Lista usterek / prac, które nie zostały wykonane

Tutaj zgłaszamy i opisujemy wszelkie usterki zauważone na terenie osiedla.
Sąsiedzi
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 78
Rejestracja: 5 gru 2012, o 18:39

Re: Lista usterek / prac, które nie zostały wykonane

Post autor: Sąsiedzi »

and pisze:Mam nadzieję, że nie jedyny wysłałem pismo :)
Nie jedyny. ja mam nadzieje, że nie tylko my:)
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Re: Lista usterek / prac, które nie zostały wykonane

Post autor: osverdis.pl »

Ja też wysłałem. Czekamy na resztę :D.
tom
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 141
Rejestracja: 10 paź 2012, o 22:35
Budynek: 53B

Re: Lista usterek / prac, które nie zostały wykonane

Post autor: tom »

U notariusza zatrzeglem nastepujace zdanie : zrzekam sie roszczen oprocz wynikajacych z niedociagniec w odniesieniu do zalacznika nr 4 umowy przedwstepnej okreslajacej standard wykonczenia lokalu

Na tej podstawie dostalem potwierdzenie ze tel naziemna bedzie do konca lipca.
Niestety inne rzeczy trzeba bedzie sie pewno hmmmm roscic...
sp00ky
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 141
Rejestracja: 16 paź 2012, o 21:44

Re: Lista usterek / prac, które nie zostały wykonane

Post autor: sp00ky »

A ja walczyłem o jego wykreślenie i wykreślili - mogę rościć dowoli :) Za opóźnienia w podpisaniu aktu, usterki itd.
and
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 423
Rejestracja: 21 cze 2012, o 18:22
Budynek: 53B

Re: Lista usterek / prac, które nie zostały wykonane

Post autor: and »

W trakcie weekendu w mojej klatce trwały prace związane z instalacją TV naziemnej. Mają wprowadzać jeszcze do mieszkania, ale nie wiem co poza tym...
katja
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 130
Rejestracja: 17 sty 2013, o 15:24

Re: Lista usterek / prac, które nie zostały wykonane

Post autor: katja »

osverdis.pl pisze:Ja też wysłałem. Czekamy na resztę :D.

Ja również wysłałam.
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Re: Lista usterek / prac, które nie zostały wykonane

Post autor: osverdis.pl »

Dostaliście potwierdzenia odbioru? U mnie w dalszym ciągu nic.
and
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 423
Rejestracja: 21 cze 2012, o 18:22
Budynek: 53B

Re: Lista usterek / prac, które nie zostały wykonane

Post autor: and »

Ja dostałem
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Re: Lista usterek / prac, które nie zostały wykonane

Post autor: osverdis.pl »

Najwyraźniej ciała dała Poczta, bo potwierdzenia odbioru nadal nie dostałem, jest za to odpowiedź Ronsona:

Obrazek

Fermaxa nie sprawdzałem, na instalacje czekamy, drzwi do dyskusji, natomiast z tym monitoringiem w garażu to jest dla mnie kpina. Równie dobrze mogli mi zrobić wodę tylko w łazience i powiedzieć, że "w ocenie spółki to wystarczy". Co komu z monitoringu zjazdów? A jak ktoś wejdzie do środka, zdemoluje wszystkie auta i wyjdzie? Co mu udowodnimy? Że był w garażu?
Sąsiedzi
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 78
Rejestracja: 5 gru 2012, o 18:39

Re: Lista usterek / prac, które nie zostały wykonane

Post autor: Sąsiedzi »

Odnośnie domofonów, z mieszkania nie ma możliwości połączenia z ochroną, jedyny przycisk to zwolnienie blokady drzwi, chyba, że u Ciebie jest inny model ale nie sądzę. Jeśli ktoś chce się połączyć z ochroną z mieszkania to musi zadzwonić z komórki na numer z szyby, oczywiście pod warunkiem, że pan akurat nie śpi:)

Onośnie monitoringu garazu to teraz mamy co najwyzej monitoring wjazdu do garazu a to nie to samo, i o ile sie juz zorientowałem to wszelkie takie wątpliwości są roziązywane na korzyść klienta. Podobnie jak brak okablowania w mieszkaniach gdzie pierwszą odpowiedzią z r było, że puste peszele to instalacja zgodna z umową:) A przy okazji okablowania to ośmiele sie watpic w zamiary r odnosnie uzupelnienia, po rozmowie z instalatorami naziemnej wiem, ze oni nic nie wiedzą o żadnym ciągnieciu kabli w mieszkaniach, chyba że ktoś inny to będzie robił.

Co do drzwi do komórek te co mamy to najtańszy model, jak by dobrze młotkiem puknać to nie będą oporu stawiać:)

Zastanawiam, sie tez coraz bardziej nad sensem utajniania wszystkiego o czym tu rozmawiamy. Brak wywiazywania sie r z umowy to fakt, a nie jakies kłamstwa czy nawet sprawa dyskusyjna. Jak do tej pory to jestesmy generalnie olewani przez r. To dlaczego mielibysmy dłużej ukrywać prawde na korzyśc r?
Może dobrze by to zrobiło wszystkim gdyby potencjalni klienci tez mogli się dowiedzieć, że potencjalnie mogą kupić mieszkanie bez kabli np.??
ODPOWIEDZ