Windy

Sprawy dotyczące mieszkańców obu Wspólnot
dudek
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 145
Rejestracja: 15 paź 2012, o 16:54
Budynek: 53

Re: Windy

Post autor: dudek »

Zdjęli :)
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Re: Windy

Post autor: osverdis.pl »

Jak słusznie zauważył moon, ktoś pomazał długopisem lustro w windzie w budynku 53A. Nie wierzę żeby taki kretyn był wśród mieszkańców. Chętnie bym z artystą porozmawiał i pokazał mu nasz osiedlowy "słag" (jeżeli jakimś cudem to czytasz, matole, to pisze się "swag").

Mam nadzieję, że atrament zejdzie (chociaż mogą być zarysowania), ale może warto jednak pomyśleć o monitoringu w windach? Chodzi mi po głowie, że remont jednej solidnie zniszczonej może być o wiele droższy niż kamery we wszystkich windach na osiedlu.
Skydiver
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 204
Rejestracja: 4 cze 2013, o 21:05

Re: Windy

Post autor: Skydiver »

Kamery w windach proponowałem już jakiś czas temu, kontaktowałem się nawet w tej sprawie z IM, problem w tym że przy zakładaniu monitoringu będzie trzeba zrobić dziury w windzie, a to spowoduje utratę gwarancji. Zdecydowanie warto to zrobić po okresie gwarancyjnym bo części wind są wyjątkowo drogie.
marcinn06
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 235
Rejestracja: 30 sie 2012, o 12:46

Re: Windy

Post autor: marcinn06 »

czy w przypadku zlecenia montażu kamer firmie odpowiedzialnej za montaż windy i jej serwis także tracilibyśmy gwarancję?
Skydiver
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 204
Rejestracja: 4 cze 2013, o 21:05

Re: Windy

Post autor: Skydiver »

marcinn06 pisze:czy w przypadku zlecenia montażu kamer firmie odpowiedzialnej za montaż windy i jej serwis także tracilibyśmy gwarancję?
Nie, ale w tedy podobno jest dużo drożej, przynajmniej u jednego z producentów.
and
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 423
Rejestracja: 21 cze 2012, o 18:22
Budynek: 53B

Re: Windy

Post autor: and »

Gwarancja nie kończy się niebawem?
Wola
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 60
Rejestracja: 27 paź 2012, o 23:01

Re: Windy

Post autor: Wola »

Mam pytanie do mieszkańców klatek, gdzie zostały sunięte osłony w windach. Czy podstawą było zebranie wszystkich podpisów?
Ja nie mogę już patrzeć na osłony w naszej klatce, a administracja zakrywa się tym, ze muszą wyrazić zgodę wszyscy mieszkańcy. Dla mnie to abstrakcja, bo w ten spoób to osłony bedą jeszcze kilka lat. Jak było w Waszych klatkach?
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Re: Windy

Post autor: osverdis.pl »

Nie było kompletu, wiem, bo osobiście chodziłem po mieszkaniach zbierając podpisy. Musisz przycisnąć IM, to zdejmą.
katja
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 130
Rejestracja: 17 sty 2013, o 15:24

Re: Windy

Post autor: katja »

osverdis.pl pisze:Nie było kompletu, wiem, bo osobiście chodziłem po mieszkaniach zbierając podpisy. Musisz przycisnąć IM, to zdejmą.
Dokładnie, u mnie w klatce (bud. 53) również brakowało 1 lub 2 podpisów i administracja upierała się, ze wszyscy muszą się podpisać. Zapytałam dlaczego zatem w przypadku uchwał czy innych spraw wymagana jest jedynie większość, a nie komplet podpisów + podałam kilka innych argumentów i wtedy otrzymałam informację, że za 2 dni osłony zostaną zdjete - i tak tez się stało.
Zatem zebranie kompletów podpisów w tej sprawie jest tylko samowolką administracji, a nie standardowym postępowaniem.
KubaS
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 5
Rejestracja: 30 lis 2015, o 17:53

53F - obudowa ochronna windy

Post autor: KubaS »

Witam Szanownych Sąsiadów ;)

Czy ktoś może ma informacje, kiedy jest planowane zdjęcie tych brzydkich ochronnych płyt z masą ogłoszeń z naszej windy ? Myślę, że już najgorsze prace z ciężkim sprzętem i ekipami budowlanymi za nami, więc moim zdaniem można to już usunąć - nie wiem jak Wy się na to zaopatrujecie ? ;)


Ewentualnie kto za to odpowiada lub gdzie mogę zwrócić się z takim zapytaniem ;)
ODPOWIEDZ