Balkony / loggie

Tutaj zgłaszamy i opisujemy wszelkie usterki zauważone na terenie osiedla.
Justa
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 423
Rejestracja: 17 gru 2012, o 19:24

Re: Balkony / loggie

Post autor: Justa »

Wczoraj wysłałam wieczorem te zdjęcia do pana Patryka z pytaniem czy to kwalifikuje się pod zgłoszenie usterki. Jak będę miała odpowiedź, napiszę na forum.
Pozdrawiam

Justa
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Re: Balkony / loggie

Post autor: osverdis.pl »

Obejrzałem swoje parapety - niczego takiego nie widzę.
Marinna
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 131
Rejestracja: 24 maja 2013, o 10:13

Re: Balkony / loggie

Post autor: Marinna »

chyba 3 lata
Justa
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 423
Rejestracja: 17 gru 2012, o 19:24

Re: Balkony / loggie

Post autor: Justa »

Mam już odpowiedź.

Trzeba jak najszybciej wysłać kartę usterki do Ronsona, jeśli zrobimy to szybko to moze usuną usterkę jeszcze przed sezonem urlopowym.
Pozdrawiam

Justa
Kris
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1208
Rejestracja: 20 sie 2013, o 20:26
Budynek: 53D

Re: Balkony / loggie

Post autor: Kris »

Z doświadczeń u siebie w mieszkaniu (w innym mieście) wiem, że ta naprawa sprowadza się do oczyszczenia tej powierzchni i ponownego pomalowania... za jakiś czas problem się powtórzy, a rękojmi już nie będzie... przydałoby się jakieś zabezpieczenie...

Tak myślałem, że z tą blachą mogą być problemy... bo o ile barierki są aluminiowe, to już ta blacha jest niestety kiepska... :(
piknew
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 113
Rejestracja: 2 kwie 2013, o 14:41
Budynek: 53A

Re: Balkony / loggie

Post autor: piknew »

Ja już też zgłosiłem, pod spodem rdza... P. Karol stwierdził, że będą zrywane płytki na balkonie (pierwszy rząd).
moon pisze:Ja na razie mam tylko takie bable z podniesionej farby. Balkon to czesc wspolna, do kiedy przysluguje nam prawo rekojmi?
Pod spodem tych bąbli już nie jest tak ciekawie. A usterka dotyczy części przynależnej do mieszkania (nie jest częścią wspólną). Zgłaszać trzeba do Ronsona.
Konkordat
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 592
Rejestracja: 12 cze 2013, o 23:25
Budynek: 53D

Re: Balkony / loggie

Post autor: Konkordat »

Juz jeden balkon w 53 b został tak naprawiony. Chłopcy 2 dni walczyli i halasowali. Czyli zapowiada się koncert :|
slider
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 106
Rejestracja: 14 lut 2013, o 09:58

Re: Balkony / loggie

Post autor: slider »

2 dni?

Mój daszek-niekapek z balkonu również rdza trawi od chyba roku, cierpliwie czekam na ostatni kwartał gwaracji żeby go totalnie szlag trafił i nie robić tego dwa razy.
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Re: Balkony / loggie

Post autor: osverdis.pl »

slider, takimi informacjami bym się nie chwalił - usterkę trzeba zgłosić w ciągu 30 dni od jej wykrycia, w przeciwnym razie figa z makiem.
piknew
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 113
Rejestracja: 2 kwie 2013, o 14:41
Budynek: 53A

Re: Balkony / loggie

Post autor: piknew »

Cześć, czy u kogoś ostatnio poprawiano te blachy? W końcu zgłosił się do mnie Mostostal i zapewne "powoli" będą to poprawiali. Pytam się w kontekście - na co zwrócić uwagę itp.
ODPOWIEDZ