Wentylacja - zmiany

Dział dla osób, które kupiły mieszkania w blokach 53-53D.
Marinna
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 131
Rejestracja: 24 maja 2013, o 10:13

Wentylacja - zmiany

Post autor: Marinna »

Czy ktoś z Państwa robił zmiany w systemie wentylacyjnym ??
muszę opuścić sufit w kuchni,, co wiąże się z przeniesieniem kratki wentylacyjnej. czy stosowaliście Państwo podobne zmiany ? na co zwrócic uwage ? co na to Ronson ?
vellamo
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 85
Rejestracja: 17 lut 2013, o 12:20

Re: Wentylacja - zmiany

Post autor: vellamo »

Kratek nie powinno się ruszać. My przez modyfikacje sąsiadów nie mieliśmy w ogóle wentylacji (mieszkamy na parterze). Było to bardzo problematyczne, od nadmiaru wilgoci w mieszkaniu wypaczyły nam się drzwi do łazienki.

Chyba najlepiej skontaktować się w tej sprawie z Administracją :)

Jeszcze jedno, uprzedzając :) Dla mnie to też jest słabe, że jesteśmy wszyscy od siebie uzależnieni.
malin
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 61
Rejestracja: 6 sie 2013, o 14:21
Budynek: 53

Re: Wentylacja - zmiany

Post autor: malin »

Marinna pisze:Czy ktoś z Państwa robił zmiany w systemie wentylacyjnym ??
muszę opuścić sufit w kuchni,, co wiąże się z przeniesieniem kratki wentylacyjnej. czy stosowaliście Państwo podobne zmiany ? na co zwrócic uwage ? co na to Ronson ?

My robiliśmy, generalnie ze względu na gwarancję wykonawcy nie można samemu robić żadnych zmian. Pozostaje wykonanie zmian przez wykonawcę, tak że później nie marudzili przy jakichś problemach i tak żeby nie narobić kłopotów innym mieszkańcom.
Kontakt do wykonawcy Przemysław Piątek 691 980 780

Pozdr
Marcin

Ps. brzmi jak reklama, ale nie jestem związany w żaden sposób z tą firmą
tom
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 141
Rejestracja: 10 paź 2012, o 22:35
Budynek: 53B

Re: Wentylacja - zmiany

Post autor: tom »

Zgadzam się w 1000 procentach. Ruszenie tego cuda wentylacyjnego wiaze sie z potencjalnymi konsekwencjami. U mnie wentylacja wwiewa powietrze ...
Jak bedzie trzeba pojde do sadu aby przywrocic stan normalny. To oznacza cofniecie zmian w czesciach wspolnych.
ODPOWIEDZ