Remonty, budowy, muzyka i inne hałasy

Sprawy dotyczące mieszkańców obu Wspólnot
marcinn06
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 235
Rejestracja: 30 sie 2012, o 12:46

Wiercenie, młotkowanie w godzinach wieczornych

Post autor: marcinn06 »

Szanowny sąsiedzie z budynku przy ul. Sowińskiego 53, podejrzewam że niezwykle podnieca cię wiercenie oraz stukanie młotkiem w godzinach pomiędzy 19 a 22:30. Niemniej jednak mnie to nie kręci z uwagi na małe dziecko. Informuję, iż od dnia jutrzejszego jeśli usłyszę nawalanie piep... młotkiem w ścianę lub warczenie wiertarki od godziny 21 lub 22 poczynię stosowne starania do ustalenia w którym mieszkaniu tak ochoczo używasz tego narzędzia i się do niego udam... Z chęcią także wezmę swoją wiertarkę oraz młotek może powiercimy razem... Reasumując jeżeli dalej ktoś uporczywie będzie używał tych narzędzi w godzinach wieczornych skończy to się utratą mojej cierpliwości do sąsiadów. Po godzinie 22 każdorazowo będę zmuszony wzywać straż miejską.
podspodem
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 299
Rejestracja: 28 maja 2013, o 01:41
Budynek: 53D

Re: Prace remontowe po godzinie 19

Post autor: podspodem »

Tak na marginesie: do takich spraw wzywaj Policję, Straż Miejska zajmuje się wyłącznie tematami w przestrzeni wspólnej - np. gdyby miłośnik wiertarki postanowił nocą wywiercić w asfalcie dodatkową studzienkę kanalizacyjną albo wyciąć dłutkiem kapliczkę w okolicznym drzewie ;-)
Marcin Smolarek
53D
Marinna
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 131
Rejestracja: 24 maja 2013, o 10:13

Re: Prace remontowe po godzinie 19

Post autor: Marinna »

Sąsiad z bloku 53 jest wyjątkowo uporczywy , wiercenie po 22 zdarzało się niestety niejednokrotnie ;/ wg. mnie to sąsiad z 3 piętra, ale pewności nie mam
dudek
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 145
Rejestracja: 15 paź 2012, o 16:54
Budynek: 53

Re: Prace remontowe po godzinie 19

Post autor: dudek »

Hmm, a ja miałem wrażenie, że to gdzieś na moim poziomie, czyli 5-6 piętro. Próbowałem nawet któregoś dnia podsłuchać z którego to mieszkania się wydobywały te cudowne kojące dźwięki, ale niestety akustyka na schodach nie była zbyt pomocna...
Kris
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1208
Rejestracja: 20 sie 2013, o 20:26
Budynek: 53D

Re: Głośna muzyka

Post autor: Kris »

Czy aż tak słabo jest wykonana izolacja akustyczna, że wszystko tak dobrze słychać? :|
and
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 423
Rejestracja: 21 cze 2012, o 18:22
Budynek: 53B

Re: Głośna muzyka

Post autor: and »

Ja nic nie słyszę :)
ludziki
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 74
Rejestracja: 24 kwie 2012, o 13:35

Re: Głośna muzyka

Post autor: ludziki »

Myślę, że to zależy od 1) Ulokowania naszego mieszkania w stosunku do tego, z którego dobiega muzyka 2) Liczby zapodanych decybeli...
Marinna
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 131
Rejestracja: 24 maja 2013, o 10:13

Re: Prace remontowe po godzinie 19

Post autor: Marinna »

temat niestety powraca
Sąsiad z 1 klatki - ostatnia niedziela po godzinie 20 ;/ Ludzie , litości.... ;/
zieloni
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 124
Rejestracja: 29 paź 2013, o 13:57
Budynek: 53D

Re: Czy już się wprowadziłeś?

Post autor: zieloni »

Błagam! Wstrzymujcie się od prac budowlanych (wiercenie) po godzinie 23.00!!!!!!
z góry dziękujemy!
abel
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 164
Rejestracja: 4 gru 2012, o 18:41

Re: Głośna muzyka

Post autor: abel »

Czy Sąsiad musi nas katować koncertem disco polo aż podłoga drży? ....... :(
ODPOWIEDZ