Opinie na temat polecanej przez Ronsona firmy wykończeniowej Anicar

Dział dla osób, które kupiły mieszkania w blokach 53-53D.
Konkordat
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 592
Rejestracja: 12 cze 2013, o 23:25
Budynek: 53D

Opinie na temat polecanej przez Ronsona firmy wykończeniowej Anicar

Post autor: Konkordat »

Czy ktoś z Was korzystał może z usług wykończeniowych firmy Anicar? Czy może znacie jakieś opinie na temat tego wykonawcy?
anicarwaw
Posty: 3
Rejestracja: 14 lut 2015, o 16:47

Re: Opinie na temat polecanej przez Ronsona firmy wykończeniowej Anicar

Post autor: anicarwaw »

Opinia o Anicarze jest na tej stronie. Na opinię można głosować (Zgadzam się/Nie zgadzam się), można też dodać swoją.
Jeśli możesz, napisz jak poszło, tam albo tu.
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Re: Opinie na temat polecanej przez Ronsona firmy wykończeniowej Anicar

Post autor: osverdis.pl »

Raz już usunąłem powyższą wypowiedź, najwyraźniej autor nie zrozumiał przesłania, więc wyjaśniam:

Jeżeli chcesz robić czarny PR jakiejś firmie, to nie zakładaj konta z jej nazwą w nicku. Ponadto, usunięta przeze mnie wcześniej wypowiedź zawierała reklamę pewnego serwisu. SPAMujesz w różnych wątkach forum. Odgrzebujesz temat sprzed 2 lat. Całość mi się mocno nie podoba.
anicarwaw
Posty: 3
Rejestracja: 14 lut 2015, o 16:47

Re: Opinie na temat polecanej przez Ronsona firmy wykończeniowej Anicar

Post autor: anicarwaw »

Dziękuję za wyjaśnienie, gdyż istotnie trudno było zrozumieć, o co chodzi. Pytanie o opinię to "czarny PR"? Przecież nie ode mnie zależy, jaka to będzie opinia, a jeśli będzie pozytywna, to będzie to dobry PR. "Pewien serwis" to był niekomercyjny blog, a "reklama" to był link, nie ma żadnego zachęcania do zakupu towarów lub korzystania z usług (http://sjp.pwn.pl/szukaj/reklama.html), ani tu, ani na linkowanym blogu. "Odgrzebuję" temat, bo ten temat mnie interesuje. To, że minęły niecałe dwa lata oznacza, że ludzie mieli czas nabyć doświadczeń z firmą i dlatego to jest dobry czas na takie pytania.

Reasumując, dziwi mnie Twoja reakcja, ale oczywiście to Twoje forum i jeśli zechcesz to wszystko usuniesz. Wtedy już nie będę więcej na ten temat tu pisać, trudno.
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Re: Opinie na temat polecanej przez Ronsona firmy wykończeniowej Anicar

Post autor: osverdis.pl »

Właśnie widzę, że temat Cię interesuje, i to mocno. Masz nie tylko i login, ale i maila z nazwą w/w firmy w nazwie. Zamieszczasz link do negatywnej opinii na temat tej firmy w kilku tematach forum jednocześnie. Popieram pomysł z powstrzymaniem się od pisania.
anicarwaw
Posty: 3
Rejestracja: 14 lut 2015, o 16:47

Re: Opinie na temat polecanej przez Ronsona firmy wykończeniowej Anicar

Post autor: anicarwaw »

Owszem, interesuje i to mocno, no i? Login (i mail) jest jaki jest, chcę, żeby był łatwy do zapamiętania i kojarzył się z właściwym tematem, a zastosowany przyrostek wskazuje, że nie jest to żaden oficjalny profil firmy. W czym problem?
Link jest nie tyle do negatywnej opinii, co do strony z opiniami, a że jest tylko jedna? Właśnie o to chodzi, że tu są ludzie, którzy korzystali z usług tej firmy i mogliby napisać więcej. Innych zamieszczonych opinii na temat wykończeń mieszkań przez Anicar nie udało mi się znaleźć, jeśli je znasz, to podziel się, proszę.
"W kilku tematach forum" - w całych dwóch. Dlatego, że drugi udało mi się znaleźć już po napisaniu w pierwszym, i ten drugi wydał mi się lepszy. Poza tym jeśli ktoś szuka opinii przez Google, to w rezultatach może być tylko jeden z tych wątków, więc nie jest to wcale bez sensu.
Na razie Twoje "popieranie powstrzymywania się od pisania" zasadza się na domysłach i sprawia wrażenie, że masz w ogóle coś przeciwko zamieszczaniu w internecie opinii na temat firm i rozpowszechniania ich.
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Re: Opinie na temat polecanej przez Ronsona firmy wykończeniowej Anicar

Post autor: osverdis.pl »

Jestem przeciwnikiem uporczywych, anonimowych kampanii przeciwko komuś.
Jak będziesz chciał(a) się ujawnić, to zapraszam na PW.
Zablokowany