Remonty, budowy, muzyka i inne hałasy

Sprawy dotyczące mieszkańców obu Wspólnot
Kris
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1208
Rejestracja: 20 sie 2013, o 20:26
Budynek: 53D

Re: Remonty, budowy, muzyka i inne hałasy

Post autor: Kris »

Manola, obawiam się, że takie prośby na tym forum nie przyniosą skutku... bo właściciel wcale nie musi tego czytać... jak wiesz które to mieszkanie, to polecam przejść się osobiście i wyjaśnić sprawę... tak oczywistą by się zdawało... ale może ktoś po prostu nie ma świadomości takiego stanu rzeczy, więc rozmowa niezbędna...
synek
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 99
Rejestracja: 28 gru 2012, o 22:34
Budynek: 53C

Re: Remonty, budowy, muzyka i inne hałasy

Post autor: synek »

ochroniarz zwracał uwagę, informował kilka tygodni temu...
synek
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 99
Rejestracja: 28 gru 2012, o 22:34
Budynek: 53C

Re: Remonty, budowy, muzyka i inne hałasy

Post autor: synek »

Manola pisze:Prośba do właściciela wyjącego psa z bloku D na ostatnim piętrze!
Pies już nie pierwszy raz wyje w nocy/dzień pod nieobecność właściciela - naprawdę ciężko jest wytrzymać przy otwartym oknie. Dzisiaj to już chyba trwa kilka godzin oczywiście w środku nocy.
Proszę o reakcję...
Przychylam się do prośby w sprawie szczekającego psa w bud. D.
Sytuacja powtarza się nie pierwszy raz !
Konkordat
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 592
Rejestracja: 12 cze 2013, o 23:25
Budynek: 53D

Re: Remonty, budowy, muzyka i inne hałasy

Post autor: Konkordat »

Która klatka? Ta bliżej portierni czy bliżej śmietnika?

Kiedyś jak był taki problem w innej wspólnocie to pomogła SM i nagrania. Tylko tam pies wył na balkonie więc lokalizacja była jednoznaczna. Wtedy pies zmienił właściciela, nie wiem na jakich zasadach...
synek
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 99
Rejestracja: 28 gru 2012, o 22:34
Budynek: 53C

Re: Remonty, budowy, muzyka i inne hałasy

Post autor: synek »

Śmietnika budynku D
tomekesz
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 53
Rejestracja: 2 lip 2013, o 21:17
Budynek: 53C

Re: Czy już się wprowadziłeś?

Post autor: tomekesz »

Mieszkańcom kolejnego etapu życzę szybkiego wprowadzania się, ale litości. Cięcie płytek w niedzielę po 22 albo i później???

Czy w kolejnym etapie nie obowiązuje regulamin? Czy ciężkie prace można u Was prowadzić w tygodniu po 18 oraz w weekendy? Jeśli tak to życzę powodzenia osobom, które już się wprowadziły, pośpiech w tym względzie może okazać się niezbyt korzystnym posunięciem.
MAJ40i4
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 182
Rejestracja: 23 sty 2014, o 00:31
Budynek: 53E

Re: Czy już się wprowadziłeś?

Post autor: MAJ40i4 »

Dzięki bardzo!
w nowym etapie regulamin ten sam: do 18 ciężkie prace w tyg, a w weekendy zakaz. W przypadkach naruszania regulaminu należy kontaktować się z ochroną, która praktycznie zawsze rozwiązuje ten problem. W bud. F niestety notoryczny ostatnio problem, na czym cierpią już osoby które mieszkały- Stąd również moja uwaga o przekazanie osobą które wykończają mieszkania aby dostosowały się regulaminu, który wszyscy muszą podpisać przy odbiorze.

Pozdrawaim
Nod
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 141
Rejestracja: 29 paź 2014, o 07:56
Budynek: 53E

Re: Czy już się wprowadziłeś?

Post autor: Nod »

My sie wprowadzilismy w sobote i jest ekstra :) Panowie sobie tam cos wiercili, cos cieli, cos wbijali ale zadowolenie z faktu mieszkania w nowym mieszkanku powoduje, ze naprawde nie ma to zadnego znaczenia. Poza tym niedziela byla mega spokojna. Dzis po powrocie z pracy tez nie slyszalem zadnych uciazliwych odglosow (a wiem, ze prace trwaja na moim pietrze) wiec chyba nie jest tak zle. Jedyne co mnie zdziwilo to ilosc samolotow przelatujacych niedaleko w niedziele miedzy 14 a 15. Czulem sie jak na okeciu O.o Nie wiem o co chodzi, czemu akurat wtedy bylo takie natezenie, ale bylo to zaskakujace.
emka
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 121
Rejestracja: 26 kwie 2013, o 15:46

Re: Remonty, budowy, muzyka i inne hałasy

Post autor: emka »

Nod, niestety samoloty nad osiedlem czasami latają, niekiedy (tak jak dziś) do późnych godzin wieczornych. A zdarzyło się też tak, że moje ucho "zarejestrowało" lądowanie około godziny 2 w nocy. Przy zamkniętych oknach odgłos samolotów jakoś specjalnie nie przeszkadza bo jest niezłe tłumienie, ale w sezonie otwartych okien hałas bywa uciążliwy. Osiedle leży w bliskiej odległości od granicy Obszaru Ograniczonego Użytkowania.
Załączniki
lotnisko_chopina_akustyka.pdf
(5.44 MiB) Pobrany 359 razy
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Re: Remonty, budowy, muzyka i inne hałasy

Post autor: osverdis.pl »

Latem lata tędy dużo więcej samolotów.
ODPOWIEDZ