Niania, opiekunka dla dziecka - szukam, polecam, odradzam

Sprawy dotyczące mieszkańców obu Wspólnot
JKP
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 37
Rejestracja: 12 wrz 2012, o 12:03

Niania, opiekunka dla dziecka - szukam, polecam, odradzam

Post autor: JKP »

Jesteśmy rodzicami rocznego dziecka i poszukujemy rodziców, którzy byliby zainteresowani zatrudnieniem wspólnej niani dla dwojga maluchów. Chcielibyśmy, żeby nasz malec miał szansę integrować się z rówieśnikami. Zainteresowanych proszę o kontakt.
Joanna, tel 506 545 616
jjpukaluk
Posty: 1
Rejestracja: 6 paź 2014, o 20:24

Wspaniała Niania szuka pracy

Post autor: jjpukaluk »

Witam Wszystkich !

Bardzo solidna i odpowiedzialna osoba, wcześniej niania naszych dzieci (zajmowała się nimi przez 6 lat !), poszukuje zajęcia.

Osoby zainteresowane proszone o kontakt bezpośrednio z Panią Fredą, tel.: 881 562 909.

Pozdrawiam,

Jacek Pukaluk
vedder
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 234
Rejestracja: 27 cze 2013, o 11:02
Budynek: 53

Fantastyczna Niania na pół etatu

Post autor: vedder »

dzień dobry

Pani Hanna opiekowała się moją córką przez prawie 7 lat od kiedy córka poszła do przedszkola, aż do 3 klasy szkoły podstawowej.

Odbierała córkę z przedszkola/szkoły, przygotowywała jedzenie, wymyślała zabawy (bardziej w tym początkowym okresie) oraz pomagała córce przy odrabianiu lekcji (to w tym późniejszym okresie). Jeździły też razem na zajęcia pozalekcyjne w różne miejsca w Warszawie.
Chociaż pani Hanna pracowała teoretycznie na pół etatu zawsze była gotowa zostać cały dzień z córką, kiedy ta była chora lub zostać dłużej kiedy nie mogłem wrócić z pracy o normalnej godzinie. Nigdy nie było z tym najmniejszych problemów.

Pani Hanna to absolutna siła spokoju z fantastycznym podejściem do dzieci. Punktualna, sumienna, cierpliwa. Miałem do niej pełne zaufanie. Pani Hanna jest osobą wykształconą, zna język angielski.
Przez te 7 lat stała się częścią naszej rodziny. I pewnie gdyby nie najwyższy czas, żeby córka stała się bardziej samodzielna to nasza współpraca trwałaby dalej.

Pani Hanna szuka w tej chwili pracy w podobnym wymiarze jak opisałem powyżej. Odbierze dziecko z przedszkola/szkoły, spędzi z nim/nią czas do przyjścia rodziców, przygotuje jedzenie, zawiezie na zajęcia poza szkołą, Gorąco polecam ją jako opiekunkę dla Waszych dzieci. Naprawdę warto.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej proszę o kontakt ze mną (tel 602 20 62 80)
Bezpośredni telefon do Pani Hanny to 696 55 15 03

Tomek
pietrucha
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2013, o 21:56

Niania poszukiwana

Post autor: pietrucha »

Może ktoś z Was ma do polecenia nianie na pełen etat? Niania potrzebna od maja/czerwca - termin do potwierdzenia z nianią, jestem w tej kwestii elastyczna i kogoś sprawdzonego mogę wziąć nawet już teraz. Będę wdzięczna za namiary.
Wola
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 60
Rejestracja: 27 paź 2012, o 23:01

Poszukiwana NIANIA

Post autor: Wola »

Poszukujemy niani która mogłaby raz w tygodniu zająć się 10 miesięcznym dzieckiem na około 2-3 godziny. Dodatkowo czasem wieczorami.
Może macie sprawdzoną "dorywczą" nianię którą moglibyście polecić?
Justyna
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 6
Rejestracja: 24 wrz 2015, o 14:11

Niania szuka pracy.

Post autor: Justyna »

Szanowni mieszkańcy,
może któryś z Was potrzebuje niani od 8.30 do 14.00? Znam rewelacyjną, młodą, energiczną dziewczynę, która mieszka w dodatku na przeciwko naszego osiedla i która poszukuje pracy. Popołudniami zatrudniona jest już na stałe od wielu lat u innej rodziny, ale jako, że tamte dzieci chodzą już do szkoły, to ma wolne w ciągu dnia.
Jakby ktoś był zainteresowany, to proszę o kontakt (tel. 507118257)

Pozdrawiam,
Justyna

PS Z tego co wiem, ma też wolne wieczory, jakby ktoś z Państwa chciał gdzieś wyjść.
ombert
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 42
Rejestracja: 20 sty 2013, o 09:40

niania poszukiwana

Post autor: ombert »

witajcie,

poszukuję niani dla rocznej córki, od sierpnia. praca ~9h dziennie od 8mej do 17tej + ewentualne odbieranie starszej córki z przedszkola. będę wdzięczny za polecenia w wiadomości prywatnej.

pozdrawiam
mgnaciuk
Posty: 1
Rejestracja: 4 paź 2019, o 10:58

Niania poszukiwana

Post autor: mgnaciuk »

Cześć, poszukuję niani dla rocznego synka od 1.12.2019.
Czy ktoś ma godną polecenia opiekunkę z doświadczeniem w opiece nad dziećmi? Proszę o kontakt przez wiadomość prywatną.

Pozdrawiam
Marta
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Re: Niania, opiekunka dla dziecka - szukam, polecam, odradzam

Post autor: osverdis.pl »

Połączyłem wszystkie wątki dotyczące opiekunek / niań, bo temat co jakiś czas się powtarza.

(@mgnaciuk, Twój post też)
Kris
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1208
Rejestracja: 20 sie 2013, o 20:26
Budynek: 53D

Re: Niania, opiekunka dla dziecka - szukam, polecam, odradzam

Post autor: Kris »

Sąsiedzi

Zastanawiam się nad zatrudnieniem niani dla swojego syna. Jeszcze nie wiem w jakim wymiarze godzinowym i czy bardziej okazjonalnie, bo chcę aby chodził do żłobka i miał kontakt z dziećmi, czy permanentnie, jeśli będzie chorował tak jak przez ostatnie dwa miesiące...

A może ktoś z Was też szuka i możnaby wynająć wspólnie, aby dzieciaki się integrowały? To byłby najlepszy pomysł...

Macie kogoś godnego polecenia i sprawdzonego?
ODPOWIEDZ