Windy

Tutaj zgłaszamy i opisujemy wszelkie usterki zauważone na terenie osiedla.
papay
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 41
Rejestracja: 24 lut 2013, o 19:01

Re: Windy

Post autor: papay »

To moze zainstalujmy tez kamery u nas w mieszkaniach tak na wszelki wypadek...
Kris
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1208
Rejestracja: 20 sie 2013, o 20:26
Budynek: 53D

Re: Windy

Post autor: Kris »

Nie... obywatele... 'sorry, takich mamy obywateli' :(
Konkordat
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 592
Rejestracja: 12 cze 2013, o 23:25
Budynek: 53D

Re: Windy

Post autor: Konkordat »

i na korytarzach też wskazane, tu gdzie mieszkam teraz blok jest cały monitorowany, b. się sprawdza
tom
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 141
Rejestracja: 10 paź 2012, o 22:35
Budynek: 53B

Re: Windy

Post autor: tom »

Big Brother miał nieźle pomysły można by conieco zaczerpnąć
Kris
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1208
Rejestracja: 20 sie 2013, o 20:26
Budynek: 53D

Re: Windy

Post autor: Kris »

Tylko musiałaby to być opcja stałego nagrywania... nie obserwacji, bo już i tak mają tych ekraników wiele do obserwowania... moim zdaniem kluczowe to zacząć od garaży...
Konkordat
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 592
Rejestracja: 12 cze 2013, o 23:25
Budynek: 53D

Re: Windy

Post autor: Konkordat »

tylko z nagrywaniem, co najmniej 7 dni
ombert
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 42
Rejestracja: 20 sty 2013, o 09:40

Re: Windy

Post autor: ombert »

rdx123 pisze:Pewnie ktos się zabarykadował albo - jak ja - został zablokowany kilka mc. temu (nie z mojej winy) na 1 godz. we windzie. Natomiast z autopsji wiem, że system alarmu "przytrzymać 20s" DZIAŁA! :)
W każdym razie żyję, ale pierwszy raz w życiu krzyczałem RATUNKU- niesamowite uczucie, przeżycie, doswiadczenie, niczym o
ja też miałem przyjemność zaciąć się w windzie w środku nocy jakieś 1,5 miesiąca temu i rzeczywiście system alarmu działa jak należy :) najgorsze jednak jest to, że miało to miejsce bezpośrednio po dorocznym przeglądzie wind...
abel
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 164
Rejestracja: 4 gru 2012, o 18:41

Re: Windy

Post autor: abel »

Co się dzieje z tą windą w bloku B, która utrudnia nam życie z małymi dziećmi? To schodzenie po stromych schodach z 0 na -1 jest całkiem niebezpieczne, tym bardziej jak ma się do przetransportowania siebie, dziecko i torby. Martwi mnie czas usuwania tej usterki, o ile w ogóle jest usuwana... hm.
sp00ky
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 141
Rejestracja: 16 paź 2012, o 21:44

Re: Windy

Post autor: sp00ky »

mi rednet nie zechciał odpowiedzieć na maila kiedy usuną tę usterkę... To już miesiąc trwa :(
vedder
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 234
Rejestracja: 27 cze 2013, o 11:02
Budynek: 53

Re: Przygotowanie do zebrania wspólnoty 24 marca 2014, 18:00

Post autor: vedder »

i jeszcze kwestia psujących się wind (a raczej resetujących się po zaniku zasilania)
wczoraj po kilkuminutowym braku prądu w budynku 53 (nie wiem czy w innych też tak było) winda znowu nie działała. Mimo zgłoszenia tego faktu przez Ochrone do konserwatora win o 15.15 nadal nie działa (i dymałem z wózkiem po schodach :-)
mamy z KONE jakąś umowe serwisową wymagającą od nich reakcji w określonym czasie na awarię?
ODPOWIEDZ