nowe inwestycje w okolicy i remont sowińskiego

Sprawy dotyczące mieszkańców obu Wspólnot
Nod
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 141
Rejestracja: 29 paź 2014, o 07:56
Budynek: 53E

Re: nowe inwestycje w okolicy i remont sowińskiego

Post autor: Nod »

soltys100 pisze:Najlepiej wszystko zabetonować i zrobic parkingi. Nie trzeba lisci grabic itd.
:lol: :lol: :lol: :lol:
Kris
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1208
Rejestracja: 20 sie 2013, o 20:26
Budynek: 53D

Re: nowe inwestycje w okolicy i remont sowińskiego

Post autor: Kris »

soltys100, ja tam za drzewami i ptactwem na nim przesiadującym akurat w najbliższym sąsiedztwie nie przepadam... ale... popatrz na to, że ludzie i tak parkują i tak... i robią to niewłaściwie, co powoduje dewastacje najbliższej okolicy... wolisz trochę mniej zieleni i większy utylitaryzm, czy 'zajeżdżoną' trawę, zniszczone krawężniki itd.?
kiwdul
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 193
Rejestracja: 15 sie 2013, o 20:56
Budynek: 53C

Re: nowe inwestycje w okolicy i remont sowińskiego

Post autor: kiwdul »

Ja bym odwrócił pytanie. Czy na gigantycznym osiedlu (VERDIS + LC) powinnismy robić dobrze kilkunastu kierowcom? Docelowo może uda się dodać około 10-15 miejsc parkingowych kosztem zmiany terenów zielonych/ ingerencji w chodniki. Nadal są wolne miejsca postojowe do kupienia u nas na osiedlu!!! Jest dużo miejsca do parkowania na Nakielskiej - portale o zdrowiu rekomendują 10000 kroków dziennie :-)
Kris
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1208
Rejestracja: 20 sie 2013, o 20:26
Budynek: 53D

Re: nowe inwestycje w okolicy i remont sowińskiego

Post autor: Kris »

W tym momencie, powinniśmy zrobić dobrze jedynie sobie, czyli wzywać SM do źle zaparkowanych samochodów... już za późno na zmiany, bo teraz, to wszystko pójdzie z Naszych kieszeni...
otomichal
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 65
Rejestracja: 30 sty 2014, o 10:47
Budynek: 53C

Re: nowe inwestycje w okolicy i remont sowińskiego

Post autor: otomichal »

Kris pisze:W tym momencie, powinniśmy zrobić dobrze jedynie sobie, czyli wzywać SM do źle zaparkowanych samochodów... już za późno na zmiany, bo teraz, to wszystko pójdzie z Naszych kieszeni...
zgadzam się :)
--------------
Pozdrawiam,
Michał
Floyen
Posty: 23
Rejestracja: 23 lip 2014, o 15:21
Budynek: 53

Re: nowe inwestycje w okolicy i remont sowińskiego

Post autor: Floyen »

Dzisiaj skręcając z olbrachta w Sowinskiego minęłam znak zakazu ruchu z wyłączeniem mieszkańców kilku ulic, podobny znak jest przy wjeździe na Nakielska. Czyżby próba uregulowania ruchu na naszym obszarze? A co z dojazdem dla gości - wszak oni mieszkańcami nje są...
Kris
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1208
Rejestracja: 20 sie 2013, o 20:26
Budynek: 53D

Re: nowe inwestycje w okolicy i remont sowińskiego

Post autor: Kris »

Tam jest chyba napisane, że chodzi o dojazd do posesji... więc dla gości jak najbardziej... wiele to nie da, bo to nieegzekwowalny przepis, ale lepsze to niż nic...
MCL
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 50
Rejestracja: 11 kwie 2015, o 01:58
Budynek: 53G
Lokalizacja: Warszawa

Re: nowe inwestycje w okolicy i remont sowińskiego

Post autor: MCL »

Nie rozumiem po co w ogóle je wieszali - to jest teren otwarty i każdy miał, ma i będzie mieć prawo wjechać na te ulice. Domyślam się, że ma na celu "odstraszenie" nieogarniętych kierowców, choć to dosyć kiepskie zagranie.
Drive tastefully
Kris
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1208
Rejestracja: 20 sie 2013, o 20:26
Budynek: 53D

Re: nowe inwestycje w okolicy i remont sowińskiego

Post autor: Kris »

No nie do końca, jeśli znaki stanowią inaczej... w takim razie po Górczewskiej też mogę jeździć jak mi się podoba?
Justa
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 423
Rejestracja: 17 gru 2012, o 19:24

Re: nowe inwestycje w okolicy i remont sowińskiego

Post autor: Justa »

Widzieliście wzdłuż dojazdu do naszego osiedla przy bloku na Olbrachta znaki na razie zaklejone? Chyba będą nam montowali "leżacych policjantów" :/
Pozdrawiam

Justa
ODPOWIEDZ