Remonty, budowy, muzyka i inne hałasy

Sprawy dotyczące mieszkańców obu Wspólnot
Justa
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 423
Rejestracja: 17 gru 2012, o 19:24

Re: Remonty, budowy, muzyka i inne hałasy

Post autor: Justa »

zieloni pisze:Trudno namierzyć z którego mieszkania wydobywa sie ten dźwięk A w nocy jest to tym bardziej utrudnione bo nikt wtedy nie spodziewa sie gości.
Ważne, ze zrobiło sie cicho :)
właśnie nocą łatwiej, bo raczej nikt po ciemku nie wierci ;) więc przy okazji wycieczki do sąsiadów niestety trzeba zmarznąć i zlokalizować winnych z zewnątrz....
Pozdrawiam

Justa
Tuptup
Posty: 1
Rejestracja: 1 gru 2016, o 09:41

Nie jestem słoniem, nie tupię.

Post autor: Tuptup »

Witam,
Zdaję sobie sprawę, że jest to dość banalny temat. Jednak dla Osób, które dużo czasu spędzają w mieszkaniu i pracują zdalnie - bardzo uciążliwy!
Drodzy Mieszkańcy szanujmy się wzajemnie! Nie tup z całych sił szykując się do pracy, nie zapominaj ściągać butów wyjściowych i przede wszystkim jeśli jesteś Rodzicem, zakładaj Swoim Pociechom KAPCIE, które choć trochę wytłumią tupot małych stóp :)
konstanty
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 15
Rejestracja: 20 gru 2014, o 19:58

Re: Remonty, budowy, muzyka i inne hałasy

Post autor: konstanty »

TupTup - może zwróc się z uwagami do dewelopera.

Jeśli odgłosy normalnego życia są dla Ciebie uciążliwe, to Twojego problemu nie da się rozwiązać na forum.
febri
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 19
Rejestracja: 23 gru 2014, o 22:28
Budynek: 53E

Re: Remonty, budowy, muzyka i inne hałasy

Post autor: febri »

Ja podzielam zdanie Tuptup, bo częste odgłosy od sąsiada z góry są naprawdę baaardzo uciążliwe, nie wiem naprawdę jak trzeba chodzić, aby te odgłosy tak przenosiły się do sąsiadów w dół. A przenoszą się, myślę, że np dlatego gdy chodzi się boso i bardzo mocno, sama nie wiem, sedno jest jedno: nie jest to przyjemne, szczególnie gdy trzeba popracować w domu albo po prostu odpoczać w ciszy, czasem ma się wrażenie jakby ktoś tupał po glowie, więc moze po prostu jeśli ktoś szanuje sąsiadów, niech pomyśli też o nich.
kiwdul
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 193
Rejestracja: 15 sie 2013, o 20:56
Budynek: 53C

Re: Remonty, budowy, muzyka i inne hałasy

Post autor: kiwdul »

Temat już przerabiany od dawna. Hałas uderzeniowy jest naturalną częścią nowego budownictwa...
http://osverdis.pl/forum/viewtopic.php? ... ead#unread
marcinn06
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 235
Rejestracja: 30 sie 2012, o 12:46

Re: Remonty, budowy, muzyka i inne hałasy

Post autor: marcinn06 »

ja od dziś będę lewitował po mieszkaniu :)
febri
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 19
Rejestracja: 23 gru 2014, o 22:28
Budynek: 53E

Re: Remonty, budowy, muzyka i inne hałasy

Post autor: febri »

:) wg mnie jeśli ktoś nie ma takiego problemu to szczęściarz
konstanty
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 15
Rejestracja: 20 gru 2014, o 19:58

Re: Remonty, budowy, muzyka i inne hałasy

Post autor: konstanty »

Czy myślicie, że Wasi sąsiedzi specjalnie "głośno chodzą" żeby Wam uprzykrzyć życie? Takie są "uroki" życia w bloku i trzeba się z tym pogodzić, a nakłanianie ludzi do chodzenia w kapciach jest śmieszne :)

A co do dzieci i ich "tupotu małych stóp" to kolejna zabawna informacja z forum. Ja nie mam dzieci, ale jak czytam, że nie mogą sie one bawić na patio bo depczą trawę i są głośno oraz nie mogą bawić się we własnych mieszkaniach bo tupią, to się zastawiam czy wszyscy oczekują, że dzieci będą tylko w ciszy grać w gry komputerowe i oglądać bajki , najlepiej w słuchawkach na uszach?
Milton
Posty: 17
Rejestracja: 21 lis 2015, o 22:49
Budynek: 53C

Nocny remont budynek E

Post autor: Milton »

Witajcie, czy wiecie moze kto w budynku E od kilku tygodni prowadzi nocne i weekendowe prace remontowe? Strasznie ciezko ustalic, na pewno nie jest to 1 i 2 pietro. Aktualnie jest zabawa z mlotkiem, bardzo milo bo 22:18 :evil: nie mam juz slow i cierpliwosci na taka bezczelnosc...
Milton
Posty: 17
Rejestracja: 21 lis 2015, o 22:49
Budynek: 53C

Re: Remonty, budowy, muzyka i inne hałasy

Post autor: Milton »

Witajcie nikt nic? Dzis po 21.30 w ruch poszla wiertarka, glupio chodzic po ludziach o tej porze i pytac czy czasem to u Panstwa remont...
ODPOWIEDZ