Drobne Uprzejmości

Tutaj możesz porozmawiać z sąsiadami na dowolny temat.
orangutangu
Posty: 1
Rejestracja: 1 mar 2013, o 11:07

Drobne Uprzejmości

Post autor: orangutangu »

Drodzy sąsiedzi,
Jako, że przyszło nam mieszkać w tym wspaniałym miejscu razem koło siebie jestem zdania abyśmy na dalszą drogę życia
wzięli czarodziejskie słowa :
Dzień dobry, proszę, dziękuję, przepraszam i do widzenia niech obce nam nie będzie a życie stanie przyjemniejsze . :D :D
marcinn06
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 235
Rejestracja: 30 sie 2012, o 12:46

Re: Drobne Uprzejmości

Post autor: marcinn06 »

To nie jest takie proste. Takie zasady trzeba wynieść z domu a chyba nie wszystkim się to udało czego dowód miałem nawet dziś :)
and
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 423
Rejestracja: 21 cze 2012, o 18:22
Budynek: 53B

Re: Drobne Uprzejmości

Post autor: and »

Sprawa jest prosta jak ty się przywitasz to ktoś odpowie, a następnym razem pewnie sam wyjdzie z inicjatywą, więc nie ma problemu :)
marcinn06
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 235
Rejestracja: 30 sie 2012, o 12:46

Re: Drobne Uprzejmości

Post autor: marcinn06 »

Nie jest to takie proste:) Idę widze sąsiada mówię dzień dobry a ten się patrzy jak szpak w ziarno :) Myślę sobie coś nie tak może się seplenie i nie dociera do niego przekaz mojej uprzejmości. Ale nie to chyba nie może być ten powód, gdyż inni na naszym osiedlu odpowiadają mi na uprzejmości kierowane z mojej strony :). Więc nadal podtrzymuje, iż jest to nawyk wyniesiony z domu i nawet powiedzenie dzień dobry jako pierwszy nic nie daje :)
dudek
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 145
Rejestracja: 15 paź 2012, o 16:54
Budynek: 53

Re: Drobne Uprzejmości

Post autor: dudek »

marcinn06 pisze:Nie jest to takie proste:) Idę widze sąsiada mówię dzień dobry a ten się patrzy jak szpak w ziarno :) Myślę sobie coś nie tak może się seplenie i nie dociera do niego przekaz mojej uprzejmości. Ale nie to chyba nie może być ten powód, gdyż inni na naszym osiedlu odpowiadają mi na uprzejmości kierowane z mojej strony :). Więc nadal podtrzymuje, iż jest to nawyk wyniesiony z domu i nawet powiedzenie dzień dobry jako pierwszy nic nie daje :)
Może jest skrajnym introwertykiem ;)

Ale tak, racja, niektórzy nawet nie odpowiadają na dzień dobry.
sp00ky
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 141
Rejestracja: 16 paź 2012, o 21:44

Re: Drobne Uprzejmości

Post autor: sp00ky »

Widać dudki odpowiadają a szpaki nie bardzo :P
Justa
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 423
Rejestracja: 17 gru 2012, o 19:24

Re: Drobne Uprzejmości

Post autor: Justa »

Naszym ochroniarzom też trzeba się kłaniać jako pierwszym ;) i nie ma dla nich znaczenia że jestem kobietą :) filtrują mnie wzrokiem do czasu aż im pierwsza nie powiem " dzień dobry " ... .czasami czuję się jak w Alternatywach 4 zTrzema zmieniającymi się na warcie Aniołami :lol:
Pozdrawiam

Justa
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Re: Drobne Uprzejmości

Post autor: osverdis.pl »

Justa pisze:filtrują mnie wzrokiem do czasu aż im pierwsza nie powiem " dzień dobry "
Może to z wrażenia? ;)
twojtyp
Posty: 1
Rejestracja: 21 sty 2015, o 07:58

Re: Drobne Uprzejmości

Post autor: twojtyp »

Hehe dobre:-) ale cóż ochroniarz też człowiek. Warto utrzymywać miłe stosunki ze wszystkimi
Kasia i Kamil
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 35
Rejestracja: 22 lip 2015, o 18:36
Budynek: 53E

Re: Drobne Uprzejmości

Post autor: Kasia i Kamil »

and pisze:Sprawa jest prosta jak ty się przywitasz to ktoś odpowie, a następnym razem pewnie sam wyjdzie z inicjatywą, więc nie ma problemu :)
No niestety my mamy inne doświadczenia w tym temacie...
ODPOWIEDZ