Wywietrzniki...

Tutaj zgłaszamy i opisujemy wszelkie usterki zauważone na terenie osiedla.
Justa
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 423
Rejestracja: 17 gru 2012, o 19:24

Wywietrzniki...

Post autor: Justa »

Czy u Was przechodzi zimno przez wywietrzniki? Chodzi mi o te białe wywietrzniki montowane na ścianach w pokoju.

W jednym pomieszczeniu, które nie jest ciągle ogrzewane czuję przenikliwe zimno pomimo zamknięcia wywietrzników. Przy porywach wiatru czuję powiew jakby rozszczelnione było okno :roll:
W salonie z kuchnią sytuacja jest podobna, zauważalny jest ruch firanki przy oknie. O ile w salonie nie za bardzo przeszkadza mi ta wentylacja, o tyle ten mniejszy pokój przy niskich temperaturach jest wyziębiony.
Pozdrawiam

Justa
kiwdul
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 193
Rejestracja: 15 sie 2013, o 20:56
Budynek: 53C

Re: Wywietrzniki...

Post autor: kiwdul »

(Jeszcze) Nie wiem jakie są wywietrzniki w Verdisie ale w obecnym mieszkaniu muszę wywietrzniki nad oknem zaklejać na zimę :-)
tom
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 141
Rejestracja: 10 paź 2012, o 22:35
Budynek: 53B

Re: Wywietrzniki...

Post autor: tom »

To tu sie duzo nie zmieni. Ja zamiast zaklejac wlizylem wate od strony zewnetrznej. Nadal jest lekki przewiew ale nie dmucha zimnym powietrzem.
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Re: Wywietrzniki...

Post autor: osverdis.pl »

Ciekawe, ja nie zauważyłem żeby z wywietrznikami było coś nie tak. Jak przyłożę do nich rękę, to czuję delikatny podmuch, ale taka jest chyba idea tego urządzenia?:) W każdym razie w mieszkaniu jest ciepło.
podspodem
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 299
Rejestracja: 28 maja 2013, o 01:41
Budynek: 53D

Re: Wywietrzniki...

Post autor: podspodem »

Warto uważać z tym pakowaniem czegokolwiek do środka, bo można uszkodzić taśmę poliamidową, która reguluje przepływ powietrza.
Marcin Smolarek
53D
ODPOWIEDZ