Windy

Sprawy dotyczące mieszkańców obu Wspólnot
Andrzej
Posty: 6
Rejestracja: 12 mar 2013, o 15:13

Windy

Post autor: Andrzej »

Może poprosimy o zdjęcie tych paskudnych płyt zabezpieczających windy.
Przy okazji...
WSZYSTKIM LOKATOROM ŻYCZYMY ZDROWYCH< WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU !!!
kiwdul
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 193
Rejestracja: 15 sie 2013, o 20:56
Budynek: 53C

Re: Windy

Post autor: kiwdul »

W moim obecnym bloku zdjęli za szybko paskudne płyty zabezpieczające i teraz winda wygląda na stałe paskudnie, bo w trakcie urządzania lokatorzy + ekipy remontowe poniszczyli wszystko co się dało. Moim zdaniem taka obudowa windy powinna zostać co najmniej rok czasu, albo krócej jeśli się wszystkie mieszkania w pionie zdążą urządzić.
Konkordat
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 592
Rejestracja: 12 cze 2013, o 23:25
Budynek: 53D

Re: Windy

Post autor: Konkordat »

Rok to jest minimum, i tak jest to praktykowane :)
Pawelek
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 68
Rejestracja: 6 lis 2012, o 19:45
Budynek: 53C

Re: Windy

Post autor: Pawelek »

Sądzę, że wypowiedź Andrzeja dotyczy bloków z I Etapu a nie właśnie oddawanych.

Z tego co widzę w sprawozdaniu to temat został poruszony na zebraniu i chyba wzbudził zainteresowanie, skoro "liczny" ;)
Propozycja jednego z zebranych o zdjęcie zabudowy w windach - liczny sprzeciw zebranych wobec przedstawionych argumentów.
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Re: Windy

Post autor: osverdis.pl »

Wg mnie temat powinien być rozpatrywany w każdej klatce osobno. Najlepiej by było gdyby ktoś z administracji przeszedł się po mieszkaniach i dowiedział, czy ktoś będzie jeszcze transportował coś dużego, czy skończyły się remonty, itd.
Konkordat
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 592
Rejestracja: 12 cze 2013, o 23:25
Budynek: 53D

Re: Windy

Post autor: Konkordat »

osverdis.pl pisze:Najlepiej by było gdyby ktoś z administracji przeszedł się po mieszkaniach

A-ha już to widzę :lol:
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Re: Windy

Post autor: osverdis.pl »

Konkordat, zarządca to nie jest nasz namiestnik, tylko nasz pracownik. RedNet w ostatnim czasie jest całkiem skory do współpracy, więc bym się tak negatywnie nie nastawiał. A jeżeli okaże się, że nie mam racji, to patrz pierwsze zdanie - pracownika zawsze można zmienić. Mój postulat dotyczący wind jest chyba dość rozsądny - co da ustalenie "na sztywno" np. zdjęcia osłon po roku, skoro w jednej klatce wszyscy mogą być dawno wprowadzeni już po 6 miesiącach, a w innej połowa mieszkań po 12 może stać pusta? Wreszcie, nie ma tych klatek/mieszkań aż tyle, żeby robić z tego jakiś wielki problem. Tak mi się wydaje.
Konkordat
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 592
Rejestracja: 12 cze 2013, o 23:25
Budynek: 53D

Re: Windy

Post autor: Konkordat »

osverdis.pl w 100% popieram i się zgadzam

i mam nadzieję, że mój sceptycyzm jest przesadzony

Będzie dobrze! tylko musimy mówić wspólnym, silnym, głosem :)
Pawelek
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 68
Rejestracja: 6 lis 2012, o 19:45
Budynek: 53C

Re: Windy

Post autor: Pawelek »

Ale zarządcy to chyba wszystko jedno, czy osłony mają być zdjęte czy nie. Za wszystko (zdjęcie osłon czy ew. naprawy późniejszych uszkodzeń) i tak zapłaci ostatecznie wspólnota. A aktualna estetyka to chyba już najmniej mu przeszkadza, więc w interesie zainteresowanych będzie chyba rozeznanie się w temacie, policzenie i wystąpienie z odpowiednim wnioskiem. Oczywiście byłoby miło (znaczy powinno tak być), gdyby zarządca aktywnie to wspierał.
Justa
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 423
Rejestracja: 17 gru 2012, o 19:24

Re: Windy

Post autor: Justa »

A może łatwiej nas Mieszkańców zmobilizować do deklaracji i podpisu jak u Ochrony zostanie udostępniona lista z deklaracją o zakończonym remoncie? W końcu daleko do ochrony nie mamy, a wycieczki pracownika RedNetu będą utrudnione, bo może nie wszyscy będą akurat w domu.

Listę można podzielić na blok i klatkę i jasne będzie jak wygląda status remontu i czy zdjęcie zabezpieczenia wind ma sens czy nie.
Pozdrawiam

Justa
ODPOWIEDZ