Tabliczki z instrukcją obsługi domofonu

Dział dla osób, które kupiły mieszkania w blokach 53-53D.
Kris
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1208
Rejestracja: 20 sie 2013, o 20:26
Budynek: 53D

Re: Tabliczki z instrukcją obsługi domofonu

Post autor: Kris »

Konkordat pisze:Dwie wspólnoty nie wykluczają jednego osiedla i wspólnego nim zarządzania.
Wykluczać nie wyklucza... ale czy jest to najbardziej optymalne rozwiązanie? Śmiem wątpić... im więcej ludzi do rządzenia, tym gorzej dla rządzonych... przy jednej wspólnocie jest problem z domówieniem się, a co dopiero przy dwóch... a niech pojawią się inne priorytety i będzie... ciekawie... ale to nie temat o wspólnotach :)
podspodem
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 299
Rejestracja: 28 maja 2013, o 01:41
Budynek: 53D

Re: Tabliczki z instrukcją obsługi domofonu

Post autor: podspodem »

osverdis.pl pisze: Myślę, że temat trzeba zgłosić do realizacji redNetowi. Nie wiem, czy mogą to zrobić w ramach zarządu zwykłego, czy potrzebna będzie uchwała, w każdym razie pieniądze powinny zostać ściągnięte razem z innymi opłatami, tak jak napisał Kris.
Tego wpisu w wątku nie zauważyłem, mój błąd. Jeśli sprawa ma być przekazana administratorowi to ok, tak jak pisałem same tabliczki popieram. Może warto zaprojektować już teraz tabliczkę w podcieniu z uwzględnieniem miejsca na dodatkowe linijki opisu dla budynków F, G, H nawet, jeśli na wykonywanej aktualnie tabliczce miałoby tam być teraz puste miejsce. Dzięki temu za parę miesięcy nie trzeba będzie wiercić w elewacji nowych dziur na większą albo drugą tabliczkę.
Marcin Smolarek
53D
Konkordat
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 592
Rejestracja: 12 cze 2013, o 23:25
Budynek: 53D

Re: Tabliczki z instrukcją obsługi domofonu

Post autor: Konkordat »

Swoją drogą, administrator widzi te wątki i mógłby się ustosunkować do problemu.
Kris
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1208
Rejestracja: 20 sie 2013, o 20:26
Budynek: 53D

Re: Tabliczki z instrukcją obsługi domofonu

Post autor: Kris »

Konkordat pisze:Swoją drogą, administrator widzi te wątki i mógłby się ustosunkować do problemu.
Warto w przypadku możliwości aneksowania umowy tudzież nowej umowy zaznaczać, że firma administrująca osiedlem, ma obowiązek poświęcić np. pół godzinny dziennie na udzielanie się w istotnych dla osiedla tematach... oczywiście stosowne ramy czasowe do uzgodnienia...
Justa
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 423
Rejestracja: 17 gru 2012, o 19:24

Re: Tabliczki z instrukcją obsługi domofonu

Post autor: Justa »

Pomysł fajny, ale wymaga doprecyzowania zawłasza w kwestii "istotnych dla osiedla tematach". Nie dla kazdego istotny temat oznacza to samo ;)
Pozdrawiam

Justa
Konkordat
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 592
Rejestracja: 12 cze 2013, o 23:25
Budynek: 53D

Re: Tabliczki z instrukcją obsługi domofonu

Post autor: Konkordat »

administrator zawsze może wykazać się "myśleniem" i sam podjąć decyzję, czy w danym temacie może zaistnieć czy nie
Kris
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1208
Rejestracja: 20 sie 2013, o 20:26
Budynek: 53D

Re: Tabliczki z instrukcją obsługi domofonu

Post autor: Kris »

Justa, dokładnie tak :)
pawelk
Posty: 9
Rejestracja: 29 sty 2013, o 20:08

Re: Tabliczki z instrukcją obsługi domofonu

Post autor: pawelk »

Pomysł bardzo dobry, popieram. Daj proszę znać jaki wymiar tabliczek planujesz. Moim zdaniem tabliczki do wiatrołapu mogłyby być umieszczone w orientacji poziomej i jeżeli jej wymiar to A4 to można zastanowić się nad powiększeniem czcionki.
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Re: Tabliczki z instrukcją obsługi domofonu

Post autor: osverdis.pl »

W klatce nr 1 w budynku 53A ktoś odkręcił tabliczkę, pomazał od tyłu długopisem i ponownie, niechlujnie, przykręcił.
Zgłosiłem to ochronie wczoraj ok. 21:00, mieli wytrzeć. Dzisiaj widzę, że wytarli, ale ktoś zdążył już tabliczkę trwale uszkodzić - jest dość mocno popękana.
Ręce opadają. Mamy na osiedlu totalnego kretyna. Chętnie poznam.
soltys100
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 133
Rejestracja: 15 lut 2012, o 20:29

Re: Tabliczki z instrukcją obsługi domofonu

Post autor: soltys100 »

Stawiam na dostawcę jedzenia
ODPOWIEDZ