Drzewa na terenie osiedla

Dział dla osób, które kupiły mieszkania w blokach 53-53D.
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Drzewa na terenie osiedla

Post autor: osverdis.pl »

rdx123 pisze: druga rzecz to ciekawe kiedy - i czy w ogóle - wytną te drzewa? bo wtedy będzie można zobaczyć bloki w całej okazałości, Chyba nie zostawią nas z tymi drzewami.
Bogu dzięki w tym kraju nie można wycinać sobie, tak po prostu, drzew. Zostają, co ja uważam za duży atut.
rdx123
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 80
Rejestracja: 10 lut 2012, o 08:39

Re: Postęp prac

Post autor: rdx123 »

Również popieram Bezwględny Zakaz wycinania - od tak sobie drzew. Tyle że przed blokami są drzewa, których gałęzie wchodzą do mieszkań. Zresztą na wszystkich broszurach RONSONA w sprawie Verdis -TYCH drzew nie ma - przynajmniej tych wielkich, są jedynie młode delikatne drzewka :) :). Zresztą na tym osiedlu są również drzewa, które jeśli miałyby pozostać to chyba garaże musiałby "wrosnąć" lub jakoś dopasować się do tych drzew, przynajmniej należałoby trochę przesunąć ich korzenie. Ale jak pomyśleć to miło by parkować w podziemnym garażu koło drzew (doprecyzowując korzeni). Nie mówię już o przyszłym placu zabaw, który powstanie za 4 lata, bo chyba Ronson nie zamierza przymocować huśtawki do gałęzi lipy 30 letniej.
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Re: Drzewa na terenie osiedla

Post autor: osverdis.pl »

Nie wiem, czy mówimy o tych samych drzewach - ja mam na myśli np. te sprzed budynku C, które są na wizualizacjach:

Obrazek
soltys100
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 133
Rejestracja: 15 lut 2012, o 20:29

Re: Drzewa na terenie osiedla

Post autor: soltys100 »

Witam,

według mnie drzewa te zostaną wycięte i Ronson nasadzi nowe drzewa.

Byłem dziś na budowie i drzewa przed budynkiem C oznaczone są sprayem, a to oznacza że zostaną wycięte.


Pozdrawiam
rdx123
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 80
Rejestracja: 10 lut 2012, o 08:39

Re: Drzewa na terenie osiedla

Post autor: rdx123 »

Drzewa wycięte. Zatem temat zamknięty. Trwają przygotowania do budowy kolejnego budynku.
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Re: Drzewa na terenie osiedla

Post autor: osverdis.pl »

Dla niedowiarków ;)

Obrazek
sp00ky
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 141
Rejestracja: 16 paź 2012, o 21:44

Re: Drzewa na terenie osiedla

Post autor: sp00ky »

Nie tak do końća zmkniety - od strony działeczki ze spalonym domkiem (budynek A) są jeszcze 3 drzekwa :/
ODPOWIEDZ