, jezeli chodzi o moje spostrzezenia.
Nod
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 141
Rejestracja: 29 paź 2014, o 07:56
Budynek: 53E

Re: oferta Supermedia

Post autor: Nod »

Jednak zamowilem upc. Co smieszne - do Supermedia nie moglem sie dodzwonic. Jak nie mozna sie dodzwonic do dzialu sprzedazy to zbyt dobrze to nie wrozy :| Rzeczywiscie upc ma najdrozej ale znajomi nie narzekaja na stabilnosc internetu. A po latach z Play Online uwierzcie ze najbardziej w necie ceni sie stabilnosc ;-)
rav
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 40
Rejestracja: 28 sty 2014, o 00:05

Re: oferta Supermedia

Post autor: rav »

Ja zdecydowałem się na supermedia i nie żałuję. Transfer jest stabilny. Przez 2 miesiące nie miałem żadnych problemów.
Pozdrawiam
Kris
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1208
Rejestracja: 20 sie 2013, o 20:26
Budynek: 53D

Re: oferta Supermedia

Post autor: Kris »

Może i ma najdroższą (UPC), ale także ilość kanałów jest odpowiednia... a po latach da się w miarę przyzwoity rabat 'wynegocjować'... mnie wychodzi 119PLN za najwyższy pakiet TV MAX HD i internet 60Mbps + WiFi... więc nie jest tak źle...
dudek
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 145
Rejestracja: 15 paź 2012, o 16:54
Budynek: 53

Re: oferta Supermedia

Post autor: dudek »

A ma ktoś może Vectrę?
Na telewizji mi w ogóle nie zależy, ale internet ma być stabilny. A 100 mbit za 55 zł miesięcznie jest ofertą dość kuszącą.
marcinn06
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 235
Rejestracja: 30 sie 2012, o 12:46

Re: oferta Supermedia

Post autor: marcinn06 »

Vectra ma kiepski router i do tego ty jako Klient nie masz do niego dostępu. Chcesz coś zmienić czekasz na łaskawą reakcję konsultanta Vectry.
Kris
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1208
Rejestracja: 20 sie 2013, o 20:26
Budynek: 53D

Re: oferta Supermedia

Post autor: Kris »

Mała poprawka... w cenie, któą podałem, mam 100Mbps... :)
Nod
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 141
Rejestracja: 29 paź 2014, o 07:56
Budynek: 53E

Re: oferta Supermedia

Post autor: Nod »

Internet UPC zainstalowany jest po kablu telewizyjnym... Ktos to moze mi logicznie wytlumaczyc?:D Po co w takim razie sa skretki rozprowadzone pieknie do kazdego pokoju? Wychodzi na to, ze router musze miec w najmniejszym pokoju (bo w najwiekszym jest podlaczony TV, a w sypialni nie dogodnego miejsca na postawienie routera) co w dluzszej perspektywie zupelnie mi sie nie podoba :/
Kris
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1208
Rejestracja: 20 sie 2013, o 20:26
Budynek: 53D

Re: oferta Supermedia

Post autor: Kris »

Nod, tylko po to, żeby mieć internet po kablu w każdym pokoju. Ale jak Ci wystarczy WiFi, to nie musisz. Poza tym i tak warto wciągnąć te kable raz jeszcze aby nie mieć podzielonego kabla...
Konkordat
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 592
Rejestracja: 12 cze 2013, o 23:25
Budynek: 53D

Re: oferta Supermedia

Post autor: Konkordat »

Ja mam.

60 Mbit/s

Od 1,5 roku dwie awarie - przełączniki w naszych garażach.. Naprawa dość szybka. Kontakt z Pomocą techniczną - dobry - jak nie mogą odebrać to oddzwaniają. Łącze stabilne.

Za te pieniądze nie narzekam.
ODPOWIEDZ