FAQ - odbiory mieszkań w pytaniach i odpowiedziach

Dział dla osób, które kupiły mieszkania w blokach 53-53D.
zieloni
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 124
Rejestracja: 29 paź 2013, o 13:57
Budynek: 53D

Re: FAQ - odbiory mieszkań w pytaniach i odpowiedziach

Post autor: zieloni »

Witam,
czy ktoś zgłaszał usterkę w budynku D (po zalaniu wodą z kaloryfera)? Mam na myśli szafę naprzeciwko drzwi wejściowych, która na dole jest chyba jeszcze mokra, a jesli nie to na pewno straciła kolor i sama płyta spuchła.
Kris
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1208
Rejestracja: 20 sie 2013, o 20:26
Budynek: 53D

Re: FAQ - odbiory mieszkań w pytaniach i odpowiedziach

Post autor: Kris »

zieloni, zgłaszałem to RedNetowi... wiedzą o awarii (problemem był nieszczelny grzejnik)... co do płyt, mam nadzieję, że poprawią... to samo zgłaszałem problem z zacinającymi się drzwiami windy... chyba już jest okej... chyba, bo żadnej odpowiedzi z RedNetu nie dostałem na te, jak i inne pytania (np. o czynsz)... trochę nie tak...

Jednakże, mając na uwadze opieszałość, byłoby fajnie jakbyś jeszcze do nich przedzwonił jak masz czas... i powiedział im o tym... te płyty napuchły także przy skrzynce pocztowej... to wszystko jest do wymiany...
zieloni
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 124
Rejestracja: 29 paź 2013, o 13:57
Budynek: 53D

Re: FAQ - odbiory mieszkań w pytaniach i odpowiedziach

Post autor: zieloni »

będę składać informację o usterce w naszym mieszkaniu to zgłoszę przy okazji to na klatce. Jeśli chodzi o grzejniki to nasz fachowiec zauważył, że w łazience był zakręcony chyba ręcznie bo mało brakowało a po prostu by się z niego lało. Rada dla tych, którzy jeszcze nie weszli z remontem - sprawdźcie to u siebie, żeby nie zalać sąsiadów i siebie przy okazji:)
Kris
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1208
Rejestracja: 20 sie 2013, o 20:26
Budynek: 53D

Re: FAQ - odbiory mieszkań w pytaniach i odpowiedziach

Post autor: Kris »

zieloni, ja już dzwoniłem do p. Patryka Borelowskiego. O wszystkim wiedzą i nowe elementy są już zamówione...
zieloni
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 124
Rejestracja: 29 paź 2013, o 13:57
Budynek: 53D

Re: FAQ - odbiory mieszkań w pytaniach i odpowiedziach

Post autor: zieloni »

oki! to ja nic nie zgłaszam
Kris
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1208
Rejestracja: 20 sie 2013, o 20:26
Budynek: 53D

Re: FAQ - odbiory mieszkań w pytaniach i odpowiedziach

Post autor: Kris »

Oki :)
Rozalia
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 11
Rejestracja: 17 lut 2014, o 17:41
Budynek: 53D

Re: FAQ - odbiory mieszkań w pytaniach i odpowiedziach

Post autor: Rozalia »

wiadomo już coś o czynszu w budynkach D i E? w umowie przedsprzedaży jest wspomniane, że ma być on płacony od momentu odbioru kluczy ale nikt się jeszcze o niego od nas nie upomina ... :-) wiecie coś w tym temacie?
kiwdul
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 193
Rejestracja: 15 sie 2013, o 20:56
Budynek: 53C

Re: FAQ - odbiory mieszkań w pytaniach i odpowiedziach

Post autor: kiwdul »

W regulaminie osiedla jest napisane że jak administrator nie poinformuje o wysokości czynszu dla danego lokalu przez pierwsze dwa tygodnie od odbioru kluczy to taki lokal nie musi nic płacić przez 12 miesięcy a potem znowu administrator ma dwutygodniowe okienko na poinformowanie itd. :-)
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Re: FAQ - odbiory mieszkań w pytaniach i odpowiedziach

Post autor: osverdis.pl »

A jaki adres podaliście Ronsonowi do korespondencji? Może faktury czekają pod starym adresem.
Kris
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1208
Rejestracja: 20 sie 2013, o 20:26
Budynek: 53D

Re: FAQ - odbiory mieszkań w pytaniach i odpowiedziach

Post autor: Kris »

kiwdul pisze:W regulaminie osiedla jest napisane że jak administrator nie poinformuje o wysokości czynszu dla danego lokalu przez pierwsze dwa tygodnie od odbioru kluczy to taki lokal nie musi nic płacić przez 12 miesięcy a potem znowu administrator ma dwutygodniowe okienko na poinformowanie itd. :-)
Dobry żart :)
ODPOWIEDZ